Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



AMO - Posledný krát

Texty slovenských interpretov

01 Apr 2011, 17:13

Rob veci tak ako keby boli , posledný krát.
Aby nemohol sa potom v pekle Lucifer smiať.
Ako keby každý skutok mala byť časť, ver že neskôr na všetky tie veci nebude čas. môže byť posledný deň alebo posledný súd, možno dneska dopíjaš v kuchyni posledný Džús, sa pamätaj malými krokmi, urazíš kus, život sa predsa kráti, dobre vieš to neni mýtus.

Robiť veci, akoby posledný krát,
neznamená sedeť na riti a vyplakávať,
snáď sa o život báť, skôr vedieť ako ho využívať,
nič neni čierne ani biele mal by si to využiť vstať,
ani my nejsme úplně spokojní,
a preto sa posúvame vpred a o tom mi,
nemusí nikto rozprávať čo to stojí byť obstojní,
sme si prešli všetko od začiatku preto máme postoj mi!
Som poslom s listom zlým,
je v ňom že je minulosť to čo neurobím,
že budúcnosť som ja a prítomnosť je diaľkovým ovládaním,
ten dej ja ovládam ním,
Ide o pocit keď si lýhaš večer spať,
tam neni nikto kto by ti mal čo vačítať,
ale ak predsa začne niekto vyčínať,
bude ti viac než jasná príčina. a ťažko sa to vypína.

Rob kroky, ktoré smerujú vpred. Ak je to potrebné neváhaj tak tiež urob aj späť. Aby situáciu si nemusel oželieť. Ak je možné činmi iné činy strieť, môže to spieť. K pocitu neviny. Pár viet, môže pôsobiť blaho či zabiť jak jed. Ak si si zavaril zjedz. Ale bacha na to aby nemusela krvt tiecť. Robiť rozhodnutia správne a tam hlúposť nepliesť.
Mysli na to, život neni tvoj monopol. Aj keď ho niekedy máš chuť hodiť von oknom. Vonkoncom život je fér. Lebo každý jeden skončí! Neho sám si šofér. Mysli na to čo ti dáva tak ber. Daj nech dáva aj ostatným, a tak s tým sa neser. Sleduj svoj sen. Netrénuj svoj hnev. Smrť si nevyberá a nečaká ako peň.
Rob veci tak ako keby bol už dneska tvoj posledný deň!
Obrázok užívateľa
KASER
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
689
Poďakovania:
1
Registrovaný:
14.01.2011
Bydlisko:
851

Späť na (SK) slovenské



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], ja.monty, radovan158, revolutzer, Seznam [Bot]