Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



BEEF eclipse vs. RICHARD456 (2009 - 2010)

Battle v graffiti a v tagoch

Kto je lepší ?

Hlasovanie končí za 21 Jan 2010, 21:12

eclipse
16
70%
RICHARD456
7
30%
 
Celkom hlasov : 23

27 Dec 2009, 17:17

takže pičaci tu je ten batle čo ste chceli:
slovo je:SOCKA
skice pridávajte do:15.1.2010
podmienka: vo filline musí byť použitá červená farba,
a jebnite tam nejaký character.
všetok spam ktorý tu bude bude zmazaný :fuckyou:

//pridavajte len sketche
//dark
Naposledy upravil phdr.Dark dňa 14 Jan 2010, 21:12, celkovo upravené 4
Dôvod: SPAM premazaný,hlasovanie pridane na 7 dni
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

14 Jan 2010, 14:34

moj shit na picu naskenovany

Obrázok
Obrázok užívateľa
eclipse
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
517
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008
Bydlisko:
Humenné

14 Jan 2010, 20:59

moje brutal na kkt viem to som robil iba chvilku hamba!! skusal som wild Obrázok
Obrázok užívateľa
RICHARD456
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.02.2009

15 Jan 2010, 13:32

richard uz som ti to hovoril v hentom batli ale tak toto je neskutocne podobne daorovi neze kopirujes ale mate neskutocne podobny styl akurat ze on tam ma sipky :-) neze sa nahnevas :D
ale mne sa to velmi paci good farby len tak dalej a mohol si tam dat nejaky svetly backround

eclipse mohol si dat vacej farby ten chlapec je pekny az na ten face :D ale ako celok je to pekne :wink:

aaa hlas KRA :wink:
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

15 Jan 2010, 13:47

aby som sa vyjadril:
eclipse- no tak ten charac je pekný, ako celkové spracovanie skice je pekné, až na ten vyfarb a tie tvary, nemusel byť len čisto červený fillin mohol si použiť viac farieb 5/10
richard456- ako vidím, nedodržal si podmienku s fillinom, mala tam byť použítá červená farba, ja ju tam nikte nevidím,, iba ak tak na outline
ako celok sa mi to dosť páči, na niektorých miestach máš nesúmerné a nevýrazne tvary, ale skica sa mi páči, character si mohol viacej prepracovať, preto dávam 6/10
hlas richard.
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

15 Jan 2010, 13:59

snazil som sa ako sa dalo ale :D fakt sa nedalo .. cez prazdniny vkuse kdesi po navstevach a teraz setkym ucitelom zajebalo a cely tyzden pisem kazdy den po 3 pisomky.....onedlho pisem monitor ... tak pochom comu dam prednost :( ale dost vyhovarania

co by som vytkol sebe:character ma nektore zle tvary pismena su dost jednoduche a ked som to oskenoval vyfarb vyzera ako keby som to robil zo zaschnutou fixou :...najradsej by som to dal bez cervenej

pre richarda ... no farby su ok, nepouzil si cervenu vo filline ?! dalej snazil si sa o tie tvary ale neviem preco to ostatni nevytkli ale ja ich vidim dost krive a take neforemne... inac k characteru neni co vytknut

za jedno pismeno v tvojom ( co vyzera foremne by som povazoval k

vidim ze prehravam :D tak si darujem hlas , uz ked nepomoze tak aspon mozem sledovat kolko dostal richard
Obrázok užívateľa
eclipse
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
517
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008
Bydlisko:
Humenné

15 Jan 2010, 15:24

NEUROone píše:aby som sa vyjadril:
eclipse- no tak ten charac je pekný, ako celkové spracovanie skice je pekné, až na ten vyfarb a tie tvary, nemusel byť len čisto červený fillin mohol si použiť viac farieb 5/10
richard456- ako vidím, nedodržal si podmienku s fillinom, mala tam byť použítá červená farba, ja ju tam nikte nevidím,, iba ak tak na outline
ako celok sa mi to dosť páči, na niektorých miestach máš nesúmerné a nevýrazne tvary, ale skica sa mi páči, character si mohol viacej prepracovať, preto dávam 6/10
hlas richard.

