Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

Dejay , Relis - Život psa

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

11 Dec 2012, 20:55

Však ja chápem že si sa chcel ku tomu vyjadriť ja som len napísal to ako som to videl je to medzi vami :) ale už sem nepšme o takýchto veciach lebo toto neni na pokecanie meisto :D ale ináč nič proti tebe nemám, tak aby si to nepochopil v zlom ;)
Obrázok užívateľa
drc
Závislák
Rank:
Závislák
Poďakovania:
0

13 Dec 2012, 16:00

ten prvy...zacalo to nie celkom zle (ale nie zas velmi dobre) ale potom...no dobre ze dnesna mlades pije, fetuje a neviem co este, inak by tu nebola polka rapov (ironia -.-)...
druhy: zacalo sa mi to dost pacit na zaciatku...si robis prdel asi tym rymom ze ustave-slobode či rozum-pravdu...no do frasa skoro som odpadol!!! neverim ze by si tam nevedel dat nejaky rym ked si v uvode celkom nalozil... (popola - hnala tiez nic moc, ale uz zalezi na tebe jak by si to dal)...ale ak by ste to zarapovali s bombovym flowom, ani by som si tie ne-rýmy nevšimol...
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

13 Dec 2012, 19:49

Soy dík za názor, ako som to cítil tak som to písal . ;)
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
0

14 Dec 2012, 11:58

Dejay. Podľa mňa tam máš rýmy. Človek sa môže učiť na základnej, čo je to vlastne ten rým a aké rýmy poznáme. Niekto chýbal, tak sa to neučil, ja ho učiť nebudem :)....Tvoja časť sa my páči. Poslal si my to aj na facebook do správy, ale fakt na internáte mám málo času, skoro stále som vonku. Cez víkend sa stále snažím napísať nejaké názory na texty :) Má to hlavu aj pätu. Určite je stále na čom pracovať, ale pokrok tam je určité veľký, čo sa týka písania textov :)
RELIS :) STOKA STOKA STOKA :) Toto ti ide, toto rob :) Páči sa my, ako si spracoval niektoré riadky. Páči sa my myšlienka. Som rád, že opäť píšeš aktívne texty :) Tak sa to robí. Drž sa chalani/textári :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Poďakovania:
2

14 Dec 2012, 14:50

Díki AmígO tie tvoje komentáre ma vedia na kopnúť aby som sa zlepšil :) a určite aj Relis ti ďakuje :DDD
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
0

Predchádzajúci

Späť na Vlastné texty

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], erikmendel, Exabot [Bot], Google [Bot], miras.j, robusko, San Dokan, Yahoo [Bot]