Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Paušál - originalita

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

14 Feb 2013, 21:06

+beat

Málo kdo má v hlave tú iskru na niečo nové,
už málo ľudí čo má v hlave niečo ako Noe,
klišé téma,klišé rýmy žiadne klišé není,
to je len výhovorka keď žiaden nápad není,

ľudia sa boja vystupíť z davu a nebyť vo vezení,
originálne zmýšlanie už málo kdo cení,
originalita už zanikla vieštci robia to isté,
nič nové furt dookola stále ten istý systém,

toto isté sa deje aj z niektorými rappermi,
chcú robiť uličný rap a pritom sú za smeti,
alebo sa hrajú na tvrdých wanksta rapperov,
chodia oblečený jak cigáni z kontainerov,

okay nikdo im nebere ich originálne nápady,
každý človek má v živote aké také zásady,
lenže takýchto ľudia je strašne mnoho,
originálne zastúpenie života nadol kolmo,

ľudia sa boja osvoje okolie ktoré je bezcitov,
originálnou myšlienkou zničiť skeptikov,
ľudia s orginálnym premyšlaním sa necenia,
občas svet na nich pozerá pohlaďom zdesenia,

všetko je na tebe včera zajtra aj dneska,
ako povedal tafrob múj rap,múj text moje deska,
nechcel som nič viac iba vysvetliť jednu vec,
čo je to originalita a čo znamená pre svet,
Naposledy upravil Sw33t dňa 16 Feb 2013, 23:20, celkovo upravené 1
Dôvod: linky do [youtube] tagu
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
361
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2010
Bydlisko:
Zlaté Moravce

14 Feb 2013, 21:26

Dík som bol fakt v koncoch nevedel som na akú tému písať :D tak ma napadla táto :D
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
361
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2010
Bydlisko:
Zlaté Moravce

14 Feb 2013, 22:44

Slabe to jee, ci uz rymovo alebo obsahovo ,bieda ... A este zacni v niecom ojebavat ludi jak si ojebal :-)
Obrázok užívateľa
blazon123
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
101
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.01.2013
Bydlisko:
Izba č. 35

14 Feb 2013, 22:49

Najslabšie dík za názor :P
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
361
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2010
Bydlisko:
Zlaté Moravce

14 Feb 2013, 23:13

dejay962 píše:Dík som bol fakt v koncoch nevedel som na akú tému písať :D tak ma napadla táto :D


z tvojho komentu mam pocit, ze ides nasilu...to je velmi zle a takto sa to nerobi...tema pride so zivotom, s nejakym momentalnym zazitkom (napr na Valentina ked si sam, napises jak je to nudne, napicu, alebo mozno ze ti samemu je dobre atd...alebo napises o tvojej laske nieco, cim ste si mozno museli prejst a tak)...ale taketo "nasilu raper" nepodporujem
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

14 Feb 2013, 23:18

Čo je nasilu ? Len som nevedel nájsť a text som písal celý týždeň na silu nepíšem :D nie som 'nasilu' raper ale dík za vyjadrenie k mojmu komentu :D
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
361
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2010
Bydlisko:
Zlaté Moravce

14 Feb 2013, 23:42

to znamena, ze nevies co pisat, tak uz si vymyslas sci-fi temy...nemas o com pisat tak nepis, potom to nie je uprimne...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

15 Feb 2013, 09:49

originalita je sci-fi téma ? :D Soy neriešme to už :)
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
361
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2010
Bydlisko:
Zlaté Moravce

15 Feb 2013, 20:00

"To je len výhovorka keď žiadne nápad nie je"...takto si to napísal. A prečo potom píšeš, že už nemáš o čom písať? Téma sa stále nájde. Nepíš v kuse texty každý deň, lebo potom ti už všetko príde otrepané. Píš texty aj týždeň. Aby to bolo stále lepšie. Skús to nahrať. Nevadí, že je blbá kvalita. Ide o to, že sa snažíš. Ak len takto napíšeš, že už nemáš na čo písať, nie je téma...Môj názor

Rýmy tam máš inač. Páči sa mi to celkom. Dávaj si pozor čo píšeš v texte a čo píšeš do komentára :-)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

15 Feb 2013, 20:05

Dík AmígO no skúsim to nahrať keď si teraz niekedy s Looneyim kúpime Majk ale neni to na 100 % :D
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
361
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2010
Bydlisko:
Zlaté Moravce

16 Feb 2013, 23:13

Tak sa vyjadrím aj ja, vydím že si sa snažil pohrať s rýmami ale vypadol ti skoro obsah vety.Ďalej sa mi nepáčilo že si najprv začal písať o iskre v hlave, potom ako su ludia veznení, zhúplo sa to na uličných raperov a skeptikov.všetko je na tebe včera zajtra aj dneska,ako povedal tafrob múj rap,múj text moje deska.Neviem ako táto veta spolu súvisí.Možno v tom mám len ja chaos naozaj neviem..Ale za rími ťa chválim.Mier.
Obrázok užívateľa
drc
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
142
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.11.2012

