Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Arzen (NaRaZ) - Anna Gumená (2015)

Vaše nahrávky

26 Jún 2015, 08:04

Skús môj nový track a s kľudom kritizuj, chcem vedieť na čom ešte zapracovať...
Obrázok užívateľa
NARAZ
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
20
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.09.2013

26 Jún 2015, 18:27

Beat ma rozbil na šupu a keď si začal nakladať (do beatu), tak to ma ešte viac dorazilo!

Cely text je šupovica, neni ani jediny riadok, rym, cokolvek...co by som vytkol...ako vazne
Pre mna urcite v TOP 3 veci co tu v sekcii kedy boli
Ale pripominas mi Chaza z Liptovskeho Mikulasa (tusim)...hlasom, technikou, aj rymy mate obaja TOP...aj ZMYSEL, ktory sa len tak na SK scene v poslednej dobe nevidi

neviem kto si a odkial si, ale robis to fakt perfektne...viac takych!

(samozrejme, na zaciatku mas tam rym sloveso-sloveso, ale ABSOLUTNE TO NEVADI, flow ma fakt ze zabil, a nevyznie to jak ked dava MAJK SPIRIT, kedy mi krvacaju uši)

daj mi kontakt (asi fb najlepie, ak tam si) do PMky, prosim :)

EDIT//ARZEN...ARZEN...je mi to povedome...nedissoval si HANBA CREW?
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

29 Jún 2015, 21:45

myslel som si že to bude volovina keď si na fb hodil obrázok k tomu, aleeeeee keď to vyšlo po prvom vypočutí som zmenil názor :) viac menej soy už povedal všetko... :D nemôžem pvoedať že tvoja najlepšia vec ta je v mojich očiach stále "20" ale je to na tej tvojej úrovni laťku si nepodliezol :)

ale jednu vec ak môžem ono sa to počúva fakt dobre, ceľkovo máš dobre počúvatelný hlas ale po 5-6veciach toho istého flowu to trocha začína nudiť... :) skús kreativitu zapojiť a pohrať sa či už s hlasom, alebo podaním nejako, :) môj pohľad na vec

aaaaaaa soy je to ten čo dissoval hahačov :D
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

30 Jún 2015, 14:43

Mne sa ten styl paci a este viac sa mi paci, ze nemeni kabat podla doby, ktora prisla...je aj kopec producentov, ktori produkuju x rokov ,,to iste,, a stale ma kazdy beat dostane viac a som z neho PAF! ...takychto veci aj 2000 a nebudem z toho sýty...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot], čistýchov