Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



aby vedela !!!!!

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

14 Dec 2008, 17:48

No čo dodať no prosťe to bolelo a bolo to niečo hrozné tak som to napísal aby nebol každý sám aby ty čo boli sklamaný boli milovaní a preto ti chcem dokázať že keď ta láska sklame jebať nato veď príde druha a ta už stoji zato no spomínam si nato keď sme boli spolu tie tvoje slova jak ma miluješ no a ja kokot som ti veril no život ma naučil že láska rany robí no už jebem nato si myslíš čo o sebe šak niesi ani pekna šak si običajna jeba to sklamanie v mojom srdci čosi spvosobila ty si to nevieš uvedomiť !! bolo to lachke napisat SMS že je koniec že? No podlamna to robia piče a nie ludia sak ako mysliš stale som stal pri tebe šak ty si to chcela a potom si sa vyjebala na mna no pekne aspon viem že život je kruty ale teras som sa už schopil a to čo pišem niesu ojeby proste ja sa možem jebat na toho kokotka co si nim chodiš ja nechcem pojeby ha a teras to vieš ja som si našiel ini jebanu idelne miery taku čo mi zavidia všeci a ona ma miluje ta ma asi nesklame a ked aj ano tak ta na všetko nejebe ona je uplne ina ona ma srdce a nie kamen ako ty uvedom sa!! HEEJ a to čo malo znamenat s tou sestrou si sa ešte nasrala aj nanu ze sa so mnou baví šak to bolo ubohe uvedom sa no ak toto počuješ sa asi pod zem prepadneš aspon vieš čo je to pravda a pravda bolí!! No šak ty to raz zbadaš ked sa všetci na teba vyjebu potom prideš s plačom za mnou a ja ti poviem prepač no mala si šancu a ty pekne si to dojebala tak bež tam kde ta maju radi tu nemaš čo robit! Asi si si myslela ze ja budem nadne ale tam si klesla ty šak keby sa vydiš každi den si rozjebana na sračky no šak ako kurva si! Aha už ti to došlo no je neskoro no proste ja ta už neriešim odpal do piče pa!!!!
Obrázok užívateľa
vigi2991
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.12.2008

14 Dec 2008, 18:17

Prepis to tak, at se to da cist. Na takovy blok textu se ti kazdy vysere. Ja to necetl.
Obrázok užívateľa
coyot_
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
25
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.10.2008

20 Dec 2008, 00:01

prva veta.. co dodat? :D pekne
Obrázok užívateľa
olsincko
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
266
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.11.2008
Bydlisko:
Od nevidim do nevidim

20 Dec 2008, 12:42

paci sa mi to:)
Obrázok užívateľa
naty4488
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1021
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008

21 Dec 2008, 11:15

uprav to a mozeto byt ok
Obrázok užívateľa
mysel
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
165
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.12.2008


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], kingpin8888, Seznam [Bot], Stylez

cron