Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Basketball

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

10 Aug 2012, 23:02

celtics? chapem,ze si fan,ale uprimne nemaju na to.poslednou dobou to tam rondo taha sam.este prisli o allena co bola ich hlavna ofenzivna zbran(po nahravke od ronda).teraz mozu superi kludne zdvojovat garnetta/pierca.pokial nespravia nejaky poriadny trade alebo neziskaju nejakeho FA(i ked nvm koho by mohli) tak sa nedostanu do finale konferencie
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

11 Aug 2012, 00:00

Zabúdaš, že toto je NBA ;) Veľa krát prekvapil slabší tím a naopak veľa krát sklamal nadupaný tím ;) Držím aj Oklahome a v podstate som hlavne fan dobrého basketbalu, ale stále to zelené srdce mi trochu bije :D
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

11 Aug 2012, 14:10

Obrázok
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

11 Aug 2012, 14:19

Bynum >>> 76ers
Iguodala >> Nuggets
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

15 Aug 2012, 19:08

Jermaine O’Neal>>> Suns
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

15 Aug 2012, 22:27

Čakám na nejaký zaujimavý trade Celticsu :/
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

16 Aug 2012, 16:51

už skôr podpísali Terryho
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

16 Aug 2012, 23:01

Viem, myslím ešte niečo od Terryho ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

16 Aug 2012, 23:12

Ty fester čo si taký v prdeli z tých Celtics :D , chápem že si fan, ale túto sezónu nemáte šancu presne ako progress povedal, táto sezóna je na konci ešte pred začiatkom...
Aj tak myslím že Bynum je inteligentnejší hráč ako Dwightmare, jasné Dwight je rebound machine, ale to aj Bynum aj keď nedisponuje takou atletickosťou, zato si však vie lepšie pripraviť close shot ako Dwight! A alley-oopov premieňa dokonca viac ako Howard (samozrejme tým že bol Howard v magic)!
Ja fandím Knicks a tý to v lete rozbehli odišly Linsanity spolu s Landry-m "blind shooter-om" Fields-om a prišli vereráni Jason Kidd, Marcus Camby a Kurt "zbytočný" Thomas a najmä rozohrávač Raymond "som najlepší rozohrávač v celej NBA" Felton, ktorý je určite oproti Lin-ovi bezpečnejší na lopte (ale kto nieje :D ). Myslím že to môže byť pekná sezóa pre Knicks ale som zvedavý ako sa podarí dať trénerom tento tým do kopy aby ťahali za jeden spoločný povraz, a nie za ten vlastný...
Veľa šancí oproti skvele fungujúcej obrane najofenzívnejšieho celku NBA - Miami Heat - nemajú.
V každom prípade prehlasujem za čierne kone na západe Nuggets, po prípade Clipps a na východe Knciks a Sixers!
Obrázok užívateľa
carAnthony
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
374
Poďakovania:
6
Registrovaný:
21.06.2010
Bydlisko:
$unny CA

17 Aug 2012, 08:08

spravne,nuggets ked sa zohraju budu problem aj pre Oklahomu.vlastne pre kazdeho.iggy sam dotiahol philu do playoff a v denveri ma ovela lepsiu zostavu,+ v utoku sa moze spolahnut na chandlera.

ako fan lakers som radsej za howarda.bynum bol immature,jak male decko.ked prehravali tak sa smial na striedacke a to ma dost vytacalo.taktiez nemal problem odmietnut extra trening,robit picoviny na tlacovkach a tak.podla mna si nevazil, ze je laker.za to howard,ktory je konecne v teame,kde nemusi makat sam bude urcite chciet dokazat, ze moze lakers tahat aj ked pojde KB24 do dochodku.

knicks by sa mohli konecne poriadne zohrat a dostat sa do finale konferencie, i ked ak bude Rose zdravi, tak ani Miami nebude mat iste finale
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

17 Aug 2012, 17:27

carAnthony píše:Ty fester čo si taký v prdeli z tých Celtics :D , chápem že si fan, ale túto sezónu nemáte šancu presne ako progress povedal, táto sezóna je na konci ešte pred začiatkom...
Aj tak myslím že Bynum je inteligentnejší hráč ako Dwightmare, jasné Dwight je rebound machine, ale to aj Bynum aj keď nedisponuje takou atletickosťou, zato si však vie lepšie pripraviť close shot ako Dwight! A alley-oopov premieňa dokonca viac ako Howard (samozrejme tým že bol Howard v magic)!
Ja fandím Knicks a tý to v lete rozbehli odišly Linsanity spolu s Landry-m "blind shooter-om" Fields-om a prišli vereráni Jason Kidd, Marcus Camby a Kurt "zbytočný" Thomas a najmä rozohrávač Raymond "som najlepší rozohrávač v celej NBA" Felton, ktorý je určite oproti Lin-ovi bezpečnejší na lopte (ale kto nieje :D ). Myslím že to môže byť pekná sezóa pre Knicks ale som zvedavý ako sa podarí dať trénerom tento tým do kopy aby ťahali za jeden spoločný povraz, a nie za ten vlastný...
Veľa šancí oproti skvele fungujúcej obrane najofenzívnejšieho celku NBA - Miami Heat - nemajú.
V každom prípade prehlasujem za čierne kone na západe Nuggets, po prípade Clipps a na východe Knciks a Sixers!


Vraj končí ešte pred začiatkom :DD Uvidíme :) Tiež som si vedomý, že nie je najlepšia zostava, ale som fan a tak verím :)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

15 Okt 2012, 10:26

Výborná akcia, 5mesiacov a playoff za 21,37€

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

28 Okt 2012, 10:04

James Harden do Houstonu za Kevin Martin, Jeremy Lamb, two first-round Draft picks and a second-round Draft pick.

to sú trollovia, Hardena by som za nič nevymenil. :roll:

už len 2 dni do začiatku novej sezóny!
Obrázok užívateľa
Dos Chainz
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
24666
Poďakovania:
390
Registrovaný:
04.09.2008

01 Nov 2012, 02:10

Taktiež nechápem prečo toho Hardena tak zahodili :(
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

17 Feb 2013, 11:17

2013 NBA All-Star Game (Houston)

Celebrity Game
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Rising Stars Challenge
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Sears Shooting Stars Competition
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Taco Bell Skills Challenge
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Foot Locker Three Point Contest
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Sprite Slam Dunk Contest
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
Dos Chainz
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
24666
Poďakovania:
390
Registrovaný:
04.09.2008

08 Máj 2013, 09:40

všetky zápasy play-off na stiahnutie (aj na zippyshare!!)
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
Dos Chainz
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
24666
Poďakovania:
390
Registrovaný:
04.09.2008

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], DrinkCityP, Google [Bot]