Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



50 Cent vs.Rick Ross - Beef

Americká hip-hopová scéna a všetko okolo nej

07 Feb 2009, 10:21

Vase nazory na tento beef...
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

07 Feb 2009, 10:46

nejake blizsie info by sa zislo bo ani neviem ako vznikol...koli comu a pod....a v poslednej dobe moc nesledujem dianie okolo 50 centa takze viem o tom beefe len take okrajove informacie
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

07 Feb 2009, 13:49

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Naposledy upravil Stoky111 dňa 07 Feb 2009, 13:50, celkovo upravené 1
Dôvod: Linky do code
Obrázok užívateľa
Fruicik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
320
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.08.2008
Bydlisko:
Trencin dolinecka

07 Feb 2009, 17:26

Nejake to info o tomto beefe:

Beef zacal Rossovou nahravkou Mafia Music v ktorej spomina 50 Centa par riadkami
I love to pay your bills, can't wait to pay your rent/Curtis Jackson baby mama ain't looking for a cent/Burn the house down, gotta buy another/Don't forget the gas can, jealous motherf*cker...
50 Cent odpovedal disstrackom Officer Ricky (Try Me Go Ahead) kde sa vyjadruje na adresu samotneho Rossa ("Officer Ricky radio for backup/ See your ass anyway, you know I'm gonna act up," ... "You wanna play with me when I don't wanna play?/ Have my niggas whip the skin off your ass in broad day/ Screaming, 'Boss,' nigga , you ain't a boss/ Pussy nigga, you're lost/ Listen, Officer Ross.") no svoje si odniesol aj DJ Khaled a Lil' Wayne (jemu su venovane slova ako " Where you at, Wayne? You awfully quiet. You called Em out...You got to pass me to get to him.") Miamsky raper v Eminemovom radiu Shade 45 na tento diss reagoval slovami '' Dame mu 48 hodin aby prisiel s niecim novym....tento diss ma nezaujal '' 50 Cent vydal 1.video v ktorom hovori ze Ross je na zozname s Ja Rulom,Cameronom,Fat Joem a hovori “I’m Deciding To Fuck Your Life Up For Fun” v zapati 50 Cent vypustil von animovane video v ktorom bol 50 Cent vo väzení a dozorcu mu robil Rick Ross Curtis si z neho robil posmech "Oficcer Ricky" a pod... 50 vydava 3.video ktore zaslo hlbsie,vyspovedal v nom matku Rossovho dietata (jeho bývala potvrdila, že pracoval ako policajt...50 Cent taktiež potvrdil fakty a ako sám povedal, je na čase potvrdzovať fakty a nie len kecať...Po interviú 50 Cent pozval matku Rossového dieťaťa Tia Kemp a jej priatelku do obchodu kde jej kúpil veci v hodnote za 300 dolárov a taktiež ju pozval na večeru v hodnote 200 dolárov)...Na nete sa objavili informacie v ktorych Rossov label Def Jam zakazal odpovedat Rickovi na tento beef ak si vazi svoju karieru a aby nerobil zo seba hlupaka...Beef sa vyostruje a do tejto bitky sa pripaja miamsky rapper Trick Daddy(mal uz s Rossom problemy v minulosti ) a spevkacka Jacki-O ktori sa zapajaju do beefu,no pockaju na Rickov diss...Neskor 'The Boss' vydava video z Mafia Music (stoji v nom napr. pred bazenom a v ruke ma gulomet)...Tento rok vydava Ross aj album s nazvom Deeper than rap v rovnakom case matka jeho dietata vyda knihu s rovnakym nazvom pri ktorej jej pomoze 50 Cent....50 ziskava na svoju stranu haterov,verejnost a South...na 50 strane je dokonca aj THE GAME "Prvý krát po štyroch rokoch som sa nepostavil za 50 Centa. Vyjadril som nejaký ten rešpekt voči niektorým veciam, ktoré spravil ale skrz tú všetku nenávisť a bojovnosť voči všetkému čo sa týka 50 Centa sa staviam na 50 Centovú stranu. V tomto som za 50 Centa. Po štyroch rokoch sa staviam za 50 Centa a chcem ísť s ním do toho za neho." ....."Rick Ross pokiaľ sa chceš odtiaľ dostať, tak mi zavolaj chlapče. Volaj rýchlo lebo Fifty ťa zožerie celého." ...zaujimave...50 na to odpoveda slovami ze je ochotny sa s comptonskym rapperom uzmierit...ale to je iny pribeh...spat k beefu...Ross vydava dalsi diss track Kiss My Pinky Ring, Curly (do tohto sporu zatahuje aj Tonyho Yaya s Lloydom Banksom)...dalej bolo vydané video pre Rossov song Gang Affiliated v ktorom zosmiešňuje a znehodnocuje 50 Centovi Vitamínovi vodu...50 Cent ma pripraveny diss so spominanym Trick Daddym,fotky Rossa ako policajta,video v ktorom je Rick Rossovi udeleni diplom za úspešne absolvovanie skúšok na policajta...nejak som sa rozpisal

