Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Diskusia

Battle rok 2013

05 Jan 2014, 21:04

už by ste to mohli dať ináč :D tucherko kde si?
Obrázok užívateľa
okoartik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
345
Poďakovania:
11
Registrovaný:
16.10.2013
Bydlisko:
ja nevjem uš

05 Jan 2014, 21:23

tucherko už na tom pracuje :wink:
Obrázok užívateľatucher

05 Jan 2014, 21:25

juj :3 tak je dobre :)
Obrázok užívateľa
okoartik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
345
Poďakovania:
11
Registrovaný:
16.10.2013
Bydlisko:
ja nevjem uš

05 Jan 2014, 21:36

mrzi ma moj nepostup čpe :SD
Obrázok užívateľa
dejavu917
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
378
Poďakovania:
2
Registrovaný:
20.04.2013
Bydlisko:
u Materinej piči

05 Jan 2014, 21:57

Tak nepostúpil som ale čo už :-) Ďakujem za postup zo skupiny, tucher samozrejme sa nehnevám a ak budem mať čas battlu sa ešte zúčastnim :-) A samozrejme gratulujem pearll. Vyhral lepší.
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

06 Jan 2014, 13:36

Ale battle je super,bez ohľadu na to ako skončí tento idem na ďalší :) Paráda Tucher super a textári sú tiež talentovaní :)
Obrázok užívateľa
Kruscifix
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
89
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.07.2013
Bydlisko:
Gachurn, Voralberg, Rakúsko

07 Jan 2014, 17:22

celkom fail sa mi stál :D včera som písal text že dnes v práci napíšem druhý a iba odovzdám.. prídem domov a zistím že som zabudol na slovo čo musím použiť :D ale nejak som to pospájal :) Pekné texty krusci by the way, až teraz som čítal ( a díky že si si na mňa spomenul) :D
Obrázok užívateľa
pearll
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
251
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.03.2013

07 Jan 2014, 17:38

Veď vieš že to je profesionálna satyra :D ďakujem za uznanie a si dosť dobrý súper... vážne neviem či na to mám :)
Obrázok užívateľa
Kruscifix
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
89
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.07.2013
Bydlisko:
Gachurn, Voralberg, Rakúsko

08 Jan 2014, 21:03

chcete o 3 miesto alebo to necháme?
Obrázok užívateľatucher

08 Jan 2014, 21:41

JBMNT :D nejsom proti to nechať, závisí ešte aj od Peckisa
Obrázok užívateľa
okoartik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
345
Poďakovania:
11
Registrovaný:
16.10.2013
Bydlisko:
ja nevjem uš

08 Jan 2014, 21:44

Shakey dáme si to ne? :) a aby som nezabudol Gratulujem Pearllovi :)
Obrázok užívateľa
Kruscifix
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
89
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.07.2013
Bydlisko:
Gachurn, Voralberg, Rakúsko

11 Jan 2014, 23:07

Nemám s tým problém vyriešiť prvé miesto takto.. ale nemám problém sa ani o prvé miesto pobiť :D toxin ty povedz
Obrázok užívateľa
pearll
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
251
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.03.2013

11 Jan 2014, 23:15

Mne je to tiež úplne jedno :) Súhlasím
Obrázok užívateľa
toxin97
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
47
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.08.2013

11 Jan 2014, 23:20

Dal by som si ešte kolo, s jedným textom na jeden deň ak tak. Tucher sprav ako myslíš :)
Obrázok užívateľa
pearll
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
251
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.03.2013

11 Jan 2014, 23:25

rozmýšlal som aj tak, ale toto hlasovanie je už s prepáčením o hovne, ak nejde o postup niekomu, tak na to serie, česť výnimkám, čiže či by vôbec hlasovalo aj tých pár ludí neviem. a aj teraz toto o tom treťom mieste, čo sa nestalo prvýkrát. ja by som bol za to, aby ste to uzavreli a víťazi by ste prakticky boli obidvaja.
Obrázok užívateľatucher

11 Jan 2014, 23:30

dobre máš pravdu. :) Ja som len chcel druhý rozhovor :( ešte sa je na čo pýtať. Rád by som sa pochválil číslom nohy alebo hmotnou váhou. :D :D

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

ďakujem všetkým čo hlasovali a našli si nato čas, ako pozerám komunitu tejto sekcie drží len pár ľudí nad vodou. Ale som rád aspoň za tích čo si vždy nájdu čas na prečítanie textov a zahlasujú. A tiež si myslím že to tu treba trocha oživiť, možno tu priniesť novú krv. Nechápem prečo na FB, dávate iba samé hitovky z Ameriky a nové veci domácich ale nikdy som tam ešte nevidel (ak nerátam koniec battlu a uverejnenie víťaza a môjho a mosignoroveho štvrťfináloveho kola) žiaden status o tom že tu vlastne niečo takéto je, že nech tu niekto príde ukázať svoj talent. Nech tu je nový prísun ľudí, nie len starý zákaznici. Keď to nevezme niekto z vedenia k srdcu mám tušak že onedlho to tu bude odpad. Ale to už není v mojej kompentencii tu hovoriť čo má kto robiť takže to berte skôr ako názor.
Obrázok užívateľa
pearll
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
251
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.03.2013

13 Jan 2014, 14:53

každé prihlásenie battle na facebooku je a aj tie texty, no ale vieš ja nemôžem tých ľudí znásilňovať a vkuse im písať, aby išli do battlu a aspoň takto sa snažím tejto sekcii pomôcť. neviem, čo viac ti mám k tomuto povedať, pretože asi to neni dostatočná motivácia pre ľudí na to, že budú mať uverejnené svoje veci. napriek tomu nám vkuse píšu a chcú ich uverejnené mať len tak, čiže battle pre nich asi neni dostatočne zaujímavé. veď už sme mali nápady, že by bolo battle aj na nahrávanie vecí atď, no len zase sa činilo len pár ľudí a zase sme pri tom, že nemôžem tých ľudí nútiť. a väčšiu propagáciu ja už neviem urobiť ako facebook a nemyslím si, že je to na tom facebooku málo propagované. kľudne sa vyjadrite aj ostatní, ak máte ten pocit, že preto treba začať to robiť viac.
Obrázok užívateľatucher

13 Jan 2014, 17:09

však ja to úplne chápem, ja ti ani nejdem hovoriť do toho nič keďže dávaš do toho svoj voľný čas. Len potom ja som to asi prehliadol. Ale raz za čas status typu príď ukázať svoju tvorbu tu alebo niečo na ten zmysel by nezaškodil :)
Obrázok užívateľa
pearll
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
251
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.03.2013

14 Jan 2014, 03:30

Ja neviem,ale tiež sa mi zdá že to tu nejak "skapína". Nie je to podľa mňa chybou fóra,ani tuchera,ale skôr tých ľudí že nemajú ochotu to prezentovať. A to isté je aj vo veľa iných sekciách,napr. v sekcii Vlastné texty,kde už pomaly niesu žiadne názory na texty ani nič. Ľudia by sa mali myslím si viac angažovať v tomto.
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

Predchádzajúci

Späť na 2013



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], preemoo, Seznam [Bot]