neuro nic vzlolom ale kup si asi okuliare alebo chod k ocnemu . je tam hore obtah cervenou taka fajka ma obtah červeni a siltouku ma ten trapko cervenu

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

inac ja som tor obil hned prvi den co to tu bolo takze je to old 3 tizdene teraz skusam neco new aj sfarbami bolo bi to ine

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

dame este dtuhy mam uz lepsie aj rovnejsie tvari a uz hentake nerobim dame battle c 2 :D?
Obrázok užívateľa
RICHARD456
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.02.2009

15 Jan 2010, 16:35

moj hlas eclipse, celkom sa mi pacia tie tvary pismen az na to S aj ako celok sa mi to paci
Obrázok užívateľa
crash_csh
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
295
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.06.2009

15 Jan 2010, 18:01

eclipse píše:snazil som sa ako sa dalo ale :D fakt sa nedalo .. cez prazdniny vkuse kdesi po navstevach a teraz setkym ucitelom zajebalo a cely tyzden pisem kazdy den po 3 pisomky.....onedlho pisem monitor ... tak pochom comu dam prednost :( ale dost vyhovarania

co by som vytkol sebe:character ma nektore zle tvary pismena su dost jednoduche a ked som to oskenoval vyfarb vyzera ako keby som to robil zo zaschnutou fixou :...najradsej by som to dal bez cervenej

pre richarda ... no farby su ok, nepouzil si cervenu vo filline ?! dalej snazil si sa o tie tvary ale neviem preco to ostatni nevytkli ale ja ich vidim dost krive a take neforemne... inac k characteru neni co vytknut

za jedno pismeno v tvojom ( co vyzera foremne by som povazoval k

vidim ze prehravam :D tak si darujem hlas , uz ked nepomoze tak aspon mozem sledovat kolko dostal richard

zdasa ze pehram ::D ale newadi
Obrázok užívateľa
RICHARD456
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.02.2009

15 Jan 2010, 19:34

widim ze komentare sa dost lisia od wysledkow hlasowania...ja hlas eclipse...hoci je to fella ale aj keby nie dam mu hlas lebo sa mi zda ze to nema az thake kriwe a to slowo je wyraznejsie a este aj ten charakter je super!:D
Obrázok užívateľa
Wandal_HE
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
207
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.04.2009

15 Jan 2010, 20:27

charakter sa mi nelubi ale ani moj ti si naki toy a robis sa na gengstra wadal si toy
Obrázok užívateľa
RICHARD456
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.02.2009

15 Jan 2010, 21:46

NEUROone píše:richard456- ako celok sa mi to dosť páči, na niektorých miestach máš nesúmerné a nevýrazne tvary, ale skica sa mi páči



mne sa teda ten style vobec nepaci, posobi chaoticky, nevyrazne tvary a linky a mne konkretne vadi ze aj vo filline aj v 3D mas pouzitu bielu farbu
Obrázok užívateľa
phdr.Dark
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
813
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2008
Bydlisko:
Trnava

16 Jan 2010, 19:05

RICHARD456 píše:charakter sa mi nelubi ale ani moj ti si naki toy a robis sa na gengstra wadal si toy


nejeb sa do wandala ... nepoznas ho ... on vyjadril svoj nazor na tvoju vec, ty si jeho vec nevidel tak nemozes komentovat ?! to zaprve, zadruhe nerobi grafitti za tretie :) chcem sa spytat neura co na tom tvojom sketchi vidi leboaby som doplnil co som napisal ,

1. nedodrzana podmienka
2. obtahnutie je krive ( takto jednoducha vec )
3. tvary su chaoticke a toyovske ( moje niesu nic moc ale aspon sa nesnazim o wild ked ho neviem )
4. vyfarb je dokonale chaoticky co v kombinacii s chaotickymi pismenami tvori neforemny sketch
5. a ten character, asi stacia tri bodky...
ja som nato nemal cas ako som aj napisal, dufam ze si dame odvetu nekedy vo februari ked sa mi to ukludni.... a myslim ze hlas ti poslu hlavne ti ktori tam vidia chaos a ani nevedia precitat co tam pise, teda uplne do grafitti nezainteresovana skupina ktorej sa to podoba na brutalny wildstyle necitatelny s mnozstvom farieb .. ako ma byt...

Fakt len koli tomu ze som nedal nic moc si nemam dovod davat servitku pred usta,... tolko k tomu
Obrázok užívateľa
eclipse
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
517
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008
Bydlisko:
Humenné

16 Jan 2010, 19:55

TVOJ JE KRIVI PISMENA NEPASUJEU NO PROSTE NA HOVNO CHARAKTER BEZ USI BEZ WLASOV HLAVU JAK MELON BOHA A WANDALOVI SA PACI TAK CO JE POTOM TVOJA VEC NO PROSTE JE TO MRTVE S KRIVE O SA DA ANI MOC NE C FUY K BRUTUS A SPICATE JAK CEZIZKA KAZD EPISMENO INEJ VELKOSTI . DAJME SI BATTLE

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

SAMI TOYOVIA TU HODNOTIA OKREM NEURA ATD BRUTALNI TOYIOVIA ZE PEKNY CHARAKTER fuyyyyyyyyyyy
Obrázok užívateľa
kilnem_spravcu
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
18
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.01.2010

17 Jan 2010, 09:51

richard odbočuješ od témy, ak si vytvoríš ešte jeden nick pravdepodobne dostaneš permanent ban
ak cchete battle počkajte do feb. potom sa uvidí :D
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

17 Jan 2010, 13:24

kokot richard ja som toy lebo wobec newiem kreslit ani graffiti ani nic ale aspon sa tu do kazdeho nenawazam ako thy a nedawam tu swoje toyowske kriwe skeče a o charaktery ani newrawim kurwa!Drz picu...wyjadrit nazor moze kazdy a ja som to sprawil tiez...

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

ja newidim wlasy ani na jednom cize nwm o co tu ide
Obrázok užívateľa
Wandal_HE
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
207
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.04.2009

17 Jan 2010, 14:09

NEUROone píše:richard odbočuješ od témy, ak si vytvoríš ešte jeden nick pravdepodobne dostaneš permanent ban
ak cchete battle počkajte do feb. potom sa uvidí :D

na tom druhom mam ban
Obrázok užívateľa
kilnem_spravcu
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
18
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.01.2010

17 Jan 2010, 15:02

:D tu ide o vlasy na charakteere ?? ... toto ti tam tak chyba ?:D vies preco je taky krivy na tom skeci lebo som ho potom obkresloval z predlohy kde som ho mal celeho nakresleneho ale sa mi cely nezmestil som potreboval tak rozsekat jak to tam vidis ... a ked uz to robis ddruhykrat nikdy to nespravis tak ako prvy... inac preco mas ban ?
Obrázok užívateľa
eclipse
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
517
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008
Bydlisko:
Humenné

17 Jan 2010, 15:05

Wandal_HE píše:ja newidim wlasy ani na jednom cize nwm o co tu ide

co vjes mozno su skini :lol:
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

17 Jan 2010, 18:57

mne sa nezda ale toe detail xD

/ešte jeden príspevok (SPAM/FLAME) lock témy :!:
/dre
Naposledy upravil dr.dre dňa 19 Jan 2010, 17:23, celkovo upravené 2
Dôvod: SPAM premazaný
Obrázok užívateľa
eclipse
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
517
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008
Bydlisko:
Humenné

Ďalší

Späť na Battle



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]