Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Black Lyrics - Za Moju Crew (Demosingel)

Vaše nahrávky

25 Okt 2013, 21:15

Pred tym ako stlacite play, cenim si rady(rady, kritiku nemam rad, rady si vezmem skor) mozno je to kusok ukricane, je to malo premakane, ale ideme dalej novou dekadou, od tejto skladby ked som ju nahral som zmenil styl pisania textov, budem nahravat inde, a budem mat na to viac casu...
Za pochopenie dakujem . Enjoy. Peace.

Obrázok užívateľa
fiko13
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
38
Poďakovania:
2
Registrovaný:
02.01.2013

25 Okt 2013, 22:58

Miestami boli neisté pasáže...blbo si zakončil rým, mohol si sa viacej s tým pohrať pri nahrávaní. Text je slabý, vôbec ma nezaujal, slabšie rýmy, obsah ma nezaujal. Flow nie je na zahodenie, treba samozrejmé pracovať na sebe !!! :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

26 Okt 2013, 09:22

ak to mám objektívne zhodnotiť tak hlas máš dobrý nieje na zahodenie ale ten zvuk to kazí no..flow sa miestami dá počúvať miestami mi to trhá uši..rýmy dosť slabé..a nepáči sa mi že hovoríš o svojej lyrike top keď tak sa to rozhodne nazvať nedá..a ak chceš radu no tak makaj makaj píš píš nahrávaj nahrávaj
Obrázok užívateľa
untouched
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
133
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.07.2012

30 Okt 2013, 14:28

Ďakujem za názory
Áno..viem, že to čo ma drží je prejav na majku a už len texty doladiť správne a s tým to pôjde pekne ... dúfajme, že to vyjde a bude aj viac času na hudbu :)
Obrázok užívateľa
fiko13
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
38
Poďakovania:
2
Registrovaný:
02.01.2013


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], lado121, revolutzer, Seznam [Bot]