Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.

A BODKA!

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

18 Jan 2008, 22:07

Ach bratu povedz mi prečo je to také ťažké. Sedím na posteli, bojím sa výjsť von - je to tak ťažké. Za oknami sa zbiehajú čierne mračná. Prečo nemôže byť každá odpoveď jednoznačná? :?: Z vonku počuť tlmený detský smiech. Čo i len pomyslieť na teba je veľký hriech. V policiach stoja zaprášené albumy, v hlave sa mi ozývajú slová čo som 100x počula od mami. Pamätám si na to keď tvrdila že budem slzy roniť - mala pravdu. Ľutujem že som nepočúvla, teraz zostala sama som tu. Otvorím zásuvku a v nej vidím tvoju fotku. Škoda, že si spravil za naším vzťahom bodku. Tak ako na jeseň listy opadajú zo stromu, presne tak vnára sa temnota do nášho vzťahu. A tak ako posledný bozk skončil na mojich perách, tak presne tak sa medzi nami vytvorila veľká diera. Občas sa stane, že sa mi prisníš v snoch. No na splnenie snov vždy treba dvoch. škoda tej priepasti medzi nami, škoda že si zostal stáť za dverami. Dlhý čas som na kľučku pozerala, že sa vrátiš späť - tajne som dúfala. No ty si tie dvere na zámok zatvoril, presne tak ako si si predo mnou svoje srdce obrnil. Slza steká mi dole lícom vždy keď si na to spomeniem, no aj keď to veľmi bolí viem, že na teba nikdy nezabudnem. Tvoju tvár mám dennodenne pred očami, no večer zaspávam s pocitom že snáď aspoň ty si šťastný. :-?
Obrázok užívateľa
Matelko
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Poďakovania:
0

20 Jan 2008, 23:01

Píšeš celkom zmysluplne takže sa mi to páči ...len tak ďalej ,nemáš už niečo aj nahraté ? rád by som ťa počul :-)
Obrázok užívateľa
kegy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Poďakovania:
2

21 Jan 2008, 17:59

diky moc..no nejaka snaha bola..len vies nemozem zohnat nejaky lahkoovladateny (blondinkovsky) program..nevyznam sa v tych co som stiahla tak som na to kaslala..ale ak by sa nasiel niekto kto by mi urobil fajnovy podmaz by som to skusila :D
Obrázok užívateľa
Matelko
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Poďakovania:
0

21 Jan 2008, 19:02

Si začínajú MC a hľadáš producenta? Cruchot ti poskytne beaty zadarmo!

Meno Cruchot (čítaj Krišot) ste už určite počuli. Ale teraz nemyslite na malého šialeného žandára zo St. Tropez, ale na mladého šialeného beatmakera z Petržalky. Svojimi beatmi už podporil viacero českých, slovenských i poľských undergroundových skupín a ďalším viac než dvom tuctom trekov dali jeho beaty v remixoch novú tvár, s remixom Kariéry 16 od SuperCrooo dokonca obsadil tretie miesto v remix conteste na boombap.cz. Jeho beaty nie sú niečím konvenčným a už vôbec nie niečím čo môžete počuť každý deň. Práve preto pripravuje svoju prvú dlhohrajku - "Iný mixtape" plný exkluzívnych trekov.

http://www.hiphopstyle.biz/viewtopic.php?f=11&t=188

Tu máš beaty zadara ak sa budeš nudit... :-) pár sa tam podľa mňa dá pouźiť a dobre je to že su úplne legálne ale zasa na druhej strane nie je to bohviečo
Obrázok užívateľa
kegy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Poďakovania:
2

22 Jan 2008, 13:02

akurat to pocuvam...celkom fajn :D len trosku krate..uvidim co sa bude dat vymysliet :) aa ak sa mi podari neico dat tak budes prvy kto to bude pocut...ouky? :blink:
Obrázok užívateľa
Matelko
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Poďakovania:
0

22 Jan 2008, 16:08

you , paráda :wink:
Obrázok užívateľa
kegy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Poďakovania:
2

10 Jún 2008, 16:34

temto text je po p.ici moc moc sa mi to lubi :yahoo:
Obrázok užívateľa
Tydzey
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Poďakovania:
0

10 Jún 2008, 19:44

natoho curchota nahravam ja
Obrázok užívateľa
vlkodlak081
Závislák
Rank:
Závislák
Poďakovania:
0

11 Jún 2008, 07:06

Soryy za spam ale co je koho do toho ze ty an to nahravas v tejto teme a pri takom peknom texte??? si to nahraj naco sas tim vsade hcvalis? toto je matelkova tema na text a nie tvoja na chvalenie...a inak pekny text
Obrázok užívateľa
JONYzv
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Poďakovania:
0

11 Jún 2008, 18:19

cista pravda mas respekt :lol: a pritom vobec na nic nenahrava ... podla toho ako ho poznam no ... on tu pisal ze kupuje studio za 50litrov a tak ...nahrava tak maximalne na tranzistor z povojnoveho obdobia
- text je dost dobry ... vies co chces a vies to dat na papier :P
Obrázok užívateľa
yany
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
2

06 Aug 2008, 13:09

Ste pokritecki idioti..ale aj tak ten text je celkom dobry...ale za to ze to pisala baba..ale nehajte tak..proste napise pekna baba a zrazu je to cool..
ak by som to cisto teoreticky napisal ja uz by som bol teply k*k*t...
Obrázok užívateľa
hiphop
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Poďakovania:
0

31 Okt 2008, 21:28

poPlcl text faktz dobry
Obrázok užívateľa
baby shack
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Poďakovania:
0

21 Dec 2008, 13:32

no fajny textik len treba nahrat a poslat a odkial si vlasne ?? sewer??
Obrázok užívateľa
mysel
Závislák
Rank:
Závislák
Poďakovania:
0

Späť na Vlastné texty

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], Bugi m, Google [Bot], imthewest