Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Chaozz - Den Života

Texty českých interpretov

16 Júl 2014, 07:49

Kdybych měl jen 24,vyčistil bych si stůl zašel bych do školy a řek říďovi,že byl vůl řek bych díky rodičům a naposled zprudil bráchu rozbil bych policejní auto a pláchnul vybral bych z banky,nebo spíš banku, zavolal bych,že maj bombu v novinovým stánku roztočil bych prachy,všechno by šlo na mě už bych se nemusel bát,že skončim na dně naposled svejm sokům mandle nadzdvihnu napíšu sprejem na hrad,že už to tam nestihnu zavolám holkám mýho života a celý bandě říct,že se mi bude stejskat tam na druhý straně byl bych střízlivej,nevypil bych litry vína protože až umřu,kdo pro mě bude plakat?Argentýna?Pak bych se zved a účet zaplatil řek poslední sbohem a sám bych to ukončil né jako ty,co se celej život snažili a poslední co řekli bylo"udělám to později" neztratit naději za kterou celej život bojuju tak já už du,řekněte tý holce že jí miluju.

(Refrén):Kdybych měl jen den Života(Jedinej Den!)Jen den jeden(Jedinej Den!)Kdybych měl jen den Života(Jedinej Den!)Jen jeden den(Den Jeden!)

Kdyby mi zbejval jeden den,splnil bych si aspoň jeden sen napsal bych doma vzkaz a vyrazil bych ven celejch 24 bych zůstal vzhůru zavolal bych Madonně,že už má holka smůlu zašel bych za Most oslavit Planety naposled bych světu ukázal svoje úlety pak rozloučil bych se a otočil klíčkem zajel bych pro ženu svým autíčkem zajel do přírody a proháněl se lesem protancoval bych se svým životním maturitním plesem pak bych se vrátil do Prahy a zaparkoval na zákazu bral bych to celý jako útěk z Alcatrazu,snad někdo bude truchlit,vono to přejde,žít navždy,dyď to přece nejde třeba je něco potom a třeba taky ne ale jasný je,že to všichni jednou zjistíme a tak nový boty bych si na cestu opatřil zmizel bych ve tmě a už by mě nikdy nikdo nespatřil.
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

Späť na (CZ) české



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Seznam [Bot]