Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Ako spojiť klavesy cez USB / MIDI s počítačom?

Neviete si s niečím poradiť?

21 Dec 2011, 19:17

Help: Kupil som si USB <-> Midi prevodník, zapojím do počítača USB > Nainštaluje sa, všetko v poradku, > pripojím klavesy (cez MIDI OUT na Klavesoch) pustím FL Studio a nič, skušam F10 nastavenia MIDI všetko zapate a nič -.- zapnem na klavesoch PC MODE 1 / 2 a nič, vo FL Studiu nastavim ze ma byt port 0 napriklad tak vyberem v nejakom VSTcku ze 0 a nic som z toho na prasky poradi mi niekto ako to rozbeham ? dík

klavesy mam Yamaha PSR e 323
Obrázok užívateľa
Espinho
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
231
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

21 Dec 2011, 22:56

na prevodniku by si mal mat aj midi in, aspon ja mam, zapoj oba kable, a potom uz len skusat v nadstaveniach midi v FLku, tiez som mal s tym problem, a som tam skusal rozne kombinacie nadstaveni, vo VSTckach nemusis nadstavovat nic, staci dobre nadstavit FLko
Obrázok užívateľa
dspandy
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
328
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.09.2008

22 Dec 2011, 16:54

tak uz mi to ide ale nejde mi to este tak ako som si predstavoval ze pojde :D v FLku mi to robi to ze ako mam kick,snares,hits a neviem co dalsie tak kazdy tento "nastroj" je priradeny k jednemu tlacitku, ale ja by som chcel ovladat priamo ten nastroj vsetkymi tlacitkami, priklad pustim si tam piano a budem hrat na klavesoch a budem pocut zvuk v PC pripadne ked si dam nahravat tak sa bude ukladat
Obrázok užívateľa
Espinho
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
231
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

26 Dec 2011, 11:09

tak uz mi to robi aj pri klavesnici pc :-/ neviete co som kde prepal ? :D nejde mi hrat melodiu uz ani na klavesnici, ale na kazde tlacitko mam priradeny jeden instrument :-/

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

ok už to mam poriešené môžete lock nastavil som si sam :D
Obrázok užívateľa
Espinho
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
231
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011


Späť na Pomoc



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot]