Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



CLASH-NITRA legal

Všetky vaše diela sem

02 Júl 2012, 21:14

boha, je to furt dokola. MĚJTE TROCHU SOUDNOST, prosím. To sami nevidíte, že to je tak katastrofální? Člověk se může opakovat 1000 krát, ALE I TAK PŘÍJDE DALŠÍ DEN, DALŠÍ DEBIL a zeptá se. Co je nepochopitelné na tom, aby jste si koupili aspon těch 100 papírů a pokreslili je pouze jen vy a pouze tužkou a pouze jen tvarama a bez fillinu. Jestli vás ten fillin tak bere tak si každou 30 skicu vybarvete. Je to fakt směsný. To že čumíte na americký wild-stajly a pak to zkoušíte, tak to potom dopadá tak jakto dopadá. Už fakt nevím co vám říkat. FURT TO JE TO SAMÍ. Ještě bych zapomněl, nejduležitější z graffiti je se ptát kámošů z fejsbuku co na to řeknou, a nezapomente je označit na tý fotce, dyt oni i poděkujou. Za tohle bych měl dostat aspon svatozář. Všichni v tom vidí jen výsledek, ale tu práci co si ten dotyčný odmakal vidí nikdo. Co vám ještě říct, no třeba koukejte na graffiti filmy, čekujte různé fora, sledujte graffiti stránky, čtěte knížky o graffiti a je toho mnohem víc, kde najdete inspiraci do graffiti. A hlavně, musíte proto něco dělat a né, že si sednete k foru a začnete se ptát jak udělat dobrej tvar, jak kvalitně vybarvit skicu, jak si vymyslet hezký jméno, který ani nepotřebujete na týhle úrovni, jak tagovat, s čím dělat skici, když vám pro začátek stačí jen tužka nebo propiska a další přijebaný otázky. A prosím VÁS, už se konečně zamyslite. DO PIČE.

EDIT: né nemohl jsem to napsat slušně, protože se to tu píše furt a vy se stejně ptáte, tak se pak nedivte, že jsme nepříjemný.


:roll: Si fakt týpek, když si tam napíšeš svůj fejsbůk. KAM TO SPĚJE? Do sraček! :!: :!: :!: Akorát se mi chce.. :cry: .
Obrázok užívateľa
tužka guma
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
14
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.10.2011

03 Júl 2012, 06:54

Obrázok
CLASH píše:Takze poviem moj pribeh skecovat som si zacal uz v stvrtej triede v siedmej som vyskusal legal a vo 8.triede prvy ilegal tri roky sketchovania


3 roky? 3 roky? tri? ja si carbem tretim rokom. to uz co je...
Obrázok užívateľaCOREsix

03 Júl 2012, 07:13

Lepsie ako nic chlapci takto spravte nieco vy dajte to sem a potom uvidim ok? :wink:
Obrázok užívateľa
CLASH
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
9
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.07.2012

03 Júl 2012, 07:39

sorry, ale mi kreslíme jak to jde, ale bohužel furt nemáme koule na to, abych šel na ilegal nebo legal, na to můžou jen hardcorový borci a to my fakt nejsme, to si přece TY. :fuckyou: a jestli tě zajímá moje tvorba, tak se koukni do témy battle a nebo jestli máš tak extra zájem tak ti jsem nahraju.

EDIT: kdyby si kreslil 3 roky, tak to bude vypadat jinak a né jak když kreslíš tejden. Nebo možná kreslíš 3 roky a s půl rokovýma pauzama, jinak fakt nevím.
EDIT2: takovýhle sračky kreslej jen holky, co si ve škole dělaj "supr hezký nadpisy" pak je každej obdivuje. O.o Ani bych se nedivil, že je to tak s tebou.
Naposledy upravil tužka guma dňa 03 Júl 2012, 07:42, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
tužka guma
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
14
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.10.2011

03 Júl 2012, 07:42

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


a pod ma jebat
Obrázok užívateľaCOREsix

03 Júl 2012, 08:13

RESPECT :gangsta:
Obrázok užívateľa
CLASH
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
9
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.07.2012

