Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

jednou

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

31 Jan 2013, 21:17

nadviazem na Weeda...po 5 rokoch sa ti mozno podari vydat EP s 5 trackmi, ktore si stiahne aj niekto iny ako mamka ci kamarat :) ...
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

01 Feb 2013, 10:09

Presne takto som rozmýšľal aj ja, keď som pridal na HHF svoj prvý text. Aké boli komentáre? Veľmi dobré si na to pamätám. Ja som vtedy ešte pod text napísal, že sa to čoskoro chystám nahrať. Vtedy som sa vôbec do toho nerozumel, že čo a ako. Ľudia mi napísali, najprv sa musíš naučiť písať texty atď atď atď.....Písal som fakt veľa. Stále som iba písal. Vtedy som ešte nenahrával. RAP som začal brať vážne a fakt je to obrovská drina. Vtedy som si myslel, napíšem svoj 5 text, idem to nahrať do štúdia a bude to bomba !!! :D :D :D....Vidíš? Čo je teraz? Naučil som sa nové veci a zistil som, že to potrebuje čas, potrebujem veľmi veľa makať, meniť rytmiku, meniť tempo, pracovať s hlasom !!!!! Zistíš to aj ty :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Poďakovania:
2

01 Feb 2013, 23:33

Oprav ma, ak sa mýlim, ale napísal si to ako ja zo starého nicku (ten návod bol môj)

ak by si nevedel http://hiphopforum.sk/ako-vytvori-domace-nahravacie-studio-t72814.html ...
Obrázok užívateľa
VolajteMaKajo
Underground
Rank:
Underground
Poďakovania:
0

Predchádzajúci

Späť na Vlastné texty

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], cyberluki, Exabot [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, Majestic-12 [Bot], Seznam [Bot], Yahoo [Bot]