Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Austy feat Bohuš DLM - Ganja vs. chlast (2012)

Vaše nahrávky

26 Feb 2013, 19:28



Track je součástí mixtapu Bohuše DLM, který je nahraný za jeden pouhý den :wink:
mixtape oficiálně vychází dnes...
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

26 Feb 2013, 19:58

Príde mi to také, akoby ste si to poriadne nenacvičili. Dopísali ste text a akoby ste si povedali "Dopadne to ako dopadne". Lyrika nie je zlá, ale ten prejav, to tempo. AUSTY, miestami akoby si nestíhal s dychom, skús viacej zvýrazniť ten riadok. Je to taká ujebaná téma, mohol si to dať iným štýlom, tak veselšie. Druhý takisto. Nie je to najhoršia skladba, ale ani najlepšia. Taký priemer ;)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

28 Feb 2013, 10:19

vyjadrím sa aj ja :) , tak ako amígo povedal také nenacvičené mi to príde proiadne, možno to bude tým ako si sám písa že za 1 deň si to nahral, nevenoval si sa každému textu tak osobitne... :) ale mne sa páči ten spôsob ako to spracoval ako nemusí to dávať úplne ujebane, dobre to dal si myslím ako flow a toto... :) po svojom to dal :D , aj keď takéto témi moc nemusí ale aj tak v pohode :) , piluj flow rapu si rapuj, a bude to dobré, lyriku máš silnú, flow je tam vidno základ dobrý aj prejav už je to iba o tom tréningu a vyrapovaní sa... :)
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

01 Mar 2013, 11:48

Keď to spojíš dokopy účinky sú tutové :D ... Tomu ver že sú pár krát sa mi už stalo že som nevedel čo robiť aby som niekde neodpadol a na Silvestra som to fakt prehnal a zle dopadol :D .. chválim tento track celkom :D
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
661
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Robko1303, Seznam [Bot], Tominator