Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

Blázon- Som Piča..

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

14 Jan 2013, 15:39

haha :D presne tak setci sme tvoji hateri :D nenamotavaj sa tolko na to slovo lebo by ta mohlo prepat :D
Obrázok užívateľa
12lucas00
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Poďakovania:
0

14 Jan 2013, 16:13

pocuvaj zlatko to som pisal dejayovy ale nevadi,a ja ti to berem ze kritiku no nadavat do kokotov si mozes pred zrkaldom :-* a lucas prosim nekomentuj mi texty,mna tvoje nazory vazne nezaujmaju,dakujem za pochopenie.... a fakt uz by aj STACILO! toto su komenty nie Pokec takze vyjadrite svoj nazor a do vy do po.... a ked mate somnou problem piste mi cez SS dakujem...

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

pocuvaj zlatko to som pisal dejayovy ale nevadi,a ja ti to berem ze kritiku no nadavat do kokotov si mozes pred zrkaldom :-* a lucas prosim nekomentuj mi texty,mna tvoje nazory vazne nezaujmaju,dakujem za pochopenie.... a fakt uz by aj STACILO! toto su komenty nie Pokec takze vyjadrite svoj nazor a do vy do po.... a ked mate somnou problem piste mi cez SS dakujem...
Obrázok užívateľa
zinok358
Závislák
Rank:
Závislák
Poďakovania:
0

14 Jan 2013, 17:07

Z pohľadu tretej osoby je to celkom trápne toto preťahovanie o cikule... serte na to, vrážajte energiu radšej do podstatných vecí... Peace :joint:
Obrázok užívateľa
MarcoPoni
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Poďakovania:
0

14 Jan 2013, 18:45

dik za nazor... boha prosim vas aby ste komentovaly text a nie moje texty vyuzivali na hadky dakujem..
Obrázok užívateľa
zinok358
Závislák
Rank:
Závislák
Poďakovania:
0

13 Mar 2013, 22:36

"pisem lovesongy sorry som teply básnik" tak to som fakt nepochopil. Podla teba pisu lovesongy pre dievcata teplosi ?
Obrázok užívateľa
jozef pecho
Gold user
Rank:
Gold user
Poďakovania:
0

Predchádzajúci

Späť na Vlastné texty

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Alexa [Bot], Bing [Bot], Exabot [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, Majestic-12 [Bot], maranelo, Palk8642, petik0010, samuelson, Seznam [Bot], Yahoo [Bot]