Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Austy - Pietní (instro by Lutor) 2013

Vaše nahrávky

21 Feb 2013, 20:21

Po dlouhé době sem zase něco šoupnu.... nahráno minulý týden v pražském Suport studiu ex. Repro studio o beat se prostaral producent z Prahy Lutor..... každej názor rozšíří mysl a poznatky o mé tvorbě takže to sem hrňte :wink:



Mp3 verze:
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

21 Feb 2013, 22:44

nepaci sa mi to...nie je to zle, ale skratka Cesko a rap mi spolu nesedi (nic v zlom bratia, mate lepsie pivo :D)...cest vynimkam
v refrene si sa zlakol? nesepkas nahodou? resp. mi to pride, ze sa snazis o spev...nemas sa coho bat, hlas mas, tak to tam narev!...s plnym hlasom
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

22 Feb 2013, 08:32

Text sa mi páči. V niektorých častiach si zmenil to tempo, lebo by si sa netrafil do beatu, čiže si musel rýchlo povedať to slovo a málo som rozumel. Tvoj hlas sa mi páči. Pracuj na sebe, počul som tvoje staršie nahrávky, vidím v tejto pokrok. Len tak ďalej. Beat sa mi páči :-)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

22 Feb 2013, 10:25

mas velmi dobru lyriku, treba este na prejave popracovat
paci sa mi tvoj hlas, refren sa mi vsak nepacil
vcelku je to vsak celkom dobre :-P
Naposledy upravil Energy-ESaZ dňa 23 Feb 2013, 18:41, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

24 Feb 2013, 19:49

tak češi nič v zlom, ale rap máte dosť nižie ako slováci, ale čo si všímám, tak na HHF stúpa českých talentov ;) a ty budeš časom jeden z nich ej to už teraz sa mi to tak tiež páči... :) už 3x mi to hrá, ale 2hlasy by to oživili... :) , a ten refrén bol divný... :D také ako soy napísal take šepkavé spievanie divné, nie je to uplne hrozné, ale drž sa rapu... :) ;) texty máš fakt supeer :D ale ten refrén kusss, ale pre mňa sú česi nezaujímavý, ty sa vymikáš ešte z 1max2 z mojej škatulky pre čechou... :D
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

24 Feb 2013, 19:56

Podľa mňa český rap a slovenský rap je na tej istej úrovni len stým že oni nemajú Radikála a Separa :D až na ten refren je to dobré
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
361
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2010
Bydlisko:
Zlaté Moravce


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]