Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Aké drogy???

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

21 Apr 2008, 19:03

Keďže tu mame topic s alkoholom ta by mohol byt aj takyto?? jake ste skusali a stavy co ste mali napr :D
Obrázok užívateľa
miskotz
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.03.2008
Bydlisko:
GP

21 Apr 2008, 20:32

NIkdy som nemal nechem mat .svinstvo obycajne svinstvo len ta to znici uplne prides o vsetko o cely zmysel zivota dufam ze budem mat nadalej rozum a nezoberem nic Tak mi PAn Boh pomahaj :-)
Obrázok užívateľa
slivo
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
115
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.04.2008
Bydlisko:
Village

21 Apr 2008, 21:35

celkom s tebou nesuhlasim ja som taky tip ze vela veci poskusam ale vsetko s mierou ale co sa tyka drog tak iba ganja :joint: ale fakt ze s mierov ked je nejaka prilezitost ostatne by som ani neskusil. este o ecku som pocul fajne veci ale zatial sa nechystam :D
Obrázok užívateľa
dotn
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1786
Poďakovania:
9
Registrovaný:
15.01.2008
Bydlisko:
localhost

22 Apr 2008, 06:44

ked alkohol nieje povazovany za drogu tak ani ganja nije droga cize nic... :lol:
ale ked sme pri drogach tak drog je vsade plno a len vypatlavaju... drogy treba vediet pozivat a nedavam to ako navod pre dalsiu generaciu ale skorej ako varovanie... vyskusal som si kde co a su obdobia ked aj kde co som ochotny absorbovat ale je to uplne zbytocne pretoze bavit sa daj aj bez toho a slabsie povahy by sa mohli stat zavysle...
ale kedysi ked som este chodil do skoly bolo moje heslo "smoke weed every day" :oops:

ponaucenie drogy brat je zbytocne ale ked viete ako ich vyuzit nieje to zle aj napriek osvete ake je to skodlive.. samozrejme to je skodlive musime si povedat ze mnoho drog vam spravy z tela skladku toxickeho odpadu a potom to tak aj dopadne ze vam prirastu usi k hlave ci zrastu prsty na nohach.. v inych pripadoch vam telo zacne strajkovat a zlyhavaju organy.. je to fakt skarede...
Obrázok užívateľa
sWorDzFerAtU
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
526
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
KiLLa HiLLz 1o3o4

22 Apr 2008, 09:17

hmmmm zaujímavá téma :hh: zatiaľ len grass...čisto priležitostne :) že patush.... :joint: ani také e-čko nie je zlé :oops: hhh...ale nepreháňam to s ničím..to len fuckt keď je nejaká špeciálna príležitosť PEACE :yinyang:
Obrázok užívateľa
Matelko
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
511
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Lazy jak hovado ´=)

22 Apr 2008, 13:53

Matelko píše:že patush.... :joint:

toto mi vysvteli pata kedy mala nieco s grassom spolocne? :shock: :D
Obrázok užívateľa
dotn
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1786
Poďakovania:
9
Registrovaný:
15.01.2008
Bydlisko:
localhost

22 Apr 2008, 14:20

sWorDzFerAtU píše:ked alkohol nieje povazovany za drogu tak ani ganja nije droga cize nic... :lol:
.........bavit sa daj aj bez toho a slabsie povahy by sa mohli stat zavysle...

SUHLASIM VTOM STEBOU... povyskusaval som uz hocco ale zvacsa take normalne... NAJVACSI POJEB NA DROGACH JE NAJME TA ZAVISLOST KED VAS TO DOSTANE TA STE V PICI... ja som toho nazoru ze drogu neodsudzujem velmi pokial ju nevyskusam, este by som chcel vyskusat LSD :-P nema stym nekto docinenia :D
Obrázok užívateľa
miskotz
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.03.2008
Bydlisko:
GP

22 Apr 2008, 14:49

pozor pozor.. drog je mnozstvo druhou... o niektorych ani nemyslime ze su to drogy ako napriklad tein kofein nikotin a podobne... potom je tam skupina ako alkohol a trava... zatym su chemikalie ako techo co znamena rozpustadla a to vas vazne rozpusta z nutra.. potom chmikalie ktore ludia beru akoby nic tam patria pervitin, mdma (ecka), LSD.. a LSD je z poslednej skupiny jediny halucinogen len je to tazke svinstvo... ked v krvy LSD tak aspon normalnym sposobom z dalsimi jedmi vo forme prirodnej drogy akou su lysohlavky.. :P
Obrázok užívateľa
sWorDzFerAtU
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
526
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
KiLLa HiLLz 1o3o4

