Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



By Fiba

Všetky vaše diela sem

23 Dec 2013, 23:20

čego lidi :wink: rád bych sem hodil pár svejch sketchů a poslech si váš názor :wink:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

tak kritizujte :lol: ...
Obrázok užívateľa
Fiba15
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2011
Bydlisko:
Trutnov

26 Dec 2013, 10:55

tady jedno brčko :lol: ...

Obrázok
Obrázok užívateľa
Fiba15
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2011
Bydlisko:
Trutnov

26 Dec 2013, 13:59

ten posledny je podla mna top . keby das este okolo pismen ruzovy outline . fuuu
Obrázok užívateľa
AsteR.FRS
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.12.2013

27 Dec 2013, 10:00

díky;) nemám moc fantazii na výplně víš jak, takže to je pro mě vždycky větší oříšek než samotnej sketch:D

no, tady posílám další, kreslim co mě zrovna napadne, abych procvičil všechna písmena...

Obrázok
Obrázok užívateľa
Fiba15
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2011
Bydlisko:
Trutnov

05 Jan 2014, 23:22

Tady pár posledních sketchů z předešlého roku ... sosejte :blink:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Fiba15
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2011
Bydlisko:
Trutnov

07 Jan 2014, 10:15

Prečo každý skeč iný tag? o.O a inač ten skeč Maik tak taký writer je a je dosť známy na slovensku
Obrázok užívateľa
WALTER.
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.03.2013
Bydlisko:
Nitra

07 Jan 2014, 15:39

WALTER. píše:Prečo každý skeč iný tag? o.O a inač ten skeč Maik tak taký writer je a je dosť známy na slovensku


Protože každý sketch maluju něco jinýho, jak sem psal, procvičuju všechna písmena.
A jinak skoro v každym mám podpis By Fiba, ty ostatní jsou jen tak, pro parádu.

Jo a ten "Maik", tak to je "Moik" :wink: je to můj kámoš a ten "Toner" to je můj nick ...
Obrázok užívateľa
Fiba15
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2011
Bydlisko:
Trutnov

07 Jan 2014, 16:27

Aha no dobre
Obrázok užívateľa
WALTER.
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.03.2013
Bydlisko:
Nitra

07 Jan 2014, 22:01

toner je este pre mna "znamejsi" slovensky writer, stara bratislavska garda. fyi maik tu bol na fore ked este zacinal, uz v tedy robil velmi kvalitne veci.
mimo to ze som zmateny co vlastne pises. fiba? toner? tak som tiez dost zmateteny z tagov okolo, niektore sa celkom fajn ine sa nehorazne na picu. ale som aj zmateny z tolkich odlisnich stylov ktore co si spravil; je ich vela, ako tak uz vyzeraju (miestami dost vyrazne nie). plus klasicke hovadiny na zaciatok ako pokokot nezmyselnich sipok a podobnich zbytocnosti.
nvm, ujasnit si styl, najprv tvary a az potom omacky a tiez si ujasnit urcite ine veci a casom ny to mohlo ist
Obrázok užívateľaCOREsix

08 Jan 2014, 17:24

COREsix píše:toner je este pre mna "znamejsi" slovensky writer, stara bratislavska garda. fyi maik tu bol na fore ked este zacinal, uz v tedy robil velmi kvalitne veci.
mimo to ze som zmateny co vlastne pises. fiba? toner? tak som tiez dost zmateteny z tagov okolo, niektore sa celkom fajn ine sa nehorazne na picu. ale som aj zmateny z tolkich odlisnich stylov ktore co si spravil; je ich vela, ako tak uz vyzeraju (miestami dost vyrazne nie). plus klasicke hovadiny na zaciatok ako pokokot nezmyselnich sipok a podobnich zbytocnosti.
nvm, ujasnit si styl, najprv tvary a az potom omacky a tiez si ujasnit urcite ine veci a casom ny to mohlo ist


ještě jsem si nějak nenašel styl, proto píšu všechno možný, i co se týče těch tagů...
časem snad dopiluju, srát na šipky a tagy omezim, když váš tak štvou...
píšu Toner, Fiba je jen má přezdívka na foru....

