Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Chroid-Bremeno

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

12 Máj 2013, 17:47

Každý má svoje problémy
každý to svoje bremeno nosí.
No nie každý tak jak si zaslúži
ten kto má život ľahký
ten životom prekĺzne jak po ľade
a ten čo by dal aj posledné ten má to bremeno najťažšie.
Tak toto je moje prvé dielo teda začiatok diela oplatí sa to ešte dorobiť alebo začnem niečo nové?
Obrázok užívateľa
Chroid
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
5
Poďakovania:
0
Registrovaný:
12.05.2013
Bydlisko:
SLOVAKIA

12 Máj 2013, 18:45

Kde sú rýmy ? Kde je zmysluplný obsah ? Toto je text ?. Viem ,že to je tvoj prvý ale je to strašné najmä tá úprava.
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

12 Máj 2013, 19:23

Budem sa len opakovať. Veľa ľudí napíše pod text "Mám to dokončiť?"...kamarát, to je fakt na tebe. Keď ti povieme, aby si išiel zbierať jablká do Anglicka, pôjdeš? Čo sa týka tohoto diela, máš na čom pracovať. Dôležité je, aby ten text mal úpravu, aby mal zmysel, aby to bolo také prefíkané. Tento text mi nepovedal nič. Samozrejmé, je to tvoj prvý text a každý nejako začínal. Nečakaj hneď pozitívne komentáre na začiatku. Píš veľa, hľadaj dobré slovné spojenia, kombinuj, skúšaj...je to len a len na tebe. Držím ti palce :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

13 Máj 2013, 12:33

Ďakujem za prečítanie začiatky sú ťažké ale dneska som napísal už dva celé texty ale ešte je tam veľa chýb a snažím sa to napraviť a vylepšiť sa...:)
Obrázok užívateľa
Chroid
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
5
Poďakovania:
0
Registrovaný:
12.05.2013
Bydlisko:
SLOVAKIA

13 Máj 2013, 13:49

Len taka rada. Pochybujem ze pises do beatu. Skus to. Bude to lepsie a plynulejsie. :D
Obrázok užívateľa
jozef pecho
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
530
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.12.2012
Bydlisko:
Zlaté Moravce

13 Máj 2013, 17:50

si robiš srandu ako toto možeš nazvať dielo alebo nieaky text ved to nema ani poriadne spracovanie kde je 1 sloha, refren rymy tam maš dosť na hovno ale toto aj tak nevadi lebo take su prve texty, len toto vadi že si napisal 6 riadkov (ktore sa nerymuju) čo je dosť malo,ako si to spracoval to je na tebe, žiadna uprava na začiatočnika to by si mal vedieť ( ja so to ovladal) a ešte sa nas pitaš či to maš dokončiť, poviem ti ak si sebavedomi a nepoloži ta žiadna kritika na čo si napisal tak možno to aj dokončiš
Obrázok užívateľaOBRAZ_DOBY


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok
  • Chroid - Časy
    od Chroid » 13 Máj 2013, 12:57
    4 Odpovede
    231 Zobrazenia
    Posledný príspevok od Energy-ESaZ Zobrazenie posledných príspevkov
    19 Máj 2013, 08:24

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], pulsik, Seznam [Bot]

cron