Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Ako sa obliekate / Aké handry sa vám páčia

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

26 Feb 2011, 10:10

Ako je to u vás teda nie u váas ale u nás na slovensku ..je tu ešte nejaký zastanca XXXXXL tričiek a XXXL jeansov..?..alebo je tu už každý štýlom klasického trošku volnejšieho štýlu...?..Podľa mna už dosť vyšlo z módy..niečo také

Obrázok

a nastupuje niečo také...

Obrázok






azda to nieje OT?..mimochodom vo volnej diskusii
Obrázok užívateľa
D_i_C_k
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
745
Poďakovania:
2
Registrovaný:
12.06.2008
Bydlisko:
PP-058 01

26 Feb 2011, 11:20

Nevím co je zrovna v módě a je mi to celkem fuk. Toto vůbec neřeším. Chodím oblékaný úplně normálně bez ohledu na to, co je zrovna v módě a in. Dokonce i přesto, že poslouchám a mám rád hip-hop, tak se podle toho neoblékám ani nenosím žádné New Eri atd. Vůbec by jste na mě ani nepoznali že poslouchám hip-hop. (až na pár trik jako trika od gramo rokkaz atd...)
Prostě mě to nějak nebere a občas jak v tom vidím ty malé děcka co se v tom sotva hýbou a tváří se jak největší gangsteři tak se mi to hnusí...
Nosím normálně mikiny, trika, rifle atd. jaké se mi líbí. Samozřejmě to ale neznamená, že se nesnažím dobře vypadat... :lol:
Obrázok užívateľa
návštěvník
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
117
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.02.2009

26 Feb 2011, 11:27

tkatak ja tiž klasika..žiadne baggie jeans ale normalne klasicke z tržnice za 20€ trička to si dám záležať take Nike a tak..s motivom sem tam trošku do hip hopu ale nič špecialne taky klasik na ulici...
Obrázok užívateľa
D_i_C_k
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
745
Poďakovania:
2
Registrovaný:
12.06.2008
Bydlisko:
PP-058 01

26 Feb 2011, 13:37

Ja mám rad väčšie trička, nie XXXXL, ale také XL a podobne keďže sa v tom cítim pohodlne a to je dôležité ;) Ale inak normálne, čo sa mi páči to si kupim a nepozeram na nejaký bontón obliekania sa.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

26 Feb 2011, 14:51

nosim trika 4XL...
Obrázok užívateľa
Nessbeal
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4546
Poďakovania:
20
Registrovaný:
23.08.2010

27 Feb 2011, 18:10

nosim moderne veci(veci xxl uz nejsu v mode :D )
ked vidim zlodejov,fetakov a male deti tak oblecene,tak ja sa hanbim si to obliect...
samozrejme mam 1 siltovku vans na leto a aj gate a 3 ko s polohiphopovym motivom ale tiez to neni xxl,a uz si take ani nekupim...
(ale co sa tyka uplne uzkych rifiel,tak to je nepohodlne,a mne sa to nepaci...)
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

27 Feb 2011, 18:49

No ja zas neodcudzujem nikoho či je oblečený rozťahano alebo nieje....ale fakt niekedy sa mi az hnusí ked vidim té deti roztahane...
Obrázok užívateľa
D_i_C_k
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
745
Poďakovania:
2
Registrovaný:
12.06.2008
Bydlisko:
PP-058 01

01 Mar 2011, 14:22

Dick Ten Druhy Obrazok to Myslim to je mOj Styl.
Obrázok užívateľa
dtxo
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1869
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.12.2010
Bydlisko:
Internet

01 Mar 2011, 22:59

ináč..snáď tu nieje nejaký EMO lifestyler..?..čo si dá XS XXS tričko a nohavice pre 8 ročnée deti aby mu bolo vidno akej farby ma ponožky.. :lol: :lol:





poporiadkovali ste to ..chvalim i ked neviem koho?..
Obrázok užívateľa
D_i_C_k
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
745
Poďakovania:
2
Registrovaný:
12.06.2008
Bydlisko:
PP-058 01

02 Mar 2011, 08:18

No to Dufam ze nie .
Obrázok užívateľa
dtxo
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1869
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.12.2010
Bydlisko:
Internet

03 Mar 2011, 18:02

Znacky s ktorymi som spokojny: Pyromaniac, G-unit, Vokal, New Era, Famous SAS, Karl Kani,

Naopak shity: Ecko T-shirts!!! a este vacsi shit DADA. Ecko preto, lebo tiez som si myslel ze je to cool znacka ma svoj styl grafitacky, ale tricka rychlo vyblednu, podtlace sa mi odskrabavaju a naznak ze to zacalo schadzat bol uz pri 2-hom prani, pri rucnom prani 30C.
mam podobne: http://street-shop.sk/ecko-can-controll ... -1954.html

a ten chlapik so sprejom vam uplne zijde dole, takze si treba rozmysliet co kupite :)

Ecko je znama znacka, ale ci je aj kvalitna o tom by som pomlcal... ako 35 € za take triko co ti po druhom prani zide podtlac nech si strcia do riti, ako hovori Otecko, dať za tričko 30€ je hlúposť, pokial to nie je kvalita.

ovela lepsie od Ecka su Phat farm, Pelle Pelle, najvacia bomba Rocawear.

Moj nazor, vieeš :hh:
Obrázok užívateľa
Razor
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.08.2010

04 Mar 2011, 16:31

Ecko robi niektore dobre Veci a mas pravdu je to tam len tak nalepene .
Moj nazor na Dadu: Robi Oblecienie Hip hop ale vyzera to ako pre ciganov .

Tie ostatne Su Dobre potom este sa mi nepaci Karl Kani .

moj Najvetsi fanusik NEW ERA,
Obrázok užívateľa
dtxo
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1869
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.12.2010
Bydlisko:
Internet

04 Mar 2011, 20:31

D_i_C_k píše:ináč..snáď tu nieje nejaký EMO lifestyler..?..čo si dá XS XXS tričko a nohavice pre 8 ročnée deti aby mu bolo vidno akej farby ma ponožky.. :lol: :lol:





poporiadkovali ste to ..chvalim i ked neviem koho?..


no,my v skole takeho mame...ale on sa oblecie a pripomina viac schumachera ako rappera,ale ma male dievcenske nohavice,podkolienky,cervenu siltovku...atd
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

06 Mar 2011, 13:07

Ja so mschopný dať za triko tak max do 20€ a to fakt take white T ...nike s nejakou nice potlačou..mal som Ecko ktoré fakt nestálo za to...a celkovo tým tričkám farebným z hip hopovým motívom neverím..predca len klasické nike tričko čo stoji kolo 15€ a má motív pre mna zamna aj tenisovú raketu kúpim si ho!..nie vyjebane Phat Farm..a tomu podobné XXXXXL pičoviny..
Obrázok užívateľa
D_i_C_k
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
745
Poďakovania:
2
Registrovaný:
12.06.2008
Bydlisko:
PP-058 01

27 Apr 2011, 12:33

Aby jsem se v tom necítil jak sardinka a aby to nevypadalo jako zboží, co najdu na každé tržnici ...
Obrázok užívateľa
Joezz
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
202
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.11.2009

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], luzer11, revolutzer, Seznam [Bot]