díky za názor, budu se snažit všechno zlepšit..
Obrázok užívateľa
Fiba15
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2011
Bydlisko:
Trutnov

08 Jan 2014, 19:24

sipky by ani nevadili keby: ich nebolo pokokot, nemenili pismeno na ine (napr. T v danostovi), neboli by tak silno odveci zacate/dane, pripadne mali nejaky vyznam (napr. v gurmane si mohol spravit sipku z vrchu emka ako robi dlzen na a) a dalsie blizsie nespecifikovane podmienky... to iste s kokotincami okolo, ako tie palicky a rozne ine vyrastky. tagy, moj stary nepriatel, nvm no, osobne preferujem minimum a niekde upratane... ale aj tak je najhlavnejsi sebakriticky nazor na vec, je to predsa tvoj produkt

//asi som nejak zmakol, ked si tak spomeniem ako som kedysi zjebaval :D
Obrázok užívateľaCOREsix

08 Jan 2014, 19:49

jasan .. je dobře že to vim..nebudu to tam cpát .. sem si myslel, že už docela zabíjim:D ale asi ještě nic no.. je dobře že aspoň někdo mě vypeskoval....

snad to všechno přijde, časem... :wink: díky
Obrázok užívateľa
Fiba15
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2011
Bydlisko:
Trutnov

15 Jan 2014, 13:39

takovýto styl se mi líbí nejvíc .. budu na něm pracovat .. Obrázok
Obrázok užívateľa
Fiba15
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2011
Bydlisko:
Trutnov

19 Jan 2014, 23:13

ebony :lol:
Obrázok užívateľaMinUS

09 Feb 2014, 11:10

něco nového ...

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

----------
stejně tam ty šipky cpu :D
Obrázok
Obrázok užívateľa
Fiba15
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2011
Bydlisko:
Trutnov

12 Feb 2014, 23:32

používaj hrubšie obťahy, nacvič si rovnejšie linky, skús iné kombinácie farieb a hlavne nekopíruj... je rozdiel v tom že sa necháš niečím inšpirovať a v tom že kopíruješ štýl

p.s. --- ser na tie šípky
Obrázok užívateľa
maxwel
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
125
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.05.2009

13 Feb 2014, 09:40

maxwel píše:používaj hrubšie obťahy, nacvič si rovnejšie linky, skús iné kombinácie farieb a hlavne nekopíruj... je rozdiel v tom že sa necháš niečím inšpirovať a v tom že kopíruješ štýl

p.s. --- ser na tie šípky


Moc by mě zajímalo z čeho si usoudil, že kopíruju něčí styl ? všechny gráfky co kreslím sou z mojí hlavy....ale i tak díky za kritiku, ještě to moc neumim......
Obrázok užívateľa
Fiba15
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2011
Bydlisko:
Trutnov

05 Jún 2014, 01:42

Vyjeb sa na tie tagy a sipky posobi neohrabane. ked chces tagovat zober si tensi hrot a skilluj s tym. tych sipok trochu setri na tych skecoch a poupratuj ich dako, lebo to vyzera ako v testoch na autoskole
Obrázok užívateľa
mr.rask
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
131
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.09.2008

18 Jún 2014, 13:14

Tak po delší době další dvě prácičky ... nebyl moc čas no :) mrkněte ..

Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Fiba15
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2011
Bydlisko:
Trutnov

07 Nov 2014, 19:24

Po delší době přidávám něco ze své tvorby, udělal jsem video, kde jich je víc, tak se v něm bude možná opakovat něco, co už tu mám ...


Obrázok užívateľa
Fiba15
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2011
Bydlisko:
Trutnov

Ďalší

Späť na Tvorba



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]

cron