Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Bez-S - Ti drbe! (Diss pausal269)

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

21 Okt 2013, 19:04

Každý robí chyby každý stúpne vedľa,
nikdy neodcudzuj človeka keď stúpil vedľa,
nikdy nevieš či aj ty neurobíš chybu!
Potom ti nejaký kokot vrazí do hrdla kudlu,
tak jak si to urobil ty!
Pičuješ na nových hľadaš na nich chybu,
veď každý nejako začínal ty chuju!
Teraz nehovorím o MC PALI,
ten nech to už zbalí!
Teraz sa ťa pýtam: tvoj prvý text bol na jednotku?!
Asi nie tak ticho a drž piču,
za to že máš veľa príspevkou na fóre,
si najväčší pán a môžeš hejtovať v kuse?!
Máš to dosť zamotané kokot,
nevieš sám čo tu píšeš tak dvere sú otvorené tak. pál do piče!
Ber to ako výstrahu idiot ;-)
:fuckyou:
Obrázok užívateľaBez-S

21 Okt 2013, 19:34

Neviem teraz, či mám plakať, alebo smiať sa. :D :D
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

21 Okt 2013, 20:03

Bez-S má úplnú pravdu.
Dosť ludí sa nato vysere keď ich takýto človek vkuse komentuje ako " zabal to, ani to nezačnem čítať, prestal som to čítať po prvom písmene lebo je to otrepané " .. proste .. choď niekam :D
Obrázok užívateľa
Jay-J
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
149
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.02.2013

21 Okt 2013, 20:24

Kritika neni " Prestal som to čítať po prvých dvoch písmenách a - b ... Ale treba povedať čo natom je zlé .. Aj keď mne osobne príde to keď niekto povie slabé rýmy ako celkom nezmyselné .. a niektoré texty od "starších" členov tohto fora sa mne osobne vôbec nerýmujú .. Ale to je fuk
Obrázok užívateľa
Jay-J
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
149
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.02.2013

21 Okt 2013, 20:54

Ked sa budete hadat a stale si vyjadrovat nazor, tak hej. Uz raz vraj chceli za taketo blbosti zrusit sekciu texty.
A to dufam nechcete. Takze radsej maj v pici. Podla mna je dissovanie zbytocne. Tym ze napises diss nic nezmenis.
Ptm moze dat diss on a zase ty a tak to moze byt donekonecna. Ta cesta nikam nevedie.
Obrázok užívateľa
jozef pecho
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
530
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.12.2012
Bydlisko:
Zlaté Moravce

25 Okt 2013, 23:13

Kámo akože s týmto si čo chcel dosiahnuť ? Chcel si vyvolať novú hádku ? Alebo o čo ti vlastne ide. Sadneš si k stolu, chytíš pero, zbúchaš to, hodíš to sem a čakáš čakáš ako ľudia čakajú na vlak v čakárni...ale hovno z toho. Nemá to význam proste, sú to vymyslené fakty, nič nemôže človeka zaujať v tomto texte. Textári sa stále snažia písať texty, ktoré človeka zaujmú..sedia pri stole hodiny hodiny a snažia sa niečo vyhotoviť, čo má zmysel...hahaha, dáš to na HHF a vydýchneš si, že si splnil svoju úlohu. Takto to nefunguje vôbec. Nechcem ťa učiť, radiť ti...každý má svoj vlastný obraz na život, ale vidíš komentáre...nesnívaj ten sen, že keď si niekoho zoberieš do huby, tak ho automaticky celého zožerieš.... :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

27 Okt 2013, 14:51

A za to všetko môže situácia na scéne, priveľa počúvania amerických gangsta rapov a potom si kdejaký šašo čo ho nikto mimo tohto fóra nepozná myslí že môže "dissovať" niekoho iného (na fóre) ktorého mimo fóra tiež veľa ľudí nepozná. Toto fórum som bral ako textárske, teda aspoň túto sekciu, kde sa dá text (aspoň minimálnej kvality) a čaká sa na neho konštruktívna kritika, teda keď už som tu raz nejaký text dal tak som bol pripravený prijať akýkoľvek komentár. A toto čo si tu zo seba vypustil je také slabé že je to až smutné. Ani na mňa nebol pausal vždy najmilší, ale to neznamená že je niečo menej, proste on vyjadrí svoj názor z ktorého si poväčšinou môžeš niečo zobrať, ale toto čo si tu dal ty s tým nemá nič spoločné, a ako vravíš, si nová krv, a s ním sa merať nemôžeš. Keď sa cez to všetko s ním chceš merať (alebo s niekým iným, hoci aj so mnou) tak si spravte battle a keď ti vadí len ako človek (pritom ho podľa mňa na 95% ani osobne nepoznáš) tak si spadol do priveľkej diery. Môj názor. (Amígo to vystihol)

OT (k textu): Slabé je tam všetko, od konštrukcie riadkov cez rýmy ktoré tam ani nie sú až po dĺžku "textu".
Obrázok užívateľaTeatralnyZavan

28 Okt 2013, 14:34

zdissuj v prvom rade seba za to, ze sem davas prvy text...ti to musi strasne jebat na tu hlavu

k textu mam 1 prosbu...ukaz mi 1 rym (jedine co tam mas, je PALI - zbali, ale tam si sekol neskutocne)
si uplne od veci, kroť sa radšej...keby ten diss aspon bol dobry -_- ale s takouto sračkou ideš utocit na druheho...seba si pochoval

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Bez-S píše:Samozrejme :-) ja som zástanca vyjadrenia názoru ale keď ide o "novú krv" fóra tak trocha miernejšie :-) Veď každý nejako začínal


toto si zajebal, ja plačem...
chcel si asi pocut ze...je to popiči text na to, ze prvykrat si chytil pero (teda stavim sa, ze klavesnicu a word)...ale v porovnani s kymkolvek je to tak napiču, že...jáá ani nemam slov
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

29 Okt 2013, 15:32

toto nema cenu ani ako vzhraska,,,:D uplne klise rymy,,,,,stare ubohe proste nic.... :D
Obrázok užívateľa
cicva
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
421
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.08.2011
Bydlisko:
HUMENNE

31 Okt 2013, 06:50

No ja som sa ako zasmial ked som to zazrel ze pausal diss :D ... inak no coment, netreba chalani ti povedali vsetko
PS: mala rada na zaver, svoje prve texty neorientuj na utok konkretnej osoby teda na dissy...a uz vobec nie ked sam dobre vies ze dotycny ma sto nasobne kvalitnejsie texty jak ty.
Obrázok užívateľa
pearll
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
251
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.03.2013


Späť na Vlastné texty



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, pulsik, Seznam [Bot]