Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Ganja (Marihuana)

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

18 Jún 2013, 11:17

:DDDDDDDDDDDDD si zabil..
Obrázok užívateľa
VsVp GIRL
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
150
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.04.2013

20 Aug 2013, 14:52

no ja som uplne zhuleny ... mi kamoš povedal že to ťa z topanok vyzuje :D :D ina kvalita :D
Obrázok užívateľa
HipHopCrew
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
37
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.04.2013

21 Aug 2013, 10:11

Strašne ma trápi jedna vec :D
Z čoho ide viac THC do teba? Z jointa, šľukovky, bonga...? Myslím z čoho sú väčšie stavy...
Obrázok užívateľa
Divad
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
134
Poďakovania:
1
Registrovaný:
08.10.2009

21 Aug 2013, 17:10

Toto sa pýtaš naozaj? Jedine z bonga. Veď si zober kolko dymu naraz do saba vtiahneš keď si dáš porádny kardán...
Obrázok užívateľa
serino
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
174
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.01.2011

02 Sep 2013, 22:14

Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

04 Sep 2013, 13:42



Kamarát mi pustil túto pesničku práve včas !
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

24 Okt 2013, 23:28

Od založení tohohle tématu jsou tři roky pryč a už dva nehulím... Změna je život. :roll:
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

06 Nov 2013, 15:46

Dneska mi prebehla hlavou taká myšlienka, že keby legalizovali marihuanu na Slovensku, Slovensko sa dostane z krízy. Aký máte na to názor vy ľudia ? :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

06 Nov 2013, 16:10

Ako by Slovensku pomohla marihuana ? :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

06 Nov 2013, 18:03

U nas v ČR uš sou skurvene zatahy proti growshopum :-(
Obrázok užívateľa
Juicy
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1315
Poďakovania:
54
Registrovaný:
01.08.2012
Bydlisko:
Karvína

06 Nov 2013, 22:30

Kto to má rád, nech si kľudné dá, ja nepotrebujem.

(( Mimochodom, radšej by som prijal na Slovensku marihuanu ako alkohol, bohužiaľ ale marihuana štátu nevie zarobiť ))
Obrázok užívateľaHa Ha

08 Nov 2013, 09:00

Přesně jak říkáš, marihuanu odsuzují, ale to že nesčetně lidí se kvůli alkoholu zabije, nebo zabije někoho jiného. To nikomu nevadí. Hlavně, že mají plné kapse, kur-y. To samé cigára. Jak, kdyby cigarety neškodili zdraví, a jak kdyby k vůli nim taky neumírali lidi.

Všechno je obráceně...
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

11 Nov 2013, 20:29

pausal269 píše:Ako by Slovensku pomohla marihuana ? :lol: :lol:



asi by ju zdanili s čoho by mal štát peniaze :-?
Obrázok užívateľaMF_Records

12 Nov 2013, 03:22

nikdy som nefajčil a to ani klasickú cigaretu, ale keď tak nad tým uvažujem, čisto logicky by to bol najrozumnejší krok zo strany štátu, legalizáciou marihuany by predsa vyriešili jeden zo "závažných" sociálnych problémov našej spoločnosti, hm respektíve problém by tu bol, ale už by to nebol ich problém, ja osobne si myslím že je to absolútne jedno, či marihuana je, alebo nieje legálna, človek si k tomu vždy nájde cestu, ak chce, a žiaden zákon mu v tom nezabráni...
Obrázok užívateľa
Grafó
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
375
Poďakovania:
2
Registrovaný:
18.01.2013

12 Nov 2013, 18:45

Ale predstav si, aký cestový ruch by tu prevládal...to si ani nevieš predstaviť kámo, koľko ľudí by sem prišlo len kvôli tomu, aby si mohli zapáliť brko (aj keď to robia skoro všade)...ale peniaze by boli určite, ale toto sú len Naše nápady...hovno z toho aj tak podľa mňa :D
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

12 Nov 2013, 21:29

Marihuana by nepomohla nijak Slovensku, preto to nechcú legalizovať. Marihuanu by nekupovalo toľko ľudí ako alkoholu. Čiže by na tom oveľa menej zarobili. A ako povedal Grafó ak niekto chce tak si k tomu nájde cestu. :-)
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

21 Nov 2013, 12:51

Tak se taky přidam a napíšu pár vět o mojí huličské kariéře :D

Hulim 3 rok celkem aktivně dá se říct že každý den :-) občas si dam pár dní pauzu...prostě to mám pod kontrolou. Asi půl roku možná dýl kouřim bongo to se nedá každej den ale :D Závislost záleží na člověku. Mam spoustu kámošu co udělaj cokoliv aby si to brko dali... je to hold o tom jakej má člověk přístup...někdo má prostě nap**u pristup
Jinak si myslim že většina lidí hulí kvůli nudě teda alespoň tady
Ze začátku sem se smál všemu výbuchy smíchu a tak :D výbuchy mam i teď ale spíš tim že mam radost ze života než aby to způsobovala droga(pořád je to lehká droga :-) )
Neni nic lepšího než si sednout pustit písničky a vychutnávat tu krásnou chuť :D
Hulim s kámošem znám ho už 17 let a většinou hulíme ve dvou a probíráme svět :)
zhulíme se rozebíráme život nebo hlásíme a máme výbuchy...to se nedá dělat u kafe :D
Brána k tvrdým drogám to v podstatě je ale to je zase individuální.... většinou je to tak že lidi ta tráva omrzí jsou znuděný a tak se chtěj napálit a šáhnou po piku alespoň tak mi to vysvětlili kámoši co začali brát...bylo nás asi 10 co sme začli hulit jako spolu a teď už fetujou všichni až na mě a kámoše (beru mojí generaci je mi 18 :) )
Takže já jsem zastáncem toho že je to brána k tvrdým drogám ale je to na tebe či povieš ano hem tým hovnám (omlouvám se za mojí slovenštinu :DD )

Jinak dokážu dělat normální věci rád si čtu, baví mě psát texty, jezdit na kole, občas si zaposiluju dělal sem házenou, thai-box, florbal, fotbal takže nehulim kvůli nudě spíš mě to když jsem zhulenej baví ještě víc :) Je to lepší pro spánek, líp se najim , a líp s mi po tom i uučí.... jsem proti legalizaci...nedokážu si představit že bych měl za kytku ještě platit daň a znám spoustu dealerů který se tim živý a co by pak dělali oni ??...

modely mám rád: critical, bílá vdova klasika :D jack herer taky nechutná vůbec špatně
Ice (výbornej hašiš) měl sem i modrou vdovu (bíla + blueberry),
jack herer jsem si koupil za 600kč 0,5g a stačila malá žilka a 4 lidi byli úplně
mimo.. záleží co je to za kytku a jak se o ní majitel stará...
ještě abych nezapoměl nedávno sem měl kill bill o kterém sem slyšel poprvý
a fakt to seká hlavy :D

toť můj názor :)
Obrázok užívateľa
jajco
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.12.2011

21 Nov 2013, 13:02

co to stoji nejake mnozstvo na par sobotnych vecerov ? :D cca lebo kazdy to preda za svoju cenu :D
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

22 Nov 2013, 14:14

Tu modrou vdovu musim skusit!!!!
Obrázok užívateľa
Juicy
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1315
Poďakovania:
54
Registrovaný:
01.08.2012
Bydlisko:
Karvína

25 Jan 2014, 01:36

Uruguay, aj im to došlo !
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], Google [Bot], konan55, revolutzer, Seznam [Bot]