Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Big graffiti battle

Battle v graffiti a v tagoch

01 Dec 2012, 01:37

tak čo vy nato ...
možnosť aj niečo vyhrať /ale najprv treba vybaviť sponzora/
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

02 Dec 2012, 21:40

tričko + cans a nejaké sketchovacie fixy by sa dalo ? cena pre prveho a pre istatnych trošku menej cize vitazi len 3
Obrázok užívateľa
RkiPs
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
274
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.10.2009
Bydlisko:
city

02 Dec 2012, 21:54

píčo, co si tu myslíte. Kam to spěje, graffiti je láska a když jste líní malovat jen tak do battlu pro hec a jde vám jen o ceny, jděte si raději mrskat páva. :joint: A pro úplnýho výherce zájezd do Španělska s průvodcem metra ne? A ještě bych mu dal auto. :fuckyou: Co by ne, chalan vyhrál battle. Hoši hoši. :oops: Cry.
Obrázok užívateľa
bauch
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.11.2012

03 Dec 2012, 10:56

ja vas nechapem,čo vy chcete robiť v uliciach ?
Obrázok užívateľa
snowboardac
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
51
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2009

03 Dec 2012, 15:56

minus, trochu si netrefil odpověd. Mě se tu děsně líbí, jak se tu každej rozčiluje kvůli tomu, že jde někdo proti němu, a proč symbolicky? V dnešní době ti zadarmo těžko někdo dá jen tak 300kč. Hold musíš pochopit, že toto není hobby, který je podporovaný jako většina, těžko ti někdo dá cenu za 300kč. ,,Graffiti je o tom zvednout prdel a vyrazit do ulice.'' Toto mě pobavilo nejvíc. Jestli se tímhle řídí i toyové, tak máme vysvětlení, proč je v ulici takovejch hoven. Skicovat, každý by měl trénovat a nikdo není jako ty absolutní boss, že nemusí. Tak proč se nesjet na battlu přes net? Dyt to děláš pro sebe. Někdy si to prosimtě po sobě přečti a uvaž, jestli si vůbec trefil odpověd. Mejk many many, vykuř mi můj penis. :shock:
Obrázok užívateľa
bauch
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.11.2012

03 Dec 2012, 17:35

tu věc s tím vyhrávat, tu rozjeli zas "naskillovaní" lidé. Tím nemyslím tebe. Ano chápu, né každýmu sedne slovo. Jo jo. Nefuckuju, jen si to nesmíš brát na tolik vážně, a někde ubrat vážnosti, a někde zas přidat trochu ironie a srandy. Ok. Nemám problém s tou témou.
Obrázok užívateľa
bauch
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.11.2012


Späť na Battle



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Seznam [Bot]