Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Pa3k - Prečo

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

04 Feb 2013, 18:48

ty tam nemas ani jeden rym... za to ze na konci je "y" nerymuje sa to hned :-) ... ale aj tak...
Prečo pravda vzdy tak tazko boli
Preco su ludia pravdou sklamany
su bez nadeje a pravdou dojebeny
Prečo kamarati sa dali na sračky
Su z nych beznadejne trosky (trosky)

mas 5 i/y a ty si to rozdelil do strof po 4 riadky ... nene,nepis teda 5 "rymov" ale 4 ked tak .... dalej nwm ale snazil si sa o rym ABBA?

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

a na slovo "veci" mas kde rym? to je co ? ABBBBBA? alebo ako to je...urob poriadok v rymoch...samozrejme dories aj obsah ale toto nie pozitivne komenty si musis zasluzit....snazil som sa byt uprimny ,kritika posuva hore...
Obrázok užívateľa
blazon123
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
101
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.01.2013
Bydlisko:
Izba č. 35

04 Feb 2013, 19:47

1/100 ...to kvoli beatu ten bodik
blazon napisal za mna a ja k tomu nemam teraz co dodat...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

04 Feb 2013, 19:52

Soy :D. Vravíš že si to nekopíroval ale mne sa to podobá...
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
361
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2010
Bydlisko:
Zlaté Moravce

04 Feb 2013, 21:18

nepridu mi najtazsie...zo zaciatku mas chut, pises a ide to...nemas ziadnu temu rozobranu, ide to lahko, ale az po case si vsimnes co vlastne si pisal v tych zaciatkoch...je to tak, ja som sem nedal nic a ani neplanujem...bol by som dement, keby som jedno rozpraval a sam to nedodrziaval...

a neporovnavam text amatera a toho kto si pise 10 rokov, lebo su tu udajne aj taki, ktori pisu tych 10 rokov (zacinali v 8 rokoch :D :D ) a pre mna su totalni amateri a uprimne, este horsie ako tí, ktori tu daju svoj prvy text...
nechci radsej vidiet moj prvy text :D ani ja by som ho najradsej uz nevidel...len ti poviem...ak zacnes tu, tu to aj skoncis...pretoze po case si navyknes na to, ze ta pocuva par kamaratov a budes stagnovat, pretoze z kazdej strany budes pocut len chvaly a nikto ti nepovie uprimne ze je to napicu (cest vynimkam co s tymto nemaju problem) a preto tu ostanes zaseknuty...nepohnes sa

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

a sorry, ale ty sa mi zdas byt cely taky pokontrafaktovany alebo porytmusovany :D pa3k ... same temy a beaty od KF ...je fajn, ze je to tvoj vzor...mojim bol DNA a prve texty som pisal na jeho tracky...casom pochopis a najdes si vlastny styl (ak sa podari)
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

05 Feb 2013, 14:01

sorry ale tebe to jebe?.. koncert??? a co ked budes ma 100k vzhliadnuti?? ked sa to nikomu pacit nebude? .... pochybujem ze na ten koncert by niekt9prisiel aj keby je zadarmo + parky zdarma...
Obrázok užívateľa
blazon123
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
101
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.01.2013
Bydlisko:
Izba č. 35

05 Feb 2013, 14:37

taky cock si napisal o 5-10 rokou .. napisal si ze ked dostanes chvali... a to ked ja niekomu poviem ze ma dobry text tak hned ide davat tracky /album ?? hmmmm?
Obrázok užívateľa
blazon123
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
101
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.01.2013
Bydlisko:
Izba č. 35

05 Feb 2013, 19:10

ide o to, ze komentare typu: skvely text a podobne nie su uprimne (pri 9/10 pripadov to takto plati)...kamarat, o mesiac nenapises dobry text...ani o 2 a ani o pol rok...vyhod si to z hlavy, to mas ako s posilovanim - naivni chlapci cvicia ani nie mesiac a uz cakaju enormne vysledky...jedinym vysledkom je vsak len SKLAMANIE...

a co je najhorsie...mas plany ze co a jak...to sa neda naplanovat...nemoze ti nikto zarucit, ze po takej dobe budes dobry ked to neprestanes robit...ked si nedas povedat, tak chuj z toho a neskor len olutujes, ze si si nedal povedat...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

05 Feb 2013, 19:59

podľa mňa sa menej haj na rytmusa a bud viac sám sebou :) a neber to ako urážku ale ako názor :)
Obrázok užívateľa
Janys
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
77
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.01.2013

05 Feb 2013, 21:20

kolko mas rokov inac? ...po nejakej dobe sa zasmejes nad tym co tu teraz vypisujes, ze vetu 20-30 minut...o to vobec nejde, niekedy ti napadne peckovy rym a obsah hned, niekedy mas len rym a vetu skladas mesiac (proste mas vynechany riadok, ale mas pribliznu predstavu)...ked mi nenapada, tak to nepisem, u teba je velky problem, ze to siliš...

nebudem to hrotit kamo, ked to nejde samo...si pust HAWKY - Prirodzeny vyber (prod. Mugis!)

http://www.youtube.com/watch?v=0lvHBEkSCeo
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

06 Feb 2013, 14:14

neni ziadna predloha ako pisat text och, neber to doslova ze dobry text je len taky, ktory sa pise za mesiac...-.-
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

06 Feb 2013, 18:07

stare a minule casy (nie vzdy dobre, ale skor z toho pohladu ako sa co zmenilo) su pre mna 1 z oblubenych tem...najlepsie sa na nu pise (samozrejme, to je individualne podla toho, kto a co zazil)...+ este ked mas na to beat jak stvoreny...proste eufória
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

06 Feb 2013, 19:52

no podla mna to je az velmi znamy beat, vybral by som nieco menej zname, lebo ludia su zvyknuti pri tomto beate na Ciga, Otecka a Sajsa :) ...ale aj tak sa da, mozno to nepokazis...

nj, tak takato tema na mna az tak nezaposobi, ja som skor ten typ, ktory pocuje rad nieco v pesimistickejsej nalade alebo ako to povedat...chill veci 2x nemusim, ale nehovorim, ze su zle... snad chapes ako to myslim
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

07 Feb 2013, 11:11

pokial len pise text a nejde ho nahrat, tak je jedno do akeho beatu to bude pisat
aj pisanie textov nie je len tak ,potrebujes aspon polroka, rok pisat, aby si bol dobry textarom
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ


Späť na Vlastné texty



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron