Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Blok_One

Všetky vaše diela sem

17 Máj 2012, 14:22

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Pre pozretie kliknite na odkaz tam je moja tvorba.
Naposledy upravil anonymous dňa 17 Máj 2012, 16:28, celkovo upravené 2
Dôvod: linky do code
Obrázok užívateľa
Blok_One
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.05.2012

02 Sep 2012, 17:38

mega broo robíš aj steny ? ak hej tak to tu upni
Obrázok užívateľa
RkiPs
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
274
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.10.2009
Bydlisko:
city

07 Sep 2012, 14:49

Hezký
Obrázok užívateľa
patrs
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
146
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.02.2012

07 Sep 2012, 20:53

wauuu normalne si ohúril polovicu republiky
si nepodarená kopia BLESK-a ešte aj 60% tvojho "tagu" sa sklada z tych istých pismen ako ma on .. určite si si ich nevybral náhodou, a k tomu tagu čo si tam dal tou zelenou kolorkou či čím to bolo, to si si radšej ani fotiť nemal lebo to vyzera otrasne... začni skečovať a vypni s internet a hlavne pokec.sk a artattack.sk toť moj nazor ktory je kruty .. ale pravdivy
maj sa
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

09 Sep 2012, 14:09

Bože, ja som nechcem hádať, ale za to že mám podobný názov ako neaky blesk, tak už som kopirák? Na zaklade toho že mi povedal že som ho kopiroval som si pozrel jeho tvorbu a maximálne písmeno K sa neho ale zďaleka podoba, Moje B a jeho B je zďaleka odlišne tak isto aj L a O ani on nemá tak to som kopirovať nemohol ak už by som mal kopirovať....takže tak

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

http://imageshack.us/gal_old.php?g=88/kikai.jpg niečo nové! Žiadné kopirovanie!
Obrázok užívateľa
Blok_One
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.05.2012

09 Sep 2012, 14:41

what do you talk on this? wait what? i just don´t understand you. alebo preklad od slova do slova. boze co robite v tich skolach?
k veciam, bleska v tom nejak extra nevidim, asi preto ze na toto sa ani nechcem pozerat, ale urcite to nevidim prvy krat taky styl. ale aj keby, tak zbytocne strasne vela kokotin okolo, a dokola tie iste sprostosti- najviac sa mi rataju tie bublinky, na druhom mieste THE a na tretom ONE ktore je uz viac menej pravidlo, vsetci su one... tvary, sem tam fajn napad, ale vacsinou tie tvary nemaju zmysel, sipke sem kokotina tam a to je vsetko...
Obrázok užívateľaCOREsix

09 Sep 2012, 15:05

Nie som neako moc skúseny, možno pre niekoho kktiny , no mne sa to tak páči, snažim sa....niekedy to ide niekedy nie.

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

A jako by si to inak preložil...

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

A emsik daj mi neaké slovo, nie moc dlhé, ale serióznné...skúsim ho zrobiť a potom posudíme či som kopírak bleska....
Obrázok užívateľa
Blok_One
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.05.2012

09 Sep 2012, 16:41

what about this? what do you think about this? what do you say about this? what can you say about this? what about paying attention at school and trying to learn something?
Obrázok užívateľaCOREsix

09 Sep 2012, 18:28

ja ti nemám zapotreby ti tu udávať nejaké slová, ja som ti len vyjadril svoj názor tak čo sa jebeš že mám ti dať nejake slovo a ty ho zaskečuješ :D pre mna zamna si naskečuj aj slovo K*O*K*O*T keď tak veľmô chceš
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

10 Sep 2012, 15:36

Ja sa nejebem, rozprávam sa s tebou normálne...tak sa ukľudni....povedal si si svoj názor ja ti ho neberiem, len odpovedám naň
Obrázok užívateľa
Blok_One
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.05.2012

17 Sep 2012, 17:20

neviem či som bol najebany alebo nafetovaný ale to som si až teraž všimol že to je blesk ov štýl ... asi som vela kávy vypil ... :roll:
Obrázok užívateľa
RkiPs
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
274
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.10.2009
Bydlisko:
city


Späť na Tvorba



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]