Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



ACKO

Všetky vaše diela sem

21 Okt 2012, 09:37

Moje veci ak mate co povedat tak koment alebo sprava

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Dojo
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
30
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.10.2012

25 Okt 2012, 15:47

celkom pohodka veci
Obrázok užívateľa
RkiPs
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
274
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.10.2009
Bydlisko:
city

25 Okt 2012, 16:03

máš štýl mne sa to páči , hlavne to prvé , najhoršie je tretie , čapatý char a ani fillin sa mi nepáči
Obrázok užívateľa
SaiN_one
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.03.2011

30 Okt 2012, 09:15

paci sa mi to :-)
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

30 Okt 2012, 19:31

Tak ja toto tu vôbec nesledujem, ale nudil som sa, tak som si pozrel aj túto sekciu. Mne sa to prvé páči najviac takisto. Raz som skúšal aj ja dačo nakresliť, dopadlo to ako som si to myslel ,,HOVNO,, :D....Ale veľmi rád si pozriem obrázky od iných :) Len tak ĎALEJ :P
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

05 Nov 2012, 11:02

Obrázok
dik za nazory :)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Obrázok
Obrázok užívateľa
Dojo
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
30
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.10.2012

05 Nov 2012, 13:55

Mám zmiešané pocity, niektoré skeče sú dobré, že vidno že ťa to baví a venuješ sa tomu a príde dašlí skeč a tam ti 3D a tiene utekajú na mars..
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka

06 Nov 2012, 08:38

posledna škica sa mi páči .. len tak dalej :wink:
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

06 Nov 2012, 22:03

dakujem za vsetky nazory ...vyjadrim sa k tomu 3D ...co povedat ...3D uf ...niekedy to netreba prehanat ked nieje nalada ..na malovanie treba si dat par dni pauzicku ...no ale ked ides niekolko tyzdnov nonstop napr 1-2 skeche za den tak to ma svoje nasledky takze tolko k tomu plus 3D nemam az tak vychytane a robim v nom chyby ..cize pokusim sa napravit ...niektore skeche sa casto lisia od seba lebo niektore su robene teraz z posledneho mesieaca a niektore este napr.z minuleho roka ...takze za to sorry ...tak a k poslednym dvom skicam ..k poslednej som dostal na druhom ceskom forku (radikalz) naklad citujem prazka spina ...ze je to moc uhladene ...a tak ..a zas k tomu cervenemu tam bolo opacne tam za to ma tam vychvalili ...cize kazdemu sa paci daco ine :) nech sa paci sloch prihodim a skicu :)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Obrázok

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

k tomu citatu ...co bolo z ineho forka ...ze tam chyba prazka spina pardon :)
Obrázok užívateľa
Dojo
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
30
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.10.2012

07 Nov 2012, 20:59

no s tym skečovaním máš pravdu keď denne makáš a spravíš aspon dve skice za den, mna to už prestalo baviť, zaskečujem si sem tam, lebo potrebujem si dať bud pauzu, alebo nemam na to čas, alebo nemám nápady a musím si ich načerpať neako...
k tomu pražskemu foru sa nevyjadrujem moc ten ich "praha styl" nemusím, tie krivolake kokotiny čo tam malujú (je pravda že je tam aj zopar celkom kvalitnych writtaz ktorý za niečo stoja, ale už podobne fora nenavštevujú a venujú sa skôr nejakemu umeniu vyššej kategorie alebo s tym už prestali a založili si rodiny, graffiti vystriedala práca a pod.)
pravda je aj v tom že každému sa páči niečo iné, a nie každému bude vyhovovať ten a ten skeč, teda nie každemu musíš prísť na chuť, dôležite je aby sa skeč páčil tebe, kedže si nad ním straávil patričný čas a vložil si do neho kúsok "seba"
podla mna by si sa mal držať takého štylu aky je predposledny skeč /myslim ten čo som ti povedal že sa mi páči/ a tymto smerom sa uberať, aj ked ti tam to 3d uteka ale podla mna zaleži aj od toho ako sa človek pozera na každe písmeno zvlašť takže teoreticky ti to 3d môže lietať v určitych miestach hore dolu, je to predsa len umenie a tam sa hranice nekladú /hranice sú jedine finančné ale ako u koho heh / takže kresli dalej skús aj kresliť pomenej nemusiš tolko skečov dávať denne predsa len ti z toho môže aj začať jebať:D inak držim palce .. zdruf
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

