Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



CZ/SK Hipec - WMA

21 Dec 2008, 22:15

Čus lidi chtěl bych poprosit jestli by mi někdo neprokázal službičku. Byl bych Vám moc vděčnej a za každý album byste dostali prst nahoru u reputace. Takže Vám docela stoupne reputace jestli mi upnete to co chci, protože toho neni málo.
Takže teď vysvětlim jak to potřebuji.

1. Takže každý album musí bejt kopie originálu skopírovaná z CD bez konverze! Například kopie přes Windows Media Player.
Chci to mít v max kvalitě.
Obrázok

2. Album nemusí být otegované(ID3) pokud, PC aoutomaticky nerozpozná o co jde. Jako u PSH - Repertoár. ID3 si umim dpolnit sám. Zararujte to tak jak Vám to vyhodí WMA + následující bod.

3. U každého uploadu bude přiložena fotka, která dokazuje, že album vlastníte. Bude u ní papírek s vašim nickem na tomto fóru. A fotka bude přibalená i do raru. Rar ponese stejné heslo jako je Váš nick tady na fóru.
Obrázok
Obrázok
Obrázok

4. Pokud se bude jednat o fake, počítejte s prstem dolů.

5. Podle mě tahle nabídka stojí za to. Za každé album prst nahoru. Pokud se nebude jednat o FAKE!


Tak a tady je to co schánim:

PSH - vše, kromě Repertoáru
Orion - všechny alba, kromě Orikoule
DJ Wich - vše, kromě The Golden Touch (chci i Chronicles of a Nomad)
Indy & Wich - vše, kromě My 3
Wladimír 518 - vše
LA4 - vše
Zverina - vše kromě Svetlo V Tme
Moja Reč - vše
Kontrafakt - E.R.A
20ERS


Další postupně přidám až si utřídim myšlenky toho co potřebuju.
Obrázok užívateľa
Prochy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
545
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Prague

23 Dec 2008, 22:16

Sem rád, že sou tu všichni tak ochotný i o těch Vánocích. Děkuji Vám pěkně za pomoc. Fakt se tu nenajde nikdo kdy by mi to nauploadoval?
Obrázok užívateľa
Prochy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
545
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Prague

23 Dec 2008, 23:42

kebize mam nejake originali tak by som ti pomohol ale bohuzial :hh:
Obrázok užívateľa
pixel012
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
119
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.09.2008
Bydlisko:
Trnava 4ewer

24 Dec 2008, 21:40

Kdyby to nespal takovej retard jako je Biker-BMX, kterej mi dá prst dolu i když mi to nic neubralo a napíše mi tam, že sem debil tak co si o něm mám myslet. A to proč to chci ve WMA ho nemusí zajímat. Já tolik peněz nemam to kupoval otec, ale nevim proč bych měl mít MP3 v 128 kb/s kvalitě když mi tu může kdokoliv kdo ty alba má upnout. Koupil bych si je sám, ale teď nemam čas chodit do shopu a přes internet si moc CD neobjednávám. Radši si je koupim v krámě.

P.S. Já se s tim nechlubim nemam to zapotřebí je to jen suchej fakt.

To Biker-BMX: Stačí udělat jedna fotka všeho co uploaduješ a máš to z krku si myslim takže fakt nevim no.
Naposledy upravil 2tti-frutti dňa 26 Dec 2008, 19:36, celkovo upravené 1
Dôvod: spam a off-topic zmazaný
Obrázok užívateľa
Prochy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
545
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Prague


Späť na Archív 2015 ...



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], mcavanger, Seznam [Bot]