Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Anglicka verzia fora, diskusia?

Čo by ste zmenili alebo vylepšili

27 Máj 2011, 06:11

Neviem ci to tu uz bolo nie som tu zrovna najdlhsie, ale potesila by anglicka verzia fora.

Myslim tym registracia + cele menu a podmenu, tym padom aj tlacitka atd...

Uvital by som Diskusiu v anglictine, nemcine, teda ak by sem zabludili nejaki ludia z inych krajin a mali by niekde nieco napisat, mozno casto aj chcu a nemozu...neviem...ale ako napad, navrh to predkladam, kludne sa ti o to postaram, anglicky a nemecky hovorim plynule na dost vysokej urovni...

Samozrejme ohladne toho fora v anglictine, to myslim ze aby bol jazyk na vyber, nie ze vsetci musia mat anglictinu teraz :notangel:

btw. ak je forum v anglictine pri registracii tak sa omluvam, lebo som si to nevsimol a nepamatam si registraciu
Obrázok užívateľa
Nessbeal
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4546
Poďakovania:
20
Registrovaný:
23.08.2010

27 Máj 2011, 13:47

neviem ci az tak vela ludi zo zahranicia sem zabludi ale tak porozmyslam o tom mozno by to prospelo pre forum
Obrázok užívateľa
dotn
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1786
Poďakovania:
9
Registrovaný:
15.01.2008
Bydlisko:
localhost

27 Jún 2011, 07:10

urcite :notangel:
Obrázok užívateľa
Nessbeal
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4546
Poďakovania:
20
Registrovaný:
23.08.2010

29 Jún 2011, 23:20

uzamykam zatial tuto temu, ak by som prerabal anglicku verziu bolo by to dost komplikovane pretoze by bolo potrebne prelozit aj vsetky modifikacie ktore su tu. je to velmi pracna robota a az taky velky vyznam v tom nevidim... mozno niekedy neskor, ked tu bude registrovanych 200k ludi :-)
Obrázok užívateľa
dotn
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1786
Poďakovania:
9
Registrovaný:
15.01.2008
Bydlisko:
localhost


Späť na Pripomienky a návrhy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], Google [Bot], Loopva, VanVild, Vladis1987