Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Balkánské videoklipy online

19 Máj 2015, 12:17

Ahoj všichni, hodně často se mi stává, že videoklip je vložen do ,,balkánské videoklipy online,, a náhle se objeví v sekci ,,ostatné videoklipy online,,. Pocházím z Bulharska a doteď jsem žil v tom, že Bulharsko je na Balkáně a troufnu si říct, srdce Balkánu - jestliže se Balkánský poloostrov jmenuje podle pohoří Balkán, ležícím právě v Bulharsku...ovšem toto se netýká jen Bulharska, posledně jsem si všiml, že v sekci ostatné byla vložena např. videa z Albánie, Řecka apod. Ač je definice ,,Balkán,, ne zcela jednoznačná - podle wikipedie a z toho bych vycházel se jedná o tyto státy: Albania, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Greece, Kosovo[a], the Republic of Macedonia, Montenegro, Serbia, Slovenia, and the European part of Turkey. Vzhledem k tomu, že Turecko má vlastní sekci, toto bych pro hhforum tedy zařazoval právě tam.

Pokud zde na hiphopforu.sk jsou nějaká jiná pravidla pro zařazování videí do sekce Balkán, nechť se do poznámek k sekci Balkán napíše o které země se podle místních ustanovení jedná a já a myslím, že i ostatní to budou respektovat a nebude docházet ke zbytečným přesouváním videí.

Díky a mějte všichni krásný den. W26
Obrázok užívateľa
Wozzejk26
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
2738
Poďakovania:
9
Registrovaný:
03.04.2013
Bydlisko:
Praha

19 Máj 2015, 13:32

Zdravíčko kolego,

nemám v tomhle konkrétně prsty, ale když jsem tu prosazoval otevření sekce balkánské albumy a videoklipy, snažil jsem se pod pojmem Balkán realizovat spíše státy bývalé Jugoslavie, neboť je někdy těžké konkretizovat, z které té nové země pochází, proto jsem také při uploadu rumunských alb nechal potom otevřít rumunská alba.....řecko bych do toho nepletl, přestože se jedná o balkánský stát, není to slovanský národ....chápu tvou připomínku z geografického hlediska, pokud jsi bulharského kraje natolik znalý a obeznámený, nebylo by na škodu ti tu zemi otevřít samo o sobě a ty by sis ji plnil svými příspěvky, hm? :-)
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

20 Máj 2015, 08:48

Mě to nevadí, pokud se tu objeví sekce BG videoklipy online, klidně to budu plnit...i když musím uznat, že kolega Ibrb tu ty novinky má celkem podchycené, to klobouk dolů :))...jo, abych pravdu řekl, všiml jsem si toho, že co se týče států bývalé Jugoslávie, právě tyto bývají zařazovány do sekce Balkán a říkal jsem si, že je to tedy to podle čeho se to klíčuje...ale pak jsem si říkal, proč se to tedy nejmenuje ,,jugoslávské klipy online,,...btv. když už budeme zacházet do detailu slovanského původu klipů...např. Albánci žijící zejména v Kosovu (býv. Jugoslávie) také nejsou slovanského původu, přesto je to bývalá Jugoslávie...tedy Balkán :))...kam s ním? :))

Jinak ne všechny Bulharské klipy byli ze sekce Balkán přesunuty do ostatní...což vytvořilo ještě trochu větší Chaozz :))
Obrázok užívateľa
Wozzejk26
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
2738
Poďakovania:
9
Registrovaný:
03.04.2013
Bydlisko:
Praha

20 Máj 2015, 09:06

Ibrb je něžného pohlaví, nikoliv kolega, ale jistě ji tvá pochvala zahřála u srdce a podpoří v další činnosti. Je možné v tom udělat nějaký ucelený pořádek, pokud do této oblasti vidíš dobře, můžeme to klidně i rozdělit na jednotlivé státy udělat v tom puntičkářský punc......taková pomoc je jedině vítaná :-)

kontaktuj mě případně na soukromé zprávě nebo se ohlas Dybbukovi a já mu vše objasním a vytvoříme případně podsekce :-)
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ


Späť na Archív 2015 ...



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], kingpin8888