Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



bATTLE

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

winner?

HfiascoH
8
73%
vrchnak
3
27%
 
Celkom hlasov : 11

08 Júl 2009, 22:13

sorry nevedel som kám to mám zaradiť je to battle cez icq s mojim najlepším kamošom tak sosujtééé a hlasujté
1.kolo (téma: padneš ako)

vrchnak

no JakO mySLis padneš ako to je tema ALe jA neSpadnEm ako TY llEBo TY AKo tA TVojA naLada StalE jE raz DOle RAz HorE AAlE ty Si kaR PReTo TY sPAdnES AKo ALe StaLE IBA dolE LEbo Si SI cO si TO si ALE neNi to bohVie CO CO hOVno To sI ALE keBY zE SoM eSKO To BY som MuSEl PAdNuT ako TY jou SkonCIl sOm UKAz cO VIES

HfiascoH

ty padneš ako domček s KARÁT.......budež na zemi LEŽAŤ......si myslíš že si moj KAMARÁT??....kašli nato nechaj to BEŽAŤ....nechcel som ťa zničiť ale keď už mám ŠANCU.....ukážem sa naplnO padaj odtialto prosím bez PLAČU.....len odíť PADAJ....á moje battle kolo si ZAPAMATAJ....si mimo z toho že ťa sundal najlepší KAMOŠ:?..prepáč ale o tom to JE...si padol ako najvačší TRAPOŠ....tvoj battle týmto ZAHYNIE

2.kolo(freestyle)

vrchnak

JOJOJOOOJ...teraz si tu za pana lebo som sa...iba s tebou hral a ty si sy myslel te si kral..hehe....poviem ty co si zacccc ty si len taky srac v kuse meles do okola ze si naj a vkuse my vravis ze si moj brat a ja ty na to vyser si oko ty ochechula sprosta ako si sa sem mohol ty dostat ved toto je len pre ludi ne pre teba ty ty ty neviem co dale preto chod ty ale neposerr sa s toho ty lololollllll......NO DAJJ

HfiascoH

aha..takže pustím si beat idem do TOHO....idem rýmovať teba zbetliť a HOTOVO..toto je Ďalšie KOLO... ne jako to tvoje slabé HOVNO...si sereš do papule newješ čo ROZPRÁVAŠ..samé blá blá blá sa ROZTÁPAŠ..pre teba je hip hop sranda pre mňa je to silná VIERA....je to 6 element ktorý NEZOMMIERA..a ty ma tu chceš ppoučovať tvojimi KECMI .....jediné slová ZEDC MI....si slabý si prehral je my LÚTO....neplač prosím lebo mi bude SMUTNO....áno si najlepší kamaráat lepšieho som NEMAL....ale týmto battlom si to totálne ROZJEBAL.....si padol ako domino KOCKA....si uveznený si SOCKA....sy stoka sveta ktorá nevie poriadne ŽIŤ....vje len húliť pichať si a PIŤ...kámo potom jak si to prečítaš sa utekaj SKRYŤ....bo po tých slovách ti mám chuť VYLEPIŤ .....uvidíme ivka rozhodne kdo VYHRAL.....keby si ju videl hneď by si SLINTAL....je krásna ako sedmokrásky KVEt...by si sa z nej urobil HNEĎ...takú ty nemožeš mať to je uš iná LIGA.......si pod bodom mrazu sorry tvoja CHYBA.....

3.kolo(pOĎ sa hrať)

vrchnak

Jjjjjoj....Pod sa hrat si dal tak idem na pieskovisko ale tam ma musis prestat srat levo mato nebavi ked ma seres ideme sa hrat ako male deti v srcka ideme sa hrat ako male dety v hneckach ideme sa hrat ako male deti lebo my& sme stale ako deti serem sereme a este k tomu este aj meliem same hovadiny som tu dal ale mne to nevady lebo ty uz vies ze som kral nie.....ale idem ja uz skoncit lebo si slaby ako cajj jou mal by si dat inu temu lebo som ta dal a idem sa visrat lebo som si do zadku prsty dal

HfiascoH

hovoríš stále len o sračke to ju ŽEREŠ?...kámo si vyhral??to je sen si počkám kým sa PREBEREŠ...áno som bol decko ktoré sa vonku chodievalo HRAŤ...je to zamnou idem sa zo ženskou MILOVAŤ....no poďme sa hrať chýbajú my tie ČASY STARÉ...sme mali šetko na háku mali sme svoje hry NAPÍNAVÉ ...boli to krásne časy no sú davno za NAMI.....podme sa hrať s narkotikami a ZBRAŇAMI....bo tomu vládne dnešná DOBA....deti sa hrajú s nebezpečnými vecami je to svetová CHOROBA....


pokračovanie nabudúúce...

