Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



B-Real, Xzibit a Young De zakládají skupinu Serial Killaz!

Americká hip-hopová scéna a všetko okolo nej

07 Mar 2010, 11:39

Minulý měsíc jste mohli zaregistrovat nový track "Body Bags", na kterém se potkali B-Real, Xzibit a stoupající rapová hvězda Young De. Nešlo jen o jednorázovou spolupráci, ale předznamenává to utvoření tria nazvaného Serial Killaz.

Young De prozradil bližší detaily – tito tři rappeři se jednoduše náhodou potkali ve studiu, kde začali tvořit novou hudbu a hned jim bylo jasné, že to funguje. "Stalo se to tak, že jsem napochodoval do studia, kde zrovna byl Xzibit, takže mě představili. Ten povídá ‘Hele, Young De, kdopak to byl na Don’t Ya Dare Laugh od B-Reala?’ Říkal, že ten track miluje a že mě musí dostat na nějakou jeho věc. Odtud to už prostě všechno zapadlo dohromady, jsme na stejný lodi svojí tvorbou i myšlením."

"Spolupracoval jsem s B-Realem už v posledních dvou letech a je to člověk, který mi ukázal spoustu věcí o hře. Xzibit se zastavil na jeden track, protože jsme s B-Realem chystali společné album. Pak už jsme byli tři.“

Serial Killaz už album skoro dokončili, ale na cestě do našich uší se ještě zdrží. Je tomu tak, protože Xzibit a B-Real mají rozdělané ještě své vlastní projekty – X připravuje sólovku MMX a B-Real ladí aktuální Cypress Hill album, které vyjde v dubnu. Bližší detaily, jako např. název, hosty apod., klasicky nejsou známy. Young De se však vyjádřil, předtím než odmítl podat detailnější upřesnění, že půjde o tématické album a neskrývá ani své nadšení pro spolupráci s oběma veterány.

"Cítím, že mám fakt štěstí, když ke mně přišli Xzibit a B-Real a hlásí ‘Hej, uděláme dohromady skupinu, ne...?’, pak můžu říct jen ‘To si piš, kam se mám postavit?’. Je to prostě přirozená věc."

Než Serial Killaz přijdou s ukázkami svého snažení a dalšími detaily, můžeme očekávat upoutávky z Xzibitova MMX alba v podobě tracků i klipů. Cypress Hill stanovili datum vydání alba "Rise Up" na 20.duben a v současnosti na internetu koluje ukázkový hit ‘It Ain't Nothin'.


zdroj: hiphopstage.cz
Obrázok užívateľa
BuG
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
159
Poďakovania:
0
Registrovaný:
12.09.2008

Späť na (US) americká



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], MacemanCZ, Seznam [Bot]