Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Amígo x Teom - Zmýšľanie/List na rozlúčku

Vaše nahrávky

01 Júl 2015, 08:42

Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

02 Júl 2015, 16:13

samozrejmé radi vítame názory )
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

03 Júl 2015, 19:33

rovnaky nazor, rovnaky uhol pohladu možno je hrstka ludi tych ktorim sa prostrednictvom vašej hudby najdu ale pre mna ste sa zadostučinili malo, no okrem rodičov kto? ale v zasade je to stale to iste bez uhla pohladu, a je jedno kolko skiluu si to vyžaduje stale to bude to iste, stale to nebude vyzerat tak ako by malo ale pohode, možno je to pre teba(vas) lepšie sa takto vyjadrovat alebo to inak robit nevieš, po technickej stranke smzrjme, Flow, technika bla bla, musi ist hore,ale bez citenia to neda(te)
O.K tak len tak na rychlo to zhrniem beat vam, nikomu neladi vobec s temov a textom s tim čo davate obaja alebo naopak resp. nejde to dokopy pre to znie na pp, ale s vyberom neviem poradit to od niekoho ineho skus, Toem zabudl flow, niektore rymy ale boli dobre no stale to znie babikovo detsky, skus viac rapovat a nie rozpravat do toho mikrofonu, Amigo, davaš lepši prednes, maš lepši hlas je to lepšie ale nechvalim maš na čom pracovat stale. Konec KOncov ako som spominal je čo zlepšovat a to dost.
Obrázok užívateľa
dejavu917
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
378
Poďakovania:
2
Registrovaný:
20.04.2013
Bydlisko:
u Materinej piči

04 Júl 2015, 08:59

Skusame furt. Dik za vyjadrenie sa )
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

04 Júl 2015, 17:34

Velmi pomale tempo a rovnako jak double time, aj toto si vyzaduje vacsiu skusenost...nejde mi to k tebe, aspon nie teraz...neznie mi to tak profesionalne...daj si 90 BPM a ideš...

cele je to take, jak keby som bol vo vode a rapovali by to velryby :D (ak si videl HLADA SA NEMO, porozumies)...aj beat je taky podvodny
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

04 Júl 2015, 18:42

Chápeme sa. Dík. Jednoducho páčil sa mi beatík tak sme skúsili. Nejde o nič )
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

04 Júl 2015, 20:58

jasne, na beaty mame asi rozdielny nazor...ja by som odporucil klasicke tempo, 90tka alebo nieco take a neskor sa pustal do takehoto, bude to zniet lepsie...alebo aspon trenuj na 90tke nieco...neviem, jak tebe uz lepsie...ale podla mna treba mat pevne zaklady
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

09 Júl 2015, 07:36

Ten beat je podla mna fajn mne sa páči ale ten rap do toho nesedí ešte potrénujte nechajte si ten beat niekde stranou a skús don o pár rokov znovu niečo nahrať a uvidíš ten rozdiel budeš to sám cítiť inak...ako bolo vyššie napísané aj na takýto beat treba skill nie je jednoduché rapovať do pomalého beatu aby to ladilo...
Obrázok užívateľa
SkaZOO
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
2828
Poďakovania:
41
Registrovaný:
03.11.2010
Bydlisko:
Praha


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]