Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Co vas na hip-hope najviac irituje?

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

16 Jan 2009, 22:48

mali zasrani ze siltovkami kere maju jak kyble :lol: a poznaju jedine 50centa a KF nic vacej a In znacka G-unit pre nich :cry: volakedy mam taku chut :agrs: :agrs:
Obrázok užívateľa
special
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
485
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.11.2008
Bydlisko:
Trnava

18 Jan 2009, 19:24

a este napriklad pokec/forum battleri...a celkovo skoro setci co battluju
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

24 Jan 2009, 14:24

asi budem opakovat slova viacerych teraz ale mna tiez tie male deti ktore su mi po gule nosia new ery , pitchuju , a hlavne na pokeci tie 10 rocne deti co maju reci ''som hip- hoper ,,, kazdeho zbijem'' a tak dalej :agrs: :agrs:
Obrázok užívateľa
hetrick174
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
79
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.12.2008
Bydlisko:
Rimavska Sobota

24 Jan 2009, 18:27

RQ_SchyZoo píše::D najradšej by som im polaamal tie ich šilty! :D

Lol :lol: :lol: tak to už hej :D

Co mna irituje? Ked vidim deticky a pubertakov jak sa hraju na americkych gangstrov alebo negrov, alebo ze sa hraju ze dosli z Ghetta :D . Potom dalsich internetovich freestylerov, maniakov, gangstrov. A este aj kuloreperov :fuckyou: Potom ludia co si hovoria ze su zo stoky, furt stoka, ze jak vyrastaju medzi panelakmi, ze su z ulice ci deti ulice, jake vedia davat freestyles a trapkov co nosia dole nohavice bo asi nemaju na opasok :fuckyou: :fuckyou: :fuckyou: Toto vsetko mam na pele :fuckyou:
Obrázok užívateľa
anonym 1234
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
196
Poďakovania:
2
Registrovaný:
11.11.2008

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]