Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Ako sa zabávate ?

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

10 Júl 2009, 14:36

Sevas :gangsta: Tákže zase sa nusím tak založím niaku tu debatku do ktorej mi aj tak nikto nenapíše :fuckyou: Viete čo by ma zaujímalo ? Ako sa zabávate :D Viete čo mám na mysli...Koncerty,festivaly,stanovačky,len tak Chillovat na lavičke niekde :D Tak sa vyspovedajte...Aha...Chcete vediet ako sa zabávam ja ? Asi nechcete...Ale napíšem to :D Aj tak to nebude nikto čítat :D Ako ? Niako do psej riti ! Celý den sedím na slnku jak taký kár, počuvam nervoznych ludí ktorí NONSTOP pi**ju že máme predražené vstupné :D Ale srandy s nimi niekedy :D A ked mám volno ? Tak sedím jak taký ritokmín doma lebo prší ! Ale niekedy ked sa zatvorí skor tak zbehnem niekde na "kofolu" sám poplakat si aký ja mám tažký život :cry: Milujem vás a Dakujem že ste to aspon prečítali :yahoo:
Obrázok užívateľa
Ericsson6
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
15
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.06.2009
Bydlisko:
TrenchTown

10 Júl 2009, 22:39

mnoo ja som kazdy den won s kamosmi...tak popijame nekedy...noo kazdy den neco..ked su many.
nekedy ked horuco tha kupko a tho asi setko...
:crazy:
Obrázok užívateľa
Sixty_b
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
632
Poďakovania:
2
Registrovaný:
29.01.2009
Bydlisko:
PO City :)

11 Júl 2009, 09:50

no ja som kazdy den vonku s kym sa len da a sedime vonku jak curaci na slnku vecer niekde v bare na kofolu a aj nieco ine :D v zime na klzisko ked sa da no a tak :D a inak tou hlaskou "Ako ? Niako do psej riti !" si ma fakt dobre pobavil :D
Obrázok užívateľa
Kazisvet
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
372
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.11.2008
Bydlisko:
BN :D

11 Júl 2009, 13:42

ja sa zabavam tak ze sedim vivakllujem sunky a geeemblim
pc
:fuckyou:
Obrázok užívateľa
kikus1999
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
83
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.05.2009

11 Júl 2009, 15:45

Ja byvam v Zelenči ale 4 mesace a ked som tam taak sedim doma pri kompe jak kkt!
a ked som v TT u babky fuu to je zivot.. stale naajebany za cudze penaze..
a venku zlobu robime. a tak :)
sak zijeme len raz!! .. nemozem zabudnut aj na moju cajocku ..stu teras travim vecsinu casu :)
too je vsetko papa
Obrázok užívateľa
HudzoBoss
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.03.2009
Bydlisko:
Trnava

11 Júl 2009, 22:39

Obrázok užívateľa
phdr.Dark
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
813
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2008
Bydlisko:
Trnava


Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot]

cron