Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Ako ste začali s Graffiti

Všetko čo sa týka grafitti a nedá sa zaradiť do žiadnej sekcie uvedenej vyššie

31 Dec 2010, 18:01

Ja som začal tak že z kamošom som si kreslil panačikov na papier potom som si robil nadpis do zošita v umeleckom pisme a tak ma to chitilo že už dva roky kreslim na steny bi som chcel ist ale iba z niekim kdo bi ma to vedel aj troška učit inac nie =D
Obrázok užívateľa
KROKETO
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
133
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.12.2010
Bydlisko:
Šala

31 Dec 2010, 20:43

Ja som zacal pred cca. 5-6 rokov dozadu (rok 2004-2005). Hraval som Getting up, a tiez som chcel byt ako dnes uz legenda TRANE...:D Potom som si vymyslel meno, a ako drviva vacsina toyov som sa vybral s fixou (na vodovej baze) tagovat verejny majetok... Dokonca som si kupil aj 1. cany(color works) a crossol som jedneho mistneho writera.... Ten ma skoro zabil :D, a tak som s tim na cca. rok prestal, iba som skecoval a skecoval.... Potom som prisiel na strednu, tam som spoznal tuttiho(zacali sme spolu kreslit, isto si na to spomina :D ) a neprestali sme s tym doteraz. tento rok som sa dokonca prihlasil aj na vytvarnu, len abysom zlepsil obtah, a samozrejme moju malickost, murals... Poslednu stenu som robil predvcerom, vcera a dokonca aj mini-bombu dnes...:wink:


P.S.: Podla mne je nie celkom spravne iba skecovat a skecovat, kazdy z Vas by si mal minimalne raz zacas skusat aj nieco na stenu(ale radsej na nejaku odlahlejsiu..), lebo inak sa nenaucite robit s canom, aj ked to pojde velmy tazko, ale postupne sa to zlepsi, vsak uvidite...
P.S. pre NESARsmashka: Je velka skoda, ze nedavas na stenu, tvoje kresby su naozaj nadherne....

:!:SHEET<--
Obrázok užívateľa
Sheet
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
48
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.09.2010

20 Jan 2011, 11:08

HMM!!!
som znamy len tym ktory tu su od prapociatku fora; ALE... nemyslim si ze je to tak ako by sa na prvy pohlad zdalo... ak ide o zaciatky, tak si myslim ze mi to slo lepsie ako teraz hoci rozhodne nemam degenerativnu poruchu... myslite si co chcete..

A INAC! dear "SHEET"...
rad by som povedal ze medzi kreslenim na papier a stenu je sakra rozdiel a to o nevravim ze na steny sa nemaluje len za pomoci cans! podalsie legendami umenia su pre mna neandrtalci co malovali po stenach jaskyn, potom haitsky narkoman zijuci po uliciach NYC *[ak si trufas tak povedz kto to bol] a pak mozno preslaveny tvorcovia stylou modernych ako napr SEEN, SNIPER & NIOB pretoze bez nich by to dnes nevizeralo asi nic moc...
Obrázok užívateľa
sWorDzFerAtU
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
526
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
KiLLa HiLLz 1o3o4

03 Mar 2013, 16:26

Ja ak si dobre pametám prvú zmienku o graffiti som dostal do uši asi v roku 2009 ked som mal ísť do školy prírody a pred odchodom som si chcel niečo zahrať a našiel som jednu hru "Graffiti , Playdo" a začalo ma to baviť postupne som sa oboznamoval pozeral čekoval zisťoval a nakoniec k trochu lepšíím sketchom som sa dostal na prelome rokov 2012/2013
Obrázok užívateľa
WALTER.
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.03.2013
Bydlisko:
Nitra

10 Mar 2013, 18:35

Šupa čítať si ako tí ktorích najviac rešpektujem z tohto fóra (emsik, core, sea) sem pred pár rokmi písali že ešte neboli na stene a tak.. A teraz keď si pozriem ich grafitti témy tak mám dosť.. :)
Obrázok užívateľa
patrs
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
146
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.02.2012

21 Dec 2013, 15:09

Obrázok
Obrázok užívateľa
WALTER.
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.03.2013
Bydlisko:
Nitra

22 Dec 2013, 21:25

Já s graffiti začal asi v sedmé třídě (2007) kdy k nám přestoupil jeden kluk a pořád si o hodinách sketchoval, tak to sem začal i já, byl to takovej můj učitel :D .. no a doteď jsem byl jen v párkrát squadech, jinak žádnej street, na to nejsou koule zatim :D
Obrázok užívateľa
Fiba15
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2011
Bydlisko:
Trutnov

Predchádzajúci

Späť na Iné



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Robko1303, Seznam [Bot], Tominator