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

07 Feb 2009, 23:11

ou maaan....mal by si pisat clanky :D...ale ne....noo co aj viem ale aj tak nisom na nikoho strane...je mi to fuk...budem na strane toho kto bude mat lepsiu hudbu...a vyzera to ze dost vela ludi sa dava na 50-ho stranu...a to s gameom ma vazne dost prekvapilo....ale game a fifty robili dobru hudbu..to sa popriet neda...takze ak sa daju do kopy tak bude konecne enjaka dobra nova hudba
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

08 Mar 2009, 13:24

tak toto je 50ho sanca dostat sa opat na vyslnie.pokial nalozi rossovi a novy album bude pecka ako sa slubuje,odpustim mu ten preslap na curtisovi
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

12 Apr 2009, 00:28

v tomto beefe podla mna na 100% vyhra 50 :D
sak rick ross si stale vymisla iba bludy :D
nooo aj ked novy remix mafia music bol podla mna dost dobry

a na rick rossovu stranu sa pridal aj ja rule? :D
Obrázok užívateľa
Sixty_b
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
632
Poďakovania:
2
Registrovaný:
29.01.2009
Bydlisko:
PO City :)

12 Apr 2009, 06:24

btw: Rick je policajt?????
Obrázok užívateľa
INmOmMeNt
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1076
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.03.2009

12 Apr 2009, 08:00

Ross nie je policajt, pracoval vo vaznici ako bachar a predtym robil vodica sanitka alebo take nieco :D
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

12 Apr 2009, 09:19

zevraj na rick rossovu stranu sa pridal aj lil wayne :shock:

kto je vlastne na rossovej strane :?:
Obrázok užívateľa
Sixty_b
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
632
Poďakovania:
2
Registrovaný:
29.01.2009
Bydlisko:
PO City :)

12 Apr 2009, 10:01

Na jeho strane je Terror Squad (jeho členovia ako Fat Joe,DJ Khaled...), Ja Rule, Bang Em Smurf (bývalý člen G-Unit)...o Waynovi neviem ci je na Rickyho strane ale každú chuvíľu možme čakať dissy od Curtisa,Lloyd Banksa na Waynovu adresu...dúfam že mu naložia :wink:
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

12 Apr 2009, 13:19

dufam ze na lil wayna vydaju dost tvrdy diss
jeho posledne pesnicky sa mi zdaju kus..... :cry:

a cital som ze ross cel na svoju stranu dostat aj bucka :D

a neco ze proti 50mu sa postavil aj clen Run DMC
Obrázok užívateľa
Sixty_b
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
632
Poďakovania:
2
Registrovaný:
29.01.2009
Bydlisko:
PO City :)

12 Apr 2009, 13:34

Rick Ross Ft The Game Ja Rule & Fat Joe-Mafia Music Remix (Dissin G-Unit) toto nevyzera tak ze by sa Game postavil na stranu fiftyho :D :D :D
Obrázok užívateľa
ZáVeR
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
342
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.02.2009