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

pRosíím NáázOry:):)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

4.kolo(robil si sa)

vrchnák

JOoo......Hfiasco to je kral taku temu zajebal ze som sa s toho skoro dojebal...robil is sa ty kar ja som to vedel ze si nekde stroskotal vsimol som si ze ked da vas ani hubuu neotvaras si my zedols ked si ma ohovaral robil sisa ked si ma ovoniaval aby si vedel ze co je to slava ktora my stupla do hlavi ale mne to nevadi lebonejsom rapavy ale stale opakujem robil si sa to je tema ktora je nanic a tomu co uz mas robit ked si panic jou som ta znici a prito robil som sa.....JOˇOOO ukaz sa

HfiascoH

takže téma je jasná ty ROBIL SI SA..ty HRAL SI SA......na najvačšieho pána v tomko kole dobre DRŽAL SI SA,,,,,silných slov a nadávok sa napísal ako rytmus v TEXTE...mám v piči sa robíš na frajera najvačšieho to KDE SME?.....hráš sa na velkého človeka ktorý ma chce STRAPNIŤ...si pod moju úroven sorry kámo sám si TRˇAPNY.....ako sa robíš že si najvačší BATTLER..ano si najvačší ale najvačší FAKER...najvačší PREPAD....jedným slovom ODPAP..nemožeš sa mi ROVNAŤ....času my dochádzajú SLOVÁ... nevadí zajeb tému a zničím ťa ZNOVA.....aj keď si sa pieskovisku HRAL...nikto sa s tebou NEMAZNAL....na fotke svojej sestri sa ROBÍŠ:...no fuj erik že sa NEHAMBÍŠ:...dochádzajú my slová NEVADÍ:....každý drbo ako ty mi ZÁVIDÍ...

5.kolo(freestyle)

vrchnák

Pomsat je sladka bol si moj kamos ale uz nejsi lebo uz nejsi EMSI......znicim tak jak domcek s kara ktory ide dole a neostalo nic na obzore si slaby a nevravim ty nic nove......vyhram ja alebo ty alebo sa mam s tebou porovnavat keby ze sa s tebou porovnava iba na hubu by som PADAL.....stale opakujes ze si moj naj kamos ale chodis za mnou ako keby si moj zadok jou......nic sa my nevirovna pisem tieto riadky aby som ty dokazal ze som ty dokaza ze to ja som tvoj idol tajny...nemusis sa branit ja to viem preto ti poviem vychutnaj si tieto chvile aby si vedel co jeto vlada idem ja uz prec a neopakuj moju rec ty drbo.....

HfiascoH

chem ťa vidieť PLAKAŤ.....chcem ťa vidieť na kolenách KLAČAŤ....chcem vidieť ten moment keď uznáš že som bol NAJ....v každom jednom kolom sa ťa rozjebal UZNAJ.....no som spať dávam dalšie SLOVÁ....stačí my priestor a rozjebem ťa ZAS A ZNOVA DOOKOLA...vjem je to kruté prehrať v takomto BOJI.....ide o česť ego a hrdosť ČLOVEKA...kámo takto to tu CHODÍ.....toto je slovná ODVETA.....čítam som ten tvoj freestyle a rými SLABĚ....čítam som si slová vety CHABÉ.....áno aj ja som človek a DOCHÁDZAM ..si pametaj kdo som ODCHÁDZAM ...posielam ti bozk na rozlúčku si vyber svoj SMER...makaj na sebe bro a dosiahni svoj vysnívaný CIEL....

