Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Aké knihy?

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

16 Máj 2011, 14:48

:D :D podla coho mu to vlastne hovorili?? ja som pocul diss ale nechapem preco mu to hovorili :D
Obrázok užívateľa
MrResp
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
181
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011

16 Máj 2011, 14:53

Radikal hovoril Cesta bojovníka ;) To je nejaký film ak sa nemýlim.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

16 Máj 2011, 15:31

ano je to film natoceny podla tej knihy ale film je onicom ani ho nekukajta ale knihu odporucam!!!
Obrázok užívateľa
MrResp
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
181
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011

16 Máj 2011, 21:51

Aktuálně čtu jen vysokoškolský učebnice, ale na střední jsem četl hodně... Pán Prstenů, Harry Potter, Liga Vyjímečných, a z klasičtější literatury jsem četl tředa Odyssea od Jamese Joyce, nějaký hry od Václava Havla, Krvavý Román od Josefa Váchala, Christian Morgenstern, Henry Miller, Boris Vian...
Obrázok užívateľa
Kumano
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
61
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.02.2011

17 Máj 2011, 12:00

Mno jak se tu někteří doslova vytahujou tim že nečtou....je mi z toho dost špatně protože aspoň vidíme jak to jde od desíti k pěti s touhle společností. Já a knížky k sobě máme dost kladnej vztah. Odmalička jsem k tomu byl vedenej ze strany rodičů a prarodičů.

byl tu třeba zmíněnej - Malý princ - a i když je to vedený jako pohádka tak tohle dílo dá spoustu informací a příběhů každýmu z nás. Výborný dílo

Hodně ujíždím na fantasy, sci-fi, horror literature. Autoři jako Tolkien, Sapkowski, Heintz (Trpaslici) , King, Windham, Eddings prostě ve svý době vynikající autori co napsali nezapomenutelná díla.

Abych nezapomněl na klasiku tak je spousta knížek co tě obohatí a patří do podvědomí každýho z nás.

Karel Čapek - R.U.R - poprve pouzite slovo "robot" , O mysich a lidech - Steinback, Na zapadni fronte klid - Remarque. Prokletí básnící nebo třeba E. A. Poe - Jáma a kyvadlo - první hororová detektivka.

Proste cist by se melo a kdo necte dela obrovskou chybu a ma dluh vuci sobe.
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
643
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.12.2008

17 Máj 2011, 13:06

R.U.R. neznášam :D Zhnusilo sa mi to po dlhej predlhej ukážke na Literatúre, ktorú som odčital takmer sám :D
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

17 Máj 2011, 13:09

čawko :D ja rád čítam western....no hejj ja sa som už prečítal knihy napr.... Karl May - Duch Llana Estavada abo Veľký náčelník Tokeah a ešte jednú piratskú knihu o Francisovi Drakeovi :D
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

19 Máj 2011, 22:57

Stvoritel píše:Mno jak se tu někteří doslova vytahujou tim že nečtou....je mi z toho dost špatně protože aspoň vidíme jak to jde od desíti k pěti s touhle společností. Já a knížky k sobě máme dost kladnej vztah. Odmalička jsem k tomu byl vedenej ze strany rodičů a prarodičů.

byl tu třeba zmíněnej - Malý princ - a i když je to vedený jako pohádka tak tohle dílo dá spoustu informací a příběhů každýmu z nás. Výborný dílo

Hodně ujíždím na fantasy, sci-fi, horror literature. Autoři jako Tolkien, Sapkowski, Heintz (Trpaslici) , King, Windham, Eddings prostě ve svý době vynikající autori co napsali nezapomenutelná díla.

Abych nezapomněl na klasiku tak je spousta knížek co tě obohatí a patří do podvědomí každýho z nás.

Karel Čapek - R.U.R - poprve pouzite slovo "robot" , O mysich a lidech - Steinback, Na zapadni fronte klid - Remarque. Prokletí básnící nebo třeba E. A. Poe - Jáma a kyvadlo - první hororová detektivka.

Proste cist by se melo a kdo necte dela obrovskou chybu a ma dluh vuci sobe.


To je dobře, že někdo tu tradici udržuje ;) Také bych četl, kdybych se k tomu dokopal ... Ale přesto, i když nečtu, některé autory obdivuji, třeba jako toho Exupéryho, Otokara Březinu, Tolkiena, Remarqua či Orwella ...
Obrázok užívateľa
Joezz
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
202
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.11.2009

20 Máj 2011, 20:29

dashiell hammett, dick francis, ed mcbain
Obrázok užívateľa
pulsik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
112
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.04.2009

21 Máj 2011, 10:57

kamarat zacal citat dostojevskeho,precital som si nejaky ten uryvok a musim povedat,ze je to ppc spisovatel.ked skonci skuskove tak si precitam zopar jeho diel
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron