Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Battle vs. NamerOne???

Battle v graffiti a v tagoch

???

snowboardac
4
40%
SaiN_one
0
Nehlasovalo
bauch
0
Nehlasovalo
silweco
2
20%
reyz
4
40%
 
Celkom hlasov : 10

29 Nov 2012, 14:35

SLOVO: WinteR
PODMIENKA: Najviac 5 farieb,odtiene sa nepocitaju
TERMIN:3.12.2012


ktory mate zaujem zapojte sa :joint:
Obrázok užívateľa
schegi
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
78
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.08.2009

29 Nov 2012, 15:32

Jebe mi alebo tu aktuálne jeden battle prebieha?
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka

29 Nov 2012, 16:44

:shock: jo jebe ti, probíhají tu 2 battly, a nevidím nějakou věc, který by to mělo vadit? Aspon tu je trochu živo. Mír chlape. Fakt tu, aby jste si nerýpli do každé píčoviny, co tu je. :gangsta:
Obrázok užívateľa
bauch
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.11.2012

29 Nov 2012, 19:54

FACEPALM
Obrázok užívateľa
Skret Art
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
9
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.11.2012

29 Nov 2012, 22:11

ak chcete zakladať battle, tak si najpr prečítajte pravidlá, najlepšie pravidlo číslo 3 a pravidlo číslo 5.
ak má niekto nejaký problém nech sa páči obrátte sa na lampáren.


skečom zdar
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

29 Nov 2012, 22:45

Moj osobný názor je, že keby niekto chce batliť, tak sa zapojí do aktuálneho a nepotrebuje na to nový battle a takto to tu len zbytočne zahlcujete a je to neprehladné...ale jebis :-)
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka

30 Nov 2012, 12:46

všetci čo hejtujete tu ani nedavate skice,so shut the fuck up
na internete može by´t kraľ každy ;)
Obrázok užívateľa
snowboardac
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
51
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2009

30 Nov 2012, 22:37

no hej, mě ty pravidla přijdou trochu moc. Dyt je to forum. A posílat člověku z hodností writer, jestli si to můžu dovolit, pak čekat na odpověd, a pak až to založit, tak si popravdě radši nakreslím něco pro sebe. Jelikož jsem línej jako každej debil v dnešní době, takže možná by bylo ještě lepší, kdyby se to tu nemuselo ani zakládat. :lol: Né, tak je to můj názor, možná ulítlej, ale tak popravdě, kdo z vás má nervy na to, si dát s někým battle a ještě tu psát lidem, jestli vůbec může, a že né jak 3 víc battle, zvláštní no, byl bych radši, kdyby to tu žilo, než, že tu budou 3 battle maximálně aktuálně. Mimochodem jinak zapojí se do toho aktuálního? Myslím si, že každýmu vždy nesedne slovo, tak si radši založí/počká na další battle. Ale to je můj ubohej názor. Jste tlustí, ale mír děfky! :shock:
Obrázok užívateľa
bauch
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.11.2012

01 Dec 2012, 01:35

áno tak si založte tu aj tristo battles.. a tie pravidla tu niesu len tak pre srandu králičiu...
ak sa vam nepáči ako to je teraz navrhnite zmenu alebo neviem čo,
a ked chceš aby to tu obživlo tak skúús zorganizovať taký battle kde sa dá aj niečo vyhrať, lebo malokedy sa ti aj niekto zapoji len tak aby niečo naskicoval bez toho aby za to mohol niečo ziskať..
som zvedavy..a ináč myslíš že sa do toho batlu kde je to slovo winter sa aj niekto zapojí ??
max dvaja toyz..
aj to davam vela tomu..
donedavna sa tu robili kola a aktivita bola nulová, ak má niekto nejaký navrh na zmenu alebo ako to obživiť, prosim napíšte to sem do tejto temy... alebo mam vytvoriť original temu na to ??
asi pojdem vytvoriť
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

01 Dec 2012, 12:08

každy kto chce robiť graffiti tak by to mal robiŤ pre seba a preto že ho to bavi,neviem jak to mate vy,ale keĎ to mate inak tak PRESTANTE s graffiti,takych typov je už na svk scene dosŤ čo si idu len fame
battle o ceny,toe len sprijemnenie battlu a vačšia motivacia,ale writer musi skečova´T furt ne len keĎ mu dakto niečo za to da,na takej urovni su na slovensku asi 2 writers.

čo z toho vyplyva ? Skečujte bez naroku na niečo,skečujte pre seba a neserte sa na steny keĎ na to nemate

btw.ja som naskečoval winter shit :D

Obrázok
Obrázok užívateľa
snowboardac
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
51
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2009

01 Dec 2012, 20:33

maine tworba for you .. nech to nestojí
Obrázok
Obrázok užívateľa
SaiN_one
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.03.2011

01 Dec 2012, 21:01

to jsou mi tu věci. Pro výhru ti namaluje každý, to je pravda, ale toys a milovníci graffiti ti dají battle i jen tak. Naskicujou, jen musíš najít lidi, tak třeba propagace na fb, poprosit o sdílení stránky např. někoho z graffiti slovakia nebo graffiti fans apod. sice zas bude polovina toyů, ale ty lidi tu budou. Ano zapojí, nemůžeš chtít, aby ti tady battloval někdo z lepších writerů, protože mají jiný starosti jakože, dear je třeba jeden z mála co je rozumnej, a nežije jen ulicí a nemá problém se zabývat i forem. Sorry dear, jak si se začervenal. :D Aktivita byla nulová, protože tomu chybí propagace, udělej jen malej dementní plakát s těma nejzákladnějšíma informacema a hod to na fb, a nebo jak jsem říkal popros nějakou graffiti stránku o sdílení, bez ceny, jen pro dobrý pocit a uvidíš, že to půjde. Klidně bych pomohl, ale nemám tu na to "hodnost".... Jak se chce, jde všechno, ale to ví přeci každý, mír vám.

edit: zajímá mě kdy dodá tvorbu autor battlu a jeho "nepřítel".. :D Asi dodám i svojí, pokud to jsem do 3.12 nedám, tak si dejte hlasování a nečekejte.
edit2: ten big graffiti battle si asi udělal z nasranosti. Nevím, sponzora, proč ceny? Hezká motivace, ale jak jsem psal, když uděláš propagaci, tak netřeba ceny a lidi se ti na battle sejdou. Neber to jak rýpání, dík.
edit3: naprostý souhlas s dearem.
edit4: dear pecka.
edit5: sain, toho E škoda.
Obrázok užívateľa
bauch
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.11.2012

01 Dec 2012, 22:33

tak moc dlhé to je tak som si to musel nejak skrátiť 3 krát mi to nevyšlo na papier tak som najhoršie písmo vyhodil .. ale inak som docela spokojny :)
Obrázok užívateľa
SaiN_one
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.03.2011

02 Dec 2012, 21:41

Obrázok

WiNTER from my workroom. I is invisible.
Obrázok užívateľa
bauch
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.11.2012

03 Dec 2012, 21:44

Obrázok
Obrázok užívateľa
silweco
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
16
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.04.2012

06 Dec 2012, 16:57

Obrázok
Obrázok užívateľa
reyz
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.10.2011

09 Dec 2012, 19:36

to tady trvá 6dní, než jsem dojde "writer" a dá hlasování? Světe div se.
Obrázok užívateľa
bauch
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.11.2012

14 Dec 2012, 23:39

no predstav si že ja nesedim každy den na nete, mam ine povinnosti...



víťazi sú :
snowboardac
a reyz... ... nerozhodne.. ale aj tak gratulujeme :D
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa


Späť na Battle



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]