Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Aké máte vlastné auto ?

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

26 Okt 2013, 14:56

Sem môžete napísať aké vlastníte auto, poprípade jeho cenu,rok, fotografiu a iné :)
(píšte sem vaše vlastné vozidlá nie rodičov :D)

+ môžete sa pochváliť pokutami, haváriami a podobne :lol:
Obrázok užívateľa
Sw33t
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12448
Poďakovania:
1702
Registrovaný:
19.04.2008

26 Okt 2013, 23:00

Audi A3 Sportback Automat..rok:2006,cena:11000eur,diesel,čierna,125koní..

a havária a pokuta chvalabohu žiadna zatiaľ,ale to asi aj preto že mám to auto len 4 mesiace :)

ty máš ake?
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

27 Okt 2013, 14:25

Vlastne auto momentálne ešte nemám, ale čoskoro robím vodičský preukaz. Ale chcem spomenúť jeden prípad, ktorý sa stal na našej škole, celkom som sa aj zasmial nad tým. Jeden chalan naštartoval auto a vybrali sa s inštruktorom do Košíc. Veľmi dobré ovládal auto, všetko šlo ľahko...samozrejmé inštruktor ho chcel nachytať na jednu omáčku. Tak mu povedal, nech pôjde k nemocnici a nech kľudne zatrúbi dvakrát, že prešiel. Chalan počúval a zatrúbil. Samozrejmé sa na takých miestach trúbiť nesmie. Chytáky sú rôzne a aj skúsený vodiči spravia chybu :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

27 Okt 2013, 18:03

Ja mám zatiaľ len Fiat Bravo 1.4 čierne, môžem pridať aj časom fotku keď budem mať nejakú aktuálnu lebo dosť veci som si tam porobil, zatiaľ mi stačí ale časom určite novšie a lepšie, problémy nato že je starší ročník tak neboli veľké žiadne iba klasické čo sa týka udržby auta, pokuta len jedna za rýchlosť 20€ mal som mať 80€ s tým že som pri sebe nemal vodičský preukaz ale s tým kde pracujem som to troška ukecal, inač mám vodičský tretí rok :lol:

mino - auto chválim :)
Amigo - v autoškole dávajú veľa chytákov a poznám aj dvoch čo nespravili kvôli tomu že si nedali pás a rozbehli sa :D
Obrázok užívateľa
Sw33t
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12448
Poďakovania:
1702
Registrovaný:
19.04.2008

27 Okt 2013, 18:32

ako prvé auto som mal bmw 3 320i, 1996, tmavo zelené, ktoré som pred asi 4 mesiacmi kompletne rozbil, nie kvôli tomu, že by som letel ako blázon, ale kvôli druhému bláznovi, ktorý ma zroloval, pretože mi nedal prednosť. vyšiel som našťastie len so zlomenou nohou a rozbitou hlavou. a teraz som kúpil niečo novšie a s tým, že budem potrebovať auto aj pre decka a aby mi nejakú dobu vydržalo, bmw 3 325d, rok 2009, diesel, biele. čo je moja najväčšia srdcovka ako všetky bmw. mal som aj pár mesiacov možnosť vyskúšať presne to, čo má mino, ale ostal som verný bavorákom. a nejaké vážne nehody nemám našťastie žiadne okrem tejto jednej a asi dvom ťukancom v meste.
Obrázok užívateľatucher

27 Okt 2013, 21:22

Zatím žádné, dokonce ani řidičák. Ale musím se do toho nějak dohrabat. Auto se fakt hodí.
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

28 Okt 2013, 14:43

Ako každý z Vás, aj ja mám svoj obľúbený druh auta, obľúbenú značku. Peugeot 206/207...ale kamarát nedávno kupoval tento typ auta. O tri týždne musel vymeniť chladič a ešte nejaké menšie opravy tam boli..ale musím povedať, že za opravu zaplatil viacej ako za auto...francúzske súčiastky, tak tie sú kurva drahé :D
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

28 Okt 2013, 17:10

peugeot 206 čo poznám ľudí najviac kazové auto od nich :-? bože veď vy tu všetci máte autá jak páni :lol:
Obrázok užívateľa
Sw33t
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12448
Poďakovania:
1702
Registrovaný:
19.04.2008


Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer, ricixxx