03 Júl 2012, 11:34

Aj keď som tu nový, bol som už na viacerých graffiti fórach, a jednu vec maly všetky spoločné.. každy tam pridával nechutné škaredé "piecy" s komentárom typu "som toy, šetrite ma, bolo to narýchlo" a podobne ospravedlňovačky.. dokonca niektory povedal aj že "kritizujte"... lenže pri prvom kritickom, negativnom komentáry sa začali hadať že nech ten čo kritizoval ukáže svoje a že "hej, hej, ty si najlepší, ty všetko vieš".. prosím vás, ak nechcete a neviete prijať kritiku, tak sem nič nepridávajte, aj tak na tieto "skvosty" nieje nikto zvedavý..
Obrázok užívateľa
Fave
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
45
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.07.2012

03 Júl 2012, 20:13

K*RVA K*RVA a ešte raz K*RVAAAAAA (prepáčte za tie nadávky) ty trtko povíš mi čo robíš? všade v NR pri párovcách vidím sprejom doslova napísané(nie tegnuté) že CLASH roztešené krivé jak moj kkt.....a ešte toto tu teraz zbadám? na keru matku si to sem dal ked sám vidíš čo je to za sračky oproti iným a v posledných príspevkoch možeš videť že čo sa stalo ked sem nejaký toy pridal takuto vec......už nestem videť žiadny nový teg pri párovcách a nič nové na tomto fore príd tak o 6 rokov ked za 3 roky si dokázal toto.... :skrecok:


A ešte takto dojebať a reprezentovať NR... :cry: i na výpadovke si to pekne dojebal...radšej si tam mohol nehať toho AERA (Aero/A310 ak ti to niečo hovorí) to by bol ovela lepší a krajší reprezent :bash:
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka

03 Júl 2012, 21:37

Laptop13 píše:Aj keď som tu nový, bol som už na viacerých graffiti fórach, a jednu vec maly všetky spoločné.. každy tam pridával nechutné škaredé "piecy" s komentárom typu "som toy, šetrite ma, bolo to narýchlo" a podobne ospravedlňovačky.. dokonca niektory povedal aj že "kritizujte"... lenže pri prvom kritickom, negativnom komentáry sa začali hadať že nech ten čo kritizoval ukáže svoje a že "hej, hej, ty si najlepší, ty všetko vieš".. prosím vás, ak nechcete a neviete prijať kritiku, tak sem nič nepridávajte, aj tak na tieto "skvosty" nieje nikto zvedavý..

ja si kazdu kritiku cenim a nechcem sa hadat

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Fagan_Nr píše:K*RVA K*RVA a ešte raz K*RVAAAAAA (prepáčte za tie nadávky) ty trtko povíš mi čo robíš? všade v NR pri párovcách vidím sprejom doslova napísané(nie tegnuté) že CLASH roztešené krivé jak moj kkt.....a ešte toto tu teraz zbadám? na keru matku si to sem dal ked sám vidíš čo je to za sračky oproti iným a v posledných príspevkoch možeš videť že čo sa stalo ked sem nejaký toy pridal takuto vec......už nestem videť žiadny nový teg pri párovcách a nič nové na tomto fore príd tak o 6 rokov ked za 3 roky si dokázal toto.... :skrecok:


A ešte takto dojebať a reprezentovať NR... :cry: i na výpadovke si to pekne dojebal...radšej si tam mohol nehať toho AERA (Aero/A310 ak ti to niečo hovorí) to by bol ovela lepší a krajší reprezent :bash:

KO-nic najlepsie ale ste dobry tvoj tag som este nevidel a co ty robis na parovciach?

