Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



aDrian Makaveli-Blavácka Špina

Vaše nahrávky

02 Sep 2013, 18:24

Obrázok užívateľaPapaJoe

02 Sep 2013, 19:34

Začiatok trochu od veci, máš divný flow a možno to bude len kvalitou, neviem, sem tam trochu mimo, a nepáčilo sa mi ako sekáš, neviem či to tak malo byť alebo je to tvoja chyba, ale neznelo mi to veľmi dobre, cvičil by som flow, na tvojom mieste a ak si už budeš istý že si dosiahol tu ideálnu hranicu, našiel by som si na nahrávanie niečo lepšie, nehovorím že hneď štúdio, ale aby to znelo kvalitnejšie, toť vše makaj ďalej.

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Začiatok trochu od veci, máš divný flow a možno to bude len kvalitou, neviem, sem tam trochu mimo, a nepáčilo sa mi ako sekáš, neviem či to tak malo byť alebo je to tvoja chyba, ale neznelo mi to veľmi dobre, cvičil by som flow, na tvojom mieste a ak si už budeš istý že si dosiahol tu ideálnu hranicu, našiel by som si na nahrávanie niečo lepšie, nehovorím že hneď štúdio, ale aby to znelo kvalitnejšie, toť vše makaj ďalej.

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Začiatok trochu od veci, máš divný flow a možno to bude len kvalitou, neviem, sem tam trochu mimo, a nepáčilo sa mi ako sekáš, neviem či to tak malo byť alebo je to tvoja chyba, ale neznelo mi to veľmi dobre, cvičil by som flow, na tvojom mieste a ak si už budeš istý že si dosiahol tu ideálnu hranicu, našiel by som si na nahrávanie niečo lepšie, nehovorím že hneď štúdio, ale aby to znelo kvalitnejšie, toť vše makaj ďalej.
Obrázok užívateľa
Grafó
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
375
Poďakovania:
2
Registrovaný:
18.01.2013

02 Sep 2013, 19:39

Díky za kritiku .. :)
Len chcem povedať to že čo sa mi stalo.. sa nestalo
žiadnemu 14 ročnému chlapcovi a musel som to dať von zo seba

"Dúfam že si spala lebo ja som nespal ani hodinu"

Utiekol som do bratislavy za mojou "byvalkou"
naslubila mi noc lah všetko a vyjebala sa na mňa
spal som vonku ako posledný čurák a ked som to nahral a počulo to pár
ludi tak proste mi to urobilo dobre
Obrázok užívateľaPapaJoe

03 Sep 2013, 15:34

divny flow? ved tam neni ziaden flow...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

05 Sep 2013, 18:29

Mám taký pocit, že ti nesadol podmaz. Nepasuje k tebe tento podmaz podľa mňa. Čudný prejav. Chceš ten prejav meniť, ale ide ti to miestami ťažko. Pracuj na sebe samozrejmé ;)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

06 Sep 2013, 13:40

Súhlasim s Amígom aj so Soyom :-)
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

21 Sep 2013, 12:17

jak keby si nahral bez beatu a potom to tam náhdne robi l...ak to myslis s repom vazne trenuj makaj ptm hadz na net ...ja som odjebal z netu tristvrte songov :)... ked som si to uvedomil
Obrázok užívateľa
pain95
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
254
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.10.2010


Späť na Songy, demá, albumy



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron