Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Amígo,Factor-Sme Falošný

Vaše nahrávky

30 Júl 2012, 11:01

Ďakujem veľmi pekné Fester...To si fakt cením...Budem Ďalej robiť to, aby si ma mohol aj naďalej počúvať.....Album?...Bude už čoskoro...bude na predaj, ale že si to ty ,,Dám ti zľavu braček,,.....Čakaj kvalitné tracky....čo viac....Asi toľko ;)....

P.S. - Ďakujem za pochopenie ;)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

02 Aug 2012, 13:21

konecne sa niekto nasiel, kto mi hovori zo srdca :D
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

02 Aug 2012, 15:20

Aleee noo ,,Fester ,,,Tokeah ,, :D ...Fester má pravdu,,nemáš ešte moc dobré texty,,síce tie čo som videl v sekcii textoch si mal lepšie ,,alee fakt sa tu nemusíte pozabíjať :D
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

03 Aug 2012, 08:36

Faith......ale keď mám slabé texty, prečo nikto nenapísal v tej sekcií, že ,,AmígO, ty máš slabé texty, ešte makaj dosť na textoch,,....Mohli to napísať a potom by som vedel, že čo treba zlepšovať.....Každý písal ,,Nemám čo vytknúť,, ,,Super text,, ,,Len tak ďalej,,....a ešte veľmi veľa viet napísali.....takže ja fakt nechápem....že sa to nerýmuje....Počul si ten text zreteľné?...Koľko tam nájdeš rýmov?.....Ja som tam našiel dosť..........Hm? :P
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

03 Aug 2012, 10:10

Matuš : brácho :D ...toto čo si nahral s Factorom,,text sa mi páči,,aj Flow si mal už dobrý,,aj ked som ťa velmi nepočul,,to je zase vec mikrofonu ,,a vidím že sa zlepšuješ,,než tie prvé veci čo som počul :D ,,hehe :D ,,neviem prečo,,ale mám taký pocit že texty čo dávaš sú super ,,ale texty ktoré si vyberieš na nahravanie sú oničom :D :D ,,nemyslím to v zlom :D ...Malé Kroky,Ale Velký Úspech,,ten text sa mi velmi páči,,ten by si mal nahrať ;)
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

03 Aug 2012, 21:46

Ďakujem za úprimnosť braček...práve ten text budem nahrávať najbližšie...Dúfam, že to bude len lepšie a lepšie no ;)....
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

05 Aug 2012, 11:07

Amigo dáš mi album potom zadarmo..nemám many ? Chalani a nieje to až také zlé stačí keď bude makať a zlepší sa to tak do neho nehučte a neodradzujte ho od toho aby rappoval ... Niekto má talent a niekto musí vynaložiť kopu potu...a texty nemá zlé jak píšete ;) ako ktoré..
Obrázok užívateľa
MC.NICK
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
100
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.03.2012
Bydlisko:
Nové Zámky

13 Aug 2012, 12:56

MC Faktor píše:drž už piču a počúvaj to jak si dal na piču :D :D


Factor... dal si s nim feat a teraz na neho jebeš? ako sorry ale mi to pripada čudné... buď s nim daš feat a povieš mu resp napišeš že musi na sebe pracovať alebo s nim feat vobec nedavaj :D čudne mi to pripada :D

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

MC Faktor píše:drž už piču a počúvaj to jak si dal na piču :D :D


Factor... dal si s nim feat a teraz na neho jebeš? ako sorry ale mi to pripada čudné... buď s nim daš feat a povieš mu resp napišeš že musi na sebe pracovať alebo s nim feat vobec nedavaj :D čudne mi to pripada :D
Obrázok užívateľa
dezertbeats
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.05.2012

13 Aug 2012, 12:57

MC.NICK píše:Amigo dáš mi album potom zadarmo..nemám many ? Chalani a nieje to až také zlé stačí keď bude makať a zlepší sa to tak do neho nehučte a neodradzujte ho od toho aby rappoval ... Niekto má talent a niekto musí vynaložiť kopu potu...a texty nemá zlé jak píšete ;) ako ktoré.. A Factor na kerú piču do neho pičuješ keď sním dáš feat a beat ??
Obrázok užívateľa
MC.NICK
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
100
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.03.2012
Bydlisko:
Nové Zámky

13 Aug 2012, 13:04

Tak ako tak nad tým rozmýšľam...máte aj pravdu chalani :D.... Fakt Faktor...prečo si to napísal, keď si to dal zo mnou...Ja viem, že si tento celý track myslel ako jednú srandu, ale aj tak si myslím, že je to dosť silné, keď dačo také napíšeš.... Máš na to právo?

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Faktor, si Farár?? :D
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

Predchádzajúci

Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], DazGrap, Google [Bot], Lany, Seznam [Bot]