Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Ali-Stratení

Vaše nahrávky

26 Feb 2013, 21:52

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo




Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Váš názor..? :-)
Obrázok užívateľa
marekk1
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
27
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.12.2011

26 Feb 2013, 22:01

Pecká
Obrázok užívateľa
kali12
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.02.2013

27 Feb 2013, 19:45

kvalitka
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

27 Feb 2013, 21:49

no vidis ze to ide ak chces, konecne dobra lyrika, zmysluplny a hlboky text, flow do beatu tiez celkom sadol, like
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

28 Feb 2013, 10:32

no tak mal som ťa tak trochu za niekoho fakt slabšieho, ako rýmy si mal dobré vždy, len bary si dával k tomu zlé, ale tu si ukázal lyriku v celej svojej kráse, fakt text ma dostalll, flow fakt pekný kludný sa mi to páčilo, aj keď hlasom si mi až tak nesadol do uší, ale ten kludný flow to vynahradil aj z bonusom... :) a nespievaš falošne, ale treba sa ešte rozospievať, ale falošne nespievaš :) potom klip sa mi k tomu páčil, za toto máš moje uznanie, a ešte jedna rada, nerapuj z detoxom, teraz ako solo si sa ukazal, on ta iba brzdí, ako nehovorím kamaráti buďte, pomáhaj mu/pomáhajte si, len na tracky to ešte nevidím... TOŤ sio

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

a ešte jedna vec, keďže som veriaci v 2.slohe o Bohu a toto sa mi fakt veľmi páčilo či už ako textovo, ale aj myšlienkovo ;)
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

01 Mar 2013, 09:08

štýl podania je uplne mrtvy ... hlas ..mohol by si skusit trochu menit ... do refrénu keatastrofa no potom sa mi to zapáčilo a som schopný si to pustiť niekde vonku v slúchadlách ...
Obrázok užívateľa
pain95
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
254
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.10.2010

01 Mar 2013, 20:23

od 3:04 to mas posunute mimo :) inak fajn paci sa mi to pocuval som to uz viac krat paci sa mi aj ten klip aj text
Obrázok užívateľa
Espinho
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
231
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011


Späť na Songy, demá, albumy



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Seznam [Bot]

cron