Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Black book a detska izba:DDmala cast s tvorby..®SAND®

Všetky vaše diela sem

23 Apr 2012, 22:08

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
SanDone19
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.03.2012
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

24 Apr 2012, 06:32

3dcko jak ..... ach, cele zle. tiene ti hovoria holy ud, tvary? hah to sa neda opisat co tam mas za patvary. ostatne veci no neviem, tvarovo sa MI to nepaci, som zastanca jednoduchsich veci. ani vyfarb MI velmi nereze, 3d pri niektorich veciach lieta... a teraz ako co ze tam mas v izbe tie postavicky. ved to je stetcekmi robene. pointa je kde?
Obrázok užívateľaCOREsix

24 Apr 2012, 06:45

COREsix...poyri sa odkedy som tu zaregistrovany.....niektore veci su s cias ked som zacinal...ha mozem pointu bolo to robene pre deti to je ta pointa a tvoj nazor mi je ukradnuty ja to robim pre seba a ne pre teba kamarat....takze asi tak.....mne sa pacia zlozite veci a budem ich robit dalej:DDDD
Obrázok užívateľa
SanDone19
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.03.2012
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

25 Apr 2012, 09:28

no tvoj styl je uz davno passe a davno bol:DDked se chces do nekoho navazat tak se navazaj do svojej sestry ty janko uz to pochop.mna nezaujima tvoj nazor tak isto ako ma nezaujima ci je to prehladne alebo nie spravil som to tak a tak to je ja som sa nepytal na nazor nemalujem tak dlho aby som sa pytal ci je to dobre alebo nie ja som s tym vyrovnany ze este to chce vela vela cvicit ale neznesiem ked nejaka vymetena hlava robi so seba najmudrejsieho akokeby preskakal uz mnoho...a smiech si nechaj na doma:DDD
Obrázok užívateľa
SanDone19
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.03.2012
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

25 Apr 2012, 10:49

hej hej more co sa tu roztahujes..tu nejde o to co dava on ale o tom ze povedal pravdu tak co...naco tu vobec davas tie veci ked nedokazes zniest ziadnu kritiku..si cakal ze ti tu dame vyznamenanie a pusu na licko ? si si cekol wultrejn ze tu take reci davas ze tvoj styl je uz davno passe ?? dovol sa mi zasmiat..haha :yahoo:

a to som ta chcel pochvalit za tu detsku izbu.. :-?
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

25 Apr 2012, 13:50

mna nezaujima tvoj nazor tak isto ako ma nezaujima ci je to prehladne alebo nie spravil som to tak a tak to je ja som sa nepytal na nazor


TY DEBILKO sa uvedom čo píšeš a robíš....s velkým nadšením a s dobrým pocitom to sem dávaš a čakáš správy tipu: "pekné kámo". No na sračku ti to nikdo nenapíše(iba ak male deti = tojs). A pre budúcnosť, nedávaj sem žiadne veci ked ťa nezaujíma názor. :yinyang:
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka

26 Apr 2012, 16:34

Tie tvary vacsinou nedavaju ziadny zmysel, je to len sled pospajanych ciar vidno ze myslenie mas este na urovni toya. To nevadi kazdy niekde zacinal, snaha sa ceni tiez. Tie odkazy naspodku su nevkusne a nehodia sa tam. Aj to pismo ti tie veci len viac kazi. Skus znasat kritiku, pretoze na toto ti nikto nic pozitivne nenapise a ak budes utocit na ludi tak si zvykaj, ze ti to nebude do buducna ani nik komentovat na margo coho to budes pridavat zbytocne :rip:
Obrázok užívateľa
mr.rask
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
131
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.09.2008

28 Apr 2012, 10:50

:DDDDDDD autorove reakcie ma strašne pobavili
poviem ti len jednu vec k tým tvojím akože "skečom"
je to toy a vieš to aj sám, používaj menej farieb, a naučť sa robiť 3D..
je jedno ako dlho si tu zaregistrovaný, určite nerobiš tieto veci práve ododňa kedy si sa tu zaregistroval

trenuj dalej, a snaž sa znášať kritiku lebo kritika je tvrdá
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa


Späť na Tvorba



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]