6.kolo(freestyle)
toto som dojebal
HfiascoH

bro pičuješ na veci o ktorých nič NEVIEŠ ...stavaj na svojích veciach a do mojích sa NERIEŠ....vybehol som na teba ako besný PES.....toto je pravda lož? zober si to ako CHCEŠ....chýbal my tomu hárdkor tak tu ho MÁŠ....som zvedaví na tvoj zádel som zvedavý čo DÁŠ ... si slabý priemer ktorý nevie ZADELIŤ.....asi ti to musím ukázať aby si mi vedel výhru UDELIŤ

vrchnak

:::TY mas ces vydiet klacat ale si si neuvedomyl ze to som ja ktory som cel tento freestyle ZAČAT....si si nevsimol ze ked som daval ze si iba usta OTVARAL.....si bol sklamany ze iba mna chcu za KRALA........musim ty to vratiit lebos si ma nasral ale nerozplac sa ked tu zajebem tento ŠKANDAL.......nekdy si vravel ze som slaby a potom si vravel ze som DRAVY...nechapem stale sa len vyhovaras ze mas reci slabe a nie ako ja tie moje slova CHITLAVE....posielas my bozk na rozlucku ale ja ta mam na VAJIČKU......vydis ked idem druhy hned to je lepsi lebo viem tvoj nazor ktory ma ZBESNIE......

7.kolo(si sa smjal)

vrchnak

SI sa SMIAL.....ked som ty povedal ze som naj ale si pamataj ze ja som ten CO TA DAL......si sa smia kazdem momente kazdej sekunde...lebo si vedel kto sa smeje posledny ten sa smeje NAJLESIE....ako raz povedal jeden .... kto hce vytazit mu si musi vela veci vediet a nie iba dom SEDIET....ty si ten co sedi preto ides na to ked ja uz dojebl to.....pochvalim sa mojimi vecmy a nie tovojim blbimi kecmi....ná tom si sa smial ale ty zdoraznim ze ja som tu KRAL...este raz si sa smial ale som ty povedla drz hubu a chod DAL....a ty si sa s to ho POJEBAL... na tom som sa smial...

HfiascoH

si sa SMJAL..keď som ti POVEDAL...že ty si ten KRÁL...ktorý sa HRAL...že všetkých v hrsti MAL...sa z hrdla SMJAL?...som ťa ROZJEBAL...konec slov koniec smiechu koniec REČÍ....začnem trepať pravdu a budem NAJVAČŠÍ...pravda je však v tom že král z nás dvoch neni NIKTO....sme chlapbi ktorý sa hrajú na BOJOVNíKOu....je to nasmiech však tak sa smej keď CHCEŠ....buď králom ak si natom kariéru BUDUJEŠ....smial si sa mi??....sa ti ja teraz SMEJEM......som daleko pred tebou niekam inak SPEJEM....pre mňa už neplatia tie slová čo PRETEBA....stačí mi hip hop dievča nič viac mi NETREBA....ak bude klub debilov ty budeš PRESEDA.....teraz sa smeješ nie??no TAKTEDA....neklaňaj sa neplač rob si čo CHCEŠ..aj tak sa ti budem SMIAŤ......radšej si pobal veci a UTEČ.....aj tak sa ti budem SMIAŤ

8.kolo(ženy, chlast vs ty)

HfiascoH

takže ženy chlast verzus TY...moja téma brácho si NAHRATÝ....takže začnem ženami ako tvojím POJMOM.....moc ich nezbalíš tým tvojím jebavím DOJMOM...si holohlavý pri sebe to CHALAN.....chalan ktorý sa nikdy nevenoval BABÁM....hlavne že máš trávu a svoje vychladené PIVKO..no pri tom si škaredší ako doktor ILKO....á že prečo ťa žiadna nechce či hladáš lásku ŽIVOTA?..hladáš si do vzťahu náhradného PILOTA..hladáš márne lebo ty miluješ jedine CHLAST...jedine alkohol padol si pod PRIEPASŤ..zato že ja nechlastám som ZLÝ?..skor naopak týmto som frajer NAJVAČŠI....nieje frajeri na keď núkajú tak ZOBRAŤ.....husté je venovať sa tomu čo ťa baví na opstatné sa VYSRAŤ:...som sukníčkár ááno milujem ŽENY.....som hovado no čo sa priznám a nemusím byť NAHÚLENÝ..su krásne pôvabné a chcem ich MAŤ:...som zvedavý v kolkom roku si pojdeš ty ZAJEBAŤ..

