Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

Pa3k - Prečo

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

05 Feb 2013, 22:20

kolko mas rokov inac? ...po nejakej dobe sa zasmejes nad tym co tu teraz vypisujes, ze vetu 20-30 minut...o to vobec nejde, niekedy ti napadne peckovy rym a obsah hned, niekedy mas len rym a vetu skladas mesiac (proste mas vynechany riadok, ale mas pribliznu predstavu)...ked mi nenapada, tak to nepisem, u teba je velky problem, ze to siliš...

nebudem to hrotit kamo, ked to nejde samo...si pust HAWKY - Prirodzeny vyber (prod. Mugis!)

http://www.youtube.com/watch?v=0lvHBEkSCeo
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

06 Feb 2013, 15:14

neni ziadna predloha ako pisat text och, neber to doslova ze dobry text je len taky, ktory sa pise za mesiac...-.-
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

06 Feb 2013, 19:07

stare a minule casy (nie vzdy dobre, ale skor z toho pohladu ako sa co zmenilo) su pre mna 1 z oblubenych tem...najlepsie sa na nu pise (samozrejme, to je individualne podla toho, kto a co zazil)...+ este ked mas na to beat jak stvoreny...proste eufória
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

06 Feb 2013, 20:52

no podla mna to je az velmi znamy beat, vybral by som nieco menej zname, lebo ludia su zvyknuti pri tomto beate na Ciga, Otecka a Sajsa :) ...ale aj tak sa da, mozno to nepokazis...

nj, tak takato tema na mna az tak nezaposobi, ja som skor ten typ, ktory pocuje rad nieco v pesimistickejsej nalade alebo ako to povedat...chill veci 2x nemusim, ale nehovorim, ze su zle... snad chapes ako to myslim
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

07 Feb 2013, 12:11

pokial len pise text a nejde ho nahrat, tak je jedno do akeho beatu to bude pisat
aj pisanie textov nie je len tak ,potrebujes aspon polroka, rok pisat, aby si bol dobry textarom
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

Predchádzajúci

Späť na Vlastné texty

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
23102000, Bing [Bot], bubbo, Consilius, csabibacsi, donmarciano, Electric, eRUTeHa, Exabot [Bot], frajerjagr68, fypm, Google [Bot], landis0, litlebig, Palk8642, Pecca, Rap111, romant666, UNIWERZAL, wolffy, Yahoo [Bot], zilnik