08 Nov 2012, 07:45

nvm nvm, 3d ma hranice jasne urcene :D neda sa to ojebat, krici to do oci ked je zle. skus jedno bodove(ze sa ti bude zbiehat 3d do 1 bodu), osobne sa mi viac paci ako klasicke jednim smerom, a pride mi aj lahsie. skece, nvm, su dobre, ale nieco mi na nich vadi, najme to krive 3d a smatlave charace
Obrázok užívateľaCOREsix

08 Nov 2012, 20:15

jasne dik moc suhlasim s tebou :) aach sak ked sa nevenujem graffiti tak sa snazim venovat street artu..alebo grafike a tak ..
2core:uf stary viem ze to 3D je niekde mega mrtve ale s tymi characm.. si ma celkom rozjebal :D :-? ...no co us budem sa snazit zlepsit ...berem vsetku kritiku aku dostanem dik za komenty peace :)
Obrázok užívateľa
Dojo
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
30
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.10.2012

08 Nov 2012, 20:51

na real postavy to je strasne neproporcne a na nejake abstraktne postavy je to prilis realne, bud jedno abo druhe. ta prva hlava tam to uplne nicia oci, druha je celkom fajn, mozno este nos a usta dostelovat, ale tato sa da. ta eh lily? sakra uz je to davno co som naposledy pozeral the boondocks, aspon dufam ze to je ona :D no ale, tie oci! a vyzera trochu ako kolka, vyraznejsie ramena, ale inak podoba a tak je spravena dobre. ta ruka male anatomicke a propocne nezrovnalosti, inak napad dobre zrealizovany. no a ta hola holka, toto je trosku mimo, trosk dost, proporcne zle, tvarovo zle, anatamicky... ale tak portrety, postavy je asi to najtazsie na kreslenie, osobne som robil iba portrety na vv, a uz nikdy viac, z predu, z profilu a najhorsi z poloprofilu...
Obrázok užívateľaCOREsix

08 Nov 2012, 21:28

jasne kamo je to z boondocks :D :) bol moj najoblubenjsi char odtial ...:) v pohodicke dik za radu ...postavicky a charace ma bavia asi najviac zo vsetkeho len to trva kym sa vychytaju vsetky chyby a dostane sa to do ruky ...takze na tom pomakam :)
Obrázok užívateľa
Dojo
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
30
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.10.2012

12 Nov 2012, 08:27

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Dojo
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
30
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.10.2012

08 Dec 2012, 12:46

Obrázok mohlo byt aj lepsie,

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Dojo
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
30
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.10.2012

09 Dec 2012, 19:36

Tie práce s ceruzkou sa mi páčia najviac, ale posledné 2 farebné veci sú tiež mocné !
Obrázok užívateľa
patrs
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
146
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.02.2012

04 Mar 2013, 08:25

Ked budeš takto na tom pracovať Vyvynješ sa na úplneho pána :D
Obrázok užívateľa
WALTER.
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.03.2013
Bydlisko:
Nitra

23 Apr 2013, 18:47

trochu viac veci davam ..hadam to dakto este pozera ..hadam aspon daco sa vam zapaci ...serus
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Dojo
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
30
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.10.2012

23 Apr 2013, 21:13

Prvý a ôsmi sú dobré, na nich aj vidím malý rozdiel oproti tým čo si sem pridal ako prvé...ostané chaos a tlačenica...nezabudaj že menej je niekedy aj viac :wink:
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka

Ďalší

Späť na Tvorba



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]