vrchnak

Ty vravis temat ženy chlast .....a TY....To som dopadol ked musim opisovat teba to budem radsej opisovat dakeho smradlaveho DEDA.::::Ja som holahlavy ale spod niesom jebavy..... skus sa kuknut do zrkadla a potom zistis co je PRAVDA.....vravys zeny nie ze by samy nepacily ale ty si na vine ze sa nechcu jebat do mojej RODINY...v kuse si myslia ze si moj brat a ja vravim na neho sa mozeme VYJEBAT...tto jekonec 1 kapitoly ale este som neskonci s tvojimy blbimy RECAMI..chlas ty si myslis ze pijem to si vedla preto ty vravim daj si za JEDNA.....TYYYY vravis o jeba ny to som zvedavy kedy si ty za jebes ty ved si lemravy NE....ale to je konec lebo ta mam rad proto som ty nalozil riadny NAKLAD...
Naposledy upravil ChasseBeats dňa 09 Júl 2009, 20:51, celkovo upravené 5
Obrázok užívateľa
ChasseBeats
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
383
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.07.2008
Bydlisko:
BB

09 Júl 2009, 13:19

Som ho dal nie?
Obrázok užívateľa
Kk.adet
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
336
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.06.2009
Bydlisko:
Honseck..4ever

09 Júl 2009, 17:09

od prvej do siestej vyhral jednoznacne fiasco
7,8 pre vrchnaka :-)
1. tema tam vrchnak nedaval vobec ziadny zmysel ale ziadny , nakolko fiasco prvu temu dobre spravil :-)
1.tema bola najzaujimavejsia :wink:
Obrázok užívateľa
Filipito
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
186
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.02.2009

09 Júl 2009, 19:34

aHa FAYn díkEs za názor:):)
áá píšte lps komenty píšte nech je plnoo :)prosím:)
Obrázok užívateľa
ChasseBeats
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
383
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.07.2008
Bydlisko:
BB

09 Júl 2009, 20:14

HfiascoH podla mna si vihral a ale kebize to mate cez mike a nahrate tak bi to bolo lepsie racej bi som si to vipocul :hh: :hh: :hh:
Obrázok užívateľa
EiweN
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
68
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.05.2009
Bydlisko:
Hlohovec

09 Júl 2009, 20:35

jééB FAYne dííKE čLOveče:D alE dal aj oN v POhODe:) píšte dáálej prosímm:)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

halOOO phalsujté prosím á píšte vaše názory
Obrázok užívateľa
ChasseBeats
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
383
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.07.2008
Bydlisko:
BB

11 Júl 2009, 21:30

Diky za nazor bohuzial ma pravdu
Obrázok užívateľa
Kk.adet
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
336
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.06.2009
Bydlisko:
Honseck..4ever

11 Júl 2009, 21:35

díiKz človeče éHm erik klúd dal si aj ty dobre neskor ma isto porazíš...

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

áá Píšte píšte kOmenty :) dakujém
Obrázok užívateľa
ChasseBeats
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
383
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.07.2008
Bydlisko:
BB

11 Júl 2009, 23:36

aj podla mna vyhral HfiascoH...
Obrázok užívateľa
ExtremeSTRESS
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1119
Poďakovania:
1
Registrovaný:
02.05.2009
Bydlisko:
Dubové city :D

12 Júl 2009, 08:58

ani jeden sa mi nepaci...dost slabe HfiascoH mal si uz aj 100x lepsie texty co sa toho tyka...a ten druhy neviem jak sa vola ten akoze totalny zufalec....

premna HfiascoH :P
Obrázok užívateľa
naty4488
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1021
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008

12 Júl 2009, 09:42

Musi byt aj slabsi ale dikes za nozor
Obrázok užívateľa
Kk.adet
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
336
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.06.2009
Bydlisko:
Honseck..4ever

20 Júl 2009, 11:09

HfiascoH
Obrázok užívateľa
skeliq16
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
55
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.03.2009

22 Júl 2009, 08:42

mate pravdu vihral Hfiascoh
Obrázok užívateľa
Stress211
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
541
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.07.2009
Bydlisko:
Dubové city =D


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot], Tonic