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Velmi pekne dakujem tomuto foru VAZNE vyskusal som to ze co na to poviete poradili ste mi ze mam cvicit cvicit cvicit kreslit kreslia este raz kreslit Dakujem
:wink:
Obrázok užívateľa
CLASH
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
9
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.07.2012

03 Júl 2012, 22:00

to je pekni grafit naucis ma sprejovat ? bo ja chcem velmi sprejovat a neviem s cim sa to sprejuje a rad by som cchel sprejovat.. to si robil fukacymy fykskami ??
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

03 Júl 2012, 22:21

EMSIK1-

Vyskúšaj to voskovkami :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
RAP_IS_LIFE
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
124
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.03.2010
Bydlisko:
Dunajská Streda

04 Júl 2012, 10:08

Maks je to lepsie? :-) Obrázok[/url]</noscript>[/img]
Obrázok užívateľa
CLASH
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
9
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.07.2012

04 Júl 2012, 10:29

jeden z dovodov preco tu nechodim...RETARDOVANY LUDIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

04 Júl 2012, 12:05

je to lepsie lebo to neni na stene ale vyzera to rovnako humusne. ani neviem kde zacat, sipky no... su to vlastne sipky? tvary, uf, pra-patvary, stale to neni ono, ved to ani nazvat neviem. 3d, nooo, aspon si sa snazil dat ho vsade, len ti to nevyslo, keby si aspon smer trafil... takze dajme tomu ze si skoncil osmicku, mas 14 rokov, a kreslis ako skolkar, huh? Obrázok
Obrázok užívateľaCOREsix

04 Júl 2012, 12:49

ty volé, dyt já mám 15. :lol:
Obrázok užívateľa
tužka guma
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
14
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.10.2011

04 Júl 2012, 13:35

Strašne mi to pripomína kreslenie z Alzheimerovou chorobou.. vieš.. to jak sa ti trasú ruky huspeninovým štýlom..
Obrázok užívateľa
Fave
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
45
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.07.2012

04 Júl 2012, 21:53

Vyjeb sa na graffiti pokail si myslíš že to je lepšie :!: :!:
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka

08 Júl 2012, 19:15

No tak ja nebudu drtit...toho uz ma zakladatel asi dost i kdyz je to opravnene...

jinak ja bych doporucoval vybrat si jedno pismeno...a to vymyslet tak dlouho dokud nebude dobre a pak v tom stylu vymyslet ostatni a pak je provazovat...ne si sednout a za pul hodiny seknout komplet vec na ktere neni dobre nic...problem je v tom jestli nepoznas kdy je to spatne a kdy ne...podle me je kazdej delajici "graffiti" bez sebereflexe toy do smrti...a mozna ze je to tvuj pripad protoze jak uz nekdo mozna psal (nevim...necetl jsem uplne vsechno) tak tam mas totalne nesmyslne to 3D nebo stin nebo co to ma byt...to je pomerne jednoducha mechanicka vec...takze pokud to mas takhle spatne a nepali te to (jako ze asi ne) a nezacal jsi malovat pred tydnem...tak to fakt asi nedelej pak... :-(
Obrázok užívateľa
tzu7zahra
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
212
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.09.2008

11 Júl 2012, 08:57

Já nevim že si nepřipadáte divně :D dyť se na to podívejte!je to hrozný! já sketchuju už 6tým rokem a ještě jsem do ruky nevzal can(až na jednu starou budovu, kde sme to chtěli s klumama zkusit) a když sem to dodělal, tak sem to šel osobně další den přemalovat, páč sem se za to styděl! musíte makat, sketchovat každej den! jinak to lepší nebude :DD najvíc mě dostali, jak tak každej cpe ty šipky, když je do toho ani neumí zapustit :D
Obrázok užívateľa
Fiba15
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2011
Bydlisko:
Trutnov

02 Aug 2012, 21:01

Pocuvaj ty koko............ si primitiv ked
este raz prejdes niekomu vec pod zoborom alebo na klokocine tak dojdem za tebou a zarazim ti hlavu do riti malujes pardon carbes a prejdes veci starym chalanom co robia tak dlho kolko mas ty rokov.
Obrázok užívateľa
mlieko
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.02.2011

Ďalší

Späť na Tvorba



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]