22 Apr 2008, 15:15

toto mi vysvteli pata kedy mala nieco s grassom spolocne? :shock:


hhh mno proste..žilina to istí..paťa dojde a chystá sa akcia jak hovado...hh čo ti budem hovoriť riško :D :D
Obrázok užívateľa
Matelko
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
511
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Lazy jak hovado ´=)

22 Apr 2008, 15:41

No tak s drogami nemam ziadne skusenosti a dufam ze ani nebudem mat... nevidim to za potrebne nieco skusat a podobne... STOP DRUGS!!!!
Obrázok užívateľa
DJ Maroš
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
102
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.02.2008

22 Apr 2008, 15:50

DJ Maroš píše:STOP DRUGS!!!!


nezastavis to ani ekd sa po.... ak vam rodicia nabili do hlav ze to je zle a skoncite nadne tak si tomu verte ja si budem robit co sa mi paci ,aj ked tvrde nedavam ganja 4ewer a nevidim natom nic zle ,podla mna by to malo byt legalne a tvrde drogy na vlastne riziko ..
Obrázok užívateľa
kegy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
675
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.01.2008

22 Apr 2008, 15:53

heh neboj sa nikto mi to nenahovoril.. jasne je to kazdeho vec.. ked sa chce niekto nafetovat tak v pohode je to jeho vec.... len si nemylsim ze by to amlo byt legalne...
Obrázok užívateľa
DJ Maroš
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
102
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.02.2008

22 Apr 2008, 16:36

je dokazane ze po ganji v primeranom mnozstve sa clovek sprava normalnejsie ako ked vypije nejaky chlast. a to plati aj pre vodicov. ganja je prilezitostne dobra :fuckyou:
Obrázok užívateľa
dotn
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1786
Poďakovania:
9
Registrovaný:
15.01.2008
Bydlisko:
localhost

22 Apr 2008, 19:37

JAsnee... nejake JOINTika si dat haha, napr ja nefajcim, dokopy som mozno odfajcil jednu digaretu ale jinta si dam rad :P
Obrázok užívateľa
miskotz
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.03.2008
Bydlisko:
GP

22 Apr 2008, 21:26

ja len chlast a cigy......parkrat som vyskusal ganju ale uz ju viac nechcem
Obrázok užívateľa
Samper
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
65
Poďakovania:
6
Registrovaný:
16.01.2008

23 Apr 2008, 14:57

lol tak tu sa uz aj drogy riesia ....hmmm mate nejake detske predstavy ale tak co uz
Obrázok užívateľa
tomo
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
91
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.01.2008

01 Máj 2008, 00:11

ale no ... ja beriem grass ako normalnu vec ked mi z toho prepne poriadne :D poriadne skankyyyy .... len tak s kamosom zbalime špeka a ideme ... vobec nepocitujem ziadnu zavislost ... nebudte z toho taki vysrati ... radsej vyfajcim gecko tyzdenne ako balik cig denne ...z grassu mas aspon stavy a z cig nic ...
kto ide somnou na dzamajku corovat kriaky :party:
no a ine veci ... ecko by sa dalo ... skusil by som kadeco ale nikdy by som si nic nepichol do zily ... to vomne vyvolava pocit tvrdej drogy ... blueberry 4ewaaa
Obrázok užívateľa
yany
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
239
Poďakovania:
2
Registrovaný:
29.04.2008
Bydlisko:
LA city - Levočaaa

01 Máj 2008, 09:12

Stretol som sa s nimi, ale pri krátkodobom užívaní si myslím, že ak je človek silná osobnosť, nemalo by mu to spraviť nič - žiaden návyk... mno silných feťákov nemám moc v láske :fuckyou:
Ja osobne som nič z toho neskúšal :notangel:
Obrázok užívateľa
2tti-frutti
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1305
Poďakovania:
5
Registrovaný:
24.01.2008
Bydlisko:
.:BB:.::.:ZoO:.

01 Máj 2008, 10:00

ja som si dal raz jointa a oco mi potom rozbil usta :oops:
Obrázok užívateľa
vlkodlak081
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
122
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.04.2008

02 Máj 2008, 10:37

drogy vobec nemusia byt zle ked som v depke tak si dam napr taky grass a je mi lepsie alebo taku šalviu hmm to je proste bozii
Obrázok užívateľa
tomo
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
91
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.01.2008

Ďalší

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], csabibacsi, Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]

cron