12 Apr 2009, 20:52

omg... 50 začne pičovat na Rickyho bývalé povolani, do matky nevim koho, nechápu.... oba dva sou kokoti a chtěj si udělat promo. šak to dělá 50 dycky. pošle každýho do prdele aby se jeho deska hodně prodávala, jinak by neprodal ani 1000 ks ... ach jo
Obrázok užívateľa
jamer
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
146
Poďakovania:
2
Registrovaný:
22.03.2009

12 Apr 2009, 21:11

ja som na rick rossovej strane.
50 cent uz je premna trapny
Obrázok užívateľa
g_loc
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
11
Poďakovania:
0
Registrovaný:
12.04.2009

18 Apr 2009, 11:43

toto som nasel na nete: :D

Rick Ross je vyslovené naštvaný a prehlasuje vyhral som beef:

Po v celku vydarenom disse Mafia Music remix a disse Valley of the death Rick Ross nedostal odpoveď zo strany G-Unit a tak sa do nich naváža naďalej.

Najnovšie zmienky Rick Rossa sú o tom, že 50 Cent je zlým biznismanom, viac dissov proti G-Unit a prehlásuje výhru v beefe ako aj možný útok na Eminema.

V tejto finančnej kríze sa zisky skvelej hip-hopovej značky Ecko dostali na veľmi nízke čísla čo ohrozilo aj kolekciu G-Unit. Preto sa 50 Cent rozhodol s Eckom rozviazať zmluvu a spojiť sa s inou značkou. Každopádne 50 Cent nebol spokojný aj s niektorými návrhmi a hľadá kreatívnejších tvorcov. Tieto kroky Rick Ross využil aby opäť zaklamal a trošku sa zviditeľnil.

"50 Cent je upadajúci biznisman asi ten najhorší. Jeho hudobná kariéra skončila. Aj spôsob akým sa obliekal a oblieka skončil. Fifty skoro potopil značku Ecko tými jeho blbosťami. Taktiež vyšukal Vivica Fox a ukončil jej hereckú kariéru. To je pravda čistá pravda. My od teraz budeme robiť len tie najlepšie nahrávky aby sme zabili všetkých haterov a ostali úspešnými." - hovorí Rick Ross.

"Taktiež som zistil, že tu je kopec ľudí, ktorí 50 Centa nemusia a preto ssa s nimi spolčím a vybehneme na 50 Centa aby sme ho zabili. Tento beef sa nikdy neskončí. Fifty nevie nič iné len robiť blogové videá. Jeho ponteciál všetkého skončil a je to najväčšia slabá časť hip-hopu." - hovori Rick Ross.

Aktuálne diane v G-Unit je otázne pre každého. G-Unit je aktuálne na turné až do konca apríla. S veľkou pravdepodobnosťou sa veľa vecí udeje v máji kedy vychádza Eminemov album Relapse dňa 19. mája. Po Eminemovi príde rad na 50 Centa a preto očakávame veľa nových informácií, prvý singel z albumu. Áno prvý pretože Get Up a I Get It In nedokázali to čo sa očakávalo a preto Fifty rozhodol tieto veci odstrániť a nechať ich ako mixtapeovú záležitosť. Okrem iného ak by ste niekde zazreli Rick Rossa nahláste to Mazaradi Foxovi na jeho myspace stránku.
Obrázok užívateľa
Sixty_b
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
632
Poďakovania:
2
Registrovaný:
29.01.2009
Bydlisko:
PO City :)

18 Apr 2009, 15:05

g-unitclub čo :D :D
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

18 Apr 2009, 19:12

jj :hh: jedna z mojich naj stranok :D
Obrázok užívateľa
Sixty_b
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
632
Poďakovania:
2
Registrovaný:
29.01.2009
Bydlisko:
PO City :)

16 Aug 2009, 18:01

Fifty nesiaha Rossovi a celej jeho bande ani po PATY!! Nedavno som si kupil Rossov mixtape Miami Boss a je to proste niečo super!
Obrázok užívateľa
INmOmMeNt
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1076
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.03.2009

16 Aug 2009, 18:11

nejaký relevantný názor prečo mu nesiaha po paty ???? to by som asi chcel veľa :roll:
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

Ďalší

Späť na (US) americká



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot], Tonic, vrn1v