Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Aless

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

13 Máj 2015, 21:20

Zaujímaju ma vaše názory na túto novú "raperku" z Podzemgang projektu

Čo myslíte?
Obrázok užívateľa
Richard99
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.11.2014

14 Máj 2015, 16:21

Clé zle, fake všetko...som rad, ze to vsetko ide mimo mna a nestykam sa s ludmi, co to pocuvaju...je to taka spevacka jak moja spoluziacka zo zakladky...kazdy mal taku v triede, no nie? len nie kazda mala to ,,stastie,, sa stretnut so Strakom...alebo skor smolu? no neviem, ja by som take strapnenie sa ako stastie nebral...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

15 Máj 2015, 17:49

soy píše:Clé zle, fake všetko...som rad, ze to vsetko ide mimo mna a nestykam sa s ludmi, co to pocuvaju...je to taka spevacka jak moja spoluziacka zo zakladky...kazdy mal taku v triede, no nie? len nie kazda mala to ,,stastie,, sa stretnut so Strakom...alebo skor smolu? no neviem, ja by som take strapnenie sa ako stastie nebral...


Nechcel som tu na ňu hneď nadávať, chcel som si vypočuť názor a úplne s tebou súhlasim. Najmä ma ser*e v tom, že má dve pesničky a už sa nazýva "královna" jak keby mala 100 albumov. Dik za názor :)
Obrázok užívateľa
Richard99
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.11.2014

15 Máj 2015, 22:24

Dovolím si nesúhlasiť chalani. Na to,že je to dievča,tak technikou schová do vrecka hociktorých "MCs" typu Samey,Gumbgu,Yojo a ďalších...(pre mňa takzvaní neraperi) :D Fakt sa započúvajte do toho a určite je to lepšie jak hore uvedení a podobní týpci. A to,že rapuje,že je kráľovná neber pre Boha doslova...Čím má preraziť? Tým,že bude skromne šúchať nohami v kúte? Doba sa zmenila :-) Toľko môj názor.
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

16 Máj 2015, 09:40

Tá prva vec bola podla mna celkom v pohode ( nemyslim textovo :D ) ale ta druha je nuda a pokial bude s Egom spolupracovať tak to bude len a len horšie .... A podla rozhovor mi príde že pred týždnom zistila čo je to rap je to v mode tak to začne robiť .... A mosignor ked povieš ze nejake 16 ročne dievča čo ma dva tracky ma lepšiu techniku ako Gumbgu tak to si uplne mimo .....
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

16 Máj 2015, 20:00

Prečo by som mal byť mimo? :D No podľa mňa je lepšia jak Gumbgu,lebo Gumgbu je podľa mňa nap :!: ču :-) To je môj názor a ty ma za to nemusíš hneď ukrižovať :D
Naposledy upravil anonymous dňa 16 Máj 2015, 20:21, celkovo upravené 1
Dôvod: Vulgar
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

16 Máj 2015, 22:43

Mal som napisanu dlhu odpoved len mi to neuverejnilo a nechce sa mi to zas pisat obsirne tak to dam v skratke ..... nemozes porovnavat aless ktora ma dva tracky ktora prvaje vec o zakladke ( jak som pisal je to v pohode , textovo blbost ale je to prva vec ) a druha je trendova blbost o nicom a napises ze ma lepsiu techniku .... Gumbgu robi bangre viac ako 2 roky meni flow KAZDY track ale tak ti ho urcite poznas s trackov zo sameyom a natoho je v mode nadavat ....neber to v zlom a urcite ta nechxem ukrizovat :D
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

16 Máj 2015, 23:13

Nesledujem síce týchto nových "raperov" ale Gumbgu je úplne TOP!!! Tak ako on dokáže menit flow som ešte nepočul ;)
Obrázok užívateľa
Pooky
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
306
Poďakovania:
30
Registrovaný:
11.12.2008
Bydlisko:
Nové Zámky

23 Máj 2015, 19:59

Nejak som to nepostrehol túto speváčko/raperku alebo jak to nazvať ale po prečítaní názorov som si ju vyhladal. Hlas nemá úplne špatný holka, ale na druhej strane nevidíte do toho kto stojí za produkciou vecí textov kto jej dáva do kopy tracky... tažto súdiť podla dvoch piesní, uvidíme keď dá niečo sama vo vlastnej réžií má 16 je na strednej uvidíme či sa chytí...je iné chodiť do školy a po škole si robit hudbu a je iné makať a musieť platiť účty a do toho robiť hudbu...
Obrázok užívateľa
SkaZOO
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
2828
Poďakovania:
41
Registrovaný:
03.11.2010
Bydlisko:
Praha

29 Máj 2015, 22:53

Myslim si, ze Ego by nespolupracoval s nejakym neuvedomelym deckom. Praveze ja ju cenim, zacala tvorit mlada a neboji sa. Len nech jej to vydrzi a nech si neuleti. A ked bude dalej opisovat zivot, bude to zaujimave, lebo v takomto veku sa zacinaju veci komplikovat a cim sme dlhsie od skoly, tym viacej by sme sa tam chceli vratit.
Obrázok užívateľa
rubizko
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
1
Registrovaný:
10.02.2011

12 Jún 2015, 22:42

Ja si myslim, ze je to vsetko na jedno kopyto...tych, co si menoval, su fakt napcu...ona moze byt mnohonasobne lepsia, ale všetko krát 0 je stále 0...

jedine baby v rape, co sa dali pocuvat (a u mna sa vysplhali na špičku mojho rebríčka v rape) bolo zoskupenie PREDSTAWA...skoda, ze to opustili
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice


Späť na (SK) slovenská



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Chenny, csabibacsi, Google [Bot], pokus1, Seznam [Bot], wirer