16 Feb 2013, 23:22

tak ja si nemysim ani ze su rymy dobre suce otrepane... Nove- noe, toto ma zabilo neni - neni , vezeni - ceni, iste - system , rappermi - za smeti, rapperov - kontainerov "absolutne ziadny rym :D" napady - zasady , mnoho - kolmo - "ty sa prekonavas ", bez citov - skeptikov , necenia - zdesenia, dneska - deska a ukoncene s fakt silnym rymom svet - vec :D myslim si ze obsah netreba rozpiisovat kedze expert v kopirovani ide pisat o originalite (to som aspon vypovedal s nazvu,lebo vazne nwm o com text je) a proste je to dost velmi slabe... mysli ze som povedal vsecko = ja to visim takto ak stym mas problem tak je to len a len tvoj problem :-)
Obrázok užívateľa
blazon123
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
101
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.01.2013
Bydlisko:
Izba č. 35

17 Feb 2013, 12:29

Nepovedal som že sú rími top ale sú lepšie ako tie v iných textoch...
Obrázok užívateľa
drc
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
142
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.11.2012

17 Feb 2013, 12:59

Presne tak relis poznam iba rymy kde je rovnaka kncova slabika si to vystihol presne tak rymujem presne presne , ano hram sa na Radikala,Dramatikz Gr kaliho,Bia Strapa proste vsetkych hram sa na celu slovensku s cenu ....A stym Bratia v dyme nwm to malo byt ako vtipne alebo co si tym myslel hm? ano dpc a rymujem same slovesa v neurcitku, ponam iba tymy kde je posledne pismeno rovnake.... ale cokeby si sa pozrel volakedy ahj na svoje rymy? hm? dobre obsahy vies ale s rymamy je to dot casto u bieda... tak newm co tu do mna picujes...ja mam pici ci si tu dlho alebo co ,tu sa aj tak hodnotia texty podla tych vyjebanych vztahov... alebo ty napises chvalu,tebe bude trxt pochvleny a dpc a ze j sa na nieco hram pane bozeeee ja som vyjdril svoj nazor a ty stym mas problem lol? nj ja vas mam v pici robte si co chcete a chvalte sa tu navzajom nech tu zijete v klamstve ze to je dibre :-) este nieco?? a este ja sa na nic nehram no vy si tu lietate nejak privysoko nie??

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Je to dost decke - kazdy kto nesuhlasim s tvojim nazorom tak l
sa na nieco hra ked napise kritiku no jo ... Ale mne to je jedno zite si vo svojic&predstavach ze ste nieco extra ach jaj :-\ smutne...
Obrázok užívateľa
blazon123
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
101
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.01.2013
Bydlisko:
Izba č. 35

17 Feb 2013, 13:28

Relisko ty čo rýmuješ neurčitkami alebo nezakrijem-nepokrijem , noc-moc , sa tu ideš hádat o rými si na práškoch ? alebo máš komplexy že ti sestra nedá fajku či ako to je? tvoje texty sú úplne zlé si tu 2,3 roky a stále sú tvoje texty maximálne na kokot , máš štastie že si tu tak dlho a hodnotí sa to podla vztahov , myslím že otvárat si papulku na niekoho iného je dost úbohé keby aspon niesi taký slabí ešte by to bolo OK ale toto fakt je v piči stebou nauč sa písat texty a potom možeš písat že čo je dobré a čo je zlé len si zbytočne s mamou robíte navzájom hambu ona fajká kokoty a ty píšeš na piču texty :P
Obrázok užívateľa
BratiavRyme3
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
11
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.02.2013

17 Feb 2013, 13:28

Ty kkt toto uz co je? Jediny normalny je tu asi AmigO a Soy ...wtf .... pane bozeee ( s niektorymy nemam tiez problem ospravedlnujem sa vam ak som vas nepravom obvinil ze ste nenormalny,vas sa to netyka...) RELISKO NWM AKY MAS PROBLEM :-) KED SA TI NELUBI "BRATIA V RYME" TAK SI AJ TY SPRAV TAKUTO SKUPINKU NA FORKU CJW NAPR S DEJAYOM H? maly by ste sa okamzite vsetci prebrat a uvedomit si ze toto je sekcia kde sa pisu texty a texty nic neznamenaju a vy si myslite ze ste tu na scene, preberte sa ....
Obrázok užívateľa
blazon123
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
101
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.01.2013
Bydlisko:
Izba č. 35

17 Feb 2013, 20:33

Drc dík za koment.
TZ: ale mna ten rým napadol keď som písal ten text lebo som hladal rým na isté :)
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
361
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2010
Bydlisko:
Zlaté Moravce


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Dylan116, Google [Bot], kano99, Seznam [Bot]