Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Moje 1. Vystúpenie (Deň Matiek)

Vaše nahrávky

09 Máj 2011, 20:46

(Ten začiatok si nevšímajte) :D
- beat je stiahnutý, pretože nemám beatmakera.. Sorry vopred za to.. :)





+ Moja hudba nejaká :

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
John_Cena
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2010
Bydlisko:
Turč.Teplice

09 Máj 2011, 21:31

Vystupenie:
To čo je? chlapee hento je trapas podla mna, to si vystuupoval pred mamickama?
na den matiek? ..ok dobre ale aj tak kok*t som tam rozumel, pohode. :D
také koncerty už nehaluz :D

A tá tvoja hudba:
kolko maš rokov? pravdu... vac než 12 nemáš. :) ale tak to moze byt. lebo rap neni taký zlý, vydím ze maš šecko kvalitne spravené, od kvality treckov po cover na album.
track znovuzrodený, ten refren si strasne zabyl, to semnu zamavalo. neco do seba mas, urcite ... hudba ta nepochybne bavý a teras.. kolko mas tých rokof?...
Obrázok užívateľa
HudzoBoss
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.03.2009
Bydlisko:
Trnava

09 Máj 2011, 21:52

Tak o vystúpenie ma požiadal starosta pretože som mal skladbu s názvom "Mama" vôbec som sa do toho nehrnul, Ale bol som im to tam odrapovať..To že si ma kkt rozumel je pravda to beriem :-)
Hudbu som začal robiť preto, lebo sa na mňa vykašlal otec a nemal som kde vkladať svoje pocity, myšlienky atď. A vravel mi že na to nemám a ja mu chcem týmto dokázať že nato mám..

A mám 14 rokov.. Veľa ľudí ma kôli tomu odsudzuje že ako môžem ja robiť rap.. Ale baví ma to a nech si vravia čo chcú :)

MIER :agree:
Obrázok užívateľa
John_Cena
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2010
Bydlisko:
Turč.Teplice

09 Máj 2011, 22:37

tak to berem aj ja.., na fotke vobec nevypdaš a tak isto aj hlas je taký ešte detsky. budeš mutovat :D ale každopadne ešte si mladý tak cvič cvič a raaz steho bude melodický hlas zasadený v beate ako napríklad v tracku znovuzrodený ba aj lepšé kamo :D
Obrázok užívateľa
HudzoBoss
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.03.2009
Bydlisko:
Trnava

09 Máj 2011, 22:57

jasné budem.. :-) ďíky :wink:
Obrázok užívateľa
John_Cena
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2010
Bydlisko:
Turč.Teplice

10 Máj 2011, 08:04

Prepáč, ale vystupovať na deň matiek... Čo ja viem, ja by som to nespravil aj keby ma o to požiadal prezident.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

10 Máj 2011, 08:25

dobre to je mas na to ale ako HudzoBoss povedal makaj :D vyzeras tak na 14-15 rokov cvic a vyckaj na ten spravy cas :D
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

10 Máj 2011, 13:21

.fester - Viem je to blbé, ale veľa ľudí mi vravelo nech tam idem a veľa ľudí sa tam na mňa aj pozrieť prišlo :-) No nevadí stalo sa..Aj to je názor..ďik :wink:

tomasil635 - Jasné trénujem, píšem vkuse :-) a 14 mám takže aj vyzerám na 14.. Vďaká :joint:
Obrázok užívateľa
John_Cena
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2010
Bydlisko:
Turč.Teplice

10 Máj 2011, 14:27

14 rokov,my ta preto neodsudzujeme,zivot mas pred sebou a HudzoBoss ti povedal pravdu...
a .fester mal tiez pravdu ze vystupovat na den matiek je trapas.zblizka som ta nevidel tak neviem na kolko vyzeras,ale cudne ze este nemutujes,lebo ja som mutova uz v 13 a pred 15 to prestalo,
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

10 Máj 2011, 14:29

hejj súhlasim s Relisom tie tracky sú v pohode :D
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

10 Máj 2011, 14:34

Podla mňa je blbé vnucovať luďom rap. Vela ludí ho vníma zle. Preto som ja napríklad nechcel tiež vystupovať v škole. Ale je to zase pekné že si jej to takto povedal. A je to tiež v rámci skúseností + :). Podla mňa ti bolo rozumieť, len tá kvalita reprákov na mobile to robí.
Obrázok užívateľa
Texy
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
36
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.03.2011

10 Máj 2011, 15:00

základy ale isto mášš extremestress, zmen si meno ked ti mam poradit, vobec my to nateba nesedí a ani celkovo. je to moc dlhé. rada do buducna heh :D víšš jak sa robí hudba. píšu texty, celkovo rapuje :) ..ešte toto dodávam na konec ;)
peace :)
Obrázok užívateľa
HudzoBoss
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.03.2009
Bydlisko:
Trnava

10 Máj 2011, 17:58

ďíky všetkým.. Rap nikomu nevnucujem, samy to tam chceli.. :-) A jasné viem že mám ešte na čom makať.. ďík ešte raz.. :-)
Obrázok užívateľa
John_Cena
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2010
Bydlisko:
Turč.Teplice

10 Máj 2011, 22:30

sice som to nepocul, ale tak velmi sa nestotoznujem s nazormi ze rap je pre ulicnikov a hentam vonku do stok... potom ani clovek co robi rap nemoze byt ''normalny,'' ani ludia, ktori ho pocuvaju nemozu byt ''normalni''?? ...sak to sem snad este dorazi zo zapadu, rap je normalna hudba, za to ze vznikol tak jak vznikol taky nemusi byt do konca sveta.
Obrázok užívateľa
kefaso
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
26
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.09.2010

11 Máj 2011, 12:59

Nikto tu nekecá o stoke, ale proste vystupovať s muzikou, ktorá bola založená na taký revolúčny spôsob prostredníctvom hudby proti systému, proti určitý ľudom, a potom ho propragovať takto ľudom, ktorý ho vôbec takto nevnímajú a berú to ako zábavku ?
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

11 Máj 2011, 14:09

presne! presne!! presne!!!, lepší by to nenapísal. :)
Obrázok užívateľa
HudzoBoss
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.03.2009
Bydlisko:
Trnava

11 Máj 2011, 18:14

chalani nehádajte sa mi tu.. :agree: je pravda že rap je ako keby nejaká forma protestu ale je aj o tom čo cítiš atď.. Nevravím že fester nemá pravdu, je pravda aj to čo on napísal.. Kľud :-)
Obrázok užívateľa
John_Cena
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2010
Bydlisko:
Turč.Teplice

13 Máj 2011, 17:29

Ale tak zaaabavku...podla mna je to pekne, a normalni ludia vedia tiez vnimat text.....samozrejme flow a setko kolo toho asi nie, ale vedia to ocenit aj neposluchaci (=normalni ludia :D :D ). V teoretickej rovine sa mi to hovori lahko, neviem ale ci by som to spravil takto, na den matiek. Takze nieco na tom asi bude. :D
Obrázok užívateľa
kefaso
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
26
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.09.2010

15 Máj 2011, 12:46

neposlucháči = normálny ľudia :hh: :hh: Ale aj tak ďík :wink:
Obrázok užívateľa
John_Cena
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2010
Bydlisko:
Turč.Teplice

16 Máj 2011, 18:55

ako podla mna ze vystupoval na den matiek neni taka katastrofa aspon ak sa mu bude darit a bude mat koncert tak stres nebude mat vobec ked toto zvládol ja som mal dost ked som na konfirmacii cital z papiera epistolu a nie toto :D freestailuj a bude to dokonale :D
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]