Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Capucino-Rap umiera

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

25 Mar 2013, 14:35

Rap pomaly umiera
už v ňom neni žiadna viera.
Dnešny raperi nevedia čo do textu
a ľudia pracu robit nechcu .
V textoch už nesu žiadne rymy
len same hlupe somariny !
Ešte nejaky dobry raperi zostali
ostatny to iba dosrali !

Niektory raperi fajčia piju
nech to nerobia lebo pomaly zhniju
Nech žije rap
a nie drogy fet
Niekto si mysli ze je raper
ked si kupi obyčajny dlhy sveter

Nech rap žije
a ten kto ho nema rad nech znije
Raperom sa nemožes len tak robiť
Raperom sa musiš narodit !
Obrázok užívateľaCapucino

25 Mar 2013, 15:05

Veľmi slabý text, veľmi slabá myšlienka, veľmi ma to nudilo. Rým "raper-sveter" je fakt mega otrepaný. Nesúhlasím s tebou s tým, že ľudia v textoch nemajú rýmy. Tie texty treba počúvať. Niekedy tam nemusí byť rým, ale tá myšlienka je dôležitá. Príde mi to také, že niekto ti povedal, aby si napísal text na túto tému, ale sám si nevedel, čo tam máš napísať a napísal si obrovskú hlúposť ;)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

25 Mar 2013, 18:48

tema je na zamyslenie ale naozaj nikoho nezaujima, že či rapper fajči alebo pije ako to maš ty v texte, musim nesuhlasiť s tvojim textom ako som pisal tema na zamyslenie ale tu neni o čom.PS pisal si to vôbec do beatu, podla dlzky riadkov nie.
Obrázok užívateľaOBRAZ_DOBY

25 Mar 2013, 21:51

V prvom rade si zlepsi slovnu zasobu a zamysli sa nad tym co si napisal za blbost.
Tie tvoje nazory na rap su primitivne.
Neviem preco sem davas taketo texty, ked o rape (podla toho textu) nic nevies.
Potom sa kukni na tie rymi. su strasne otrepane.
Takze nula bodov.
Pracuj na sebe. Mas co robit
Obrázok užívateľa
jozef pecho
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
530
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.12.2012
Bydlisko:
Zlaté Moravce

25 Mar 2013, 22:19

Na to že máš 12 rokov celkom fajn :X ešte to nevnímaš tak ako napr. 17-15 ročný
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

25 Mar 2013, 22:43

V dobe, keď 12 ročný píšu texty ako rap zomiera nám neostáva nič iné ako zahodiť fľašu, ísť sa hrať na pieskovisko a mikrofóny nechať budúcej generácií, ktorá mŕtvy rap opráši a postaví na nohy ..

Nejdem riešiť viacej tvoj vek, rap vôbec nie je o veku je o kvalite a v tomto texte žiadná kvalita nie je. Slabé rýmy, žiadny prehľad, naprijebanejšia téma aká existuje a môžem pokračovať ..

A ešte sa predsa k tomu veku vrátim cez tieto riadky:
"Niektory raperi fajčia piju,
Nech to nerobia lebo pomaly zhniju"

Snáď budeš mať o 5 rokov ten istý názor .. Tiež som vravel nikdy a teraz v Piatok na diskotéke opitý, v sobotu na byte zhulený a samozrejme pritom nesmú chýbať cigarety .. Ale dosť rád do života, tých asi dostávaš do v rodine .. Prajem veľa šťastia ale tvoja tvorba je nedostatočná ..
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
661
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

02 Apr 2013, 19:06

Takúto dobrú tému si spravil totálne nudnou, proste úplne neviem ako to nazvať, je to vidieť že ešte nemáš žiadnu plynulosť, skúsenosti s rýmami, málo napísaných textov, obsahovo bol najlepší v podstate ten nadpis, no neviem čo všetko proste celé zle,, ale pracuj na sebe - hodnotím 2/10
Obrázok užívateľa
Hecky
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
531
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.01.2011
Bydlisko:
Myjava

06 Apr 2013, 22:54

Napiču text bez urážky je to slabé... žiadna sláva tie rýmy su tiež napiču... a kámo a čo ked fajčia a piju dpč... a ty si sa nenarodil raperom starý...
Obrázok užívateľa
glycerin
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.04.2013

07 Apr 2013, 09:34

raper musi pit a fajcit? ty si inak jebnuty, chlapec
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

07 Apr 2013, 10:19

no ja si nemyslím že rap umiera ale to je už o niečo inom..takže píšeš že rapery nevedia čo do textu moj názor je taký že ty si tiež nevedel čo dať tak si dal toto ale to je len moj pohlad,dalšia vec čo má to že ludia "nechcú" pracovať spoločné stým že že vraj rap umiera? v textoch niesu žiadne rýmy? ....fajčia piju? to je ich vec ale ja ti len vravím že neodcudzuj niečo čo v budúcnosti možeš robiť taktiež :)....tak zhodnotim to celkovo-rýmy slabé a až moc otrepané najme raper-sveter ..obsah v tom nevidim-čiže hodnotím negatívne,nepáči sa mi to :) píš dalej časom to bude lepšie... PS nezabudnite tu do mňa drbkať že som úprimny :))...
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

07 Apr 2013, 12:50

Text uplne na nič :D
Obrázok užívateľa
VsVp GIRL
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
150
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.04.2013


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer