Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

Danielaaa - Ne všetko je dokonalé

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

12 Sep 2013, 23:10

Monológ: ,,Sám nikdy nevieš čo príde, prečo je to v rámci normy slabších? ´´
Daniela

,,Keď ráno vstaneš aj keď po štyroch ako úbohé mača ver, že sa môžeš pozbierať a žiť ako mačo, never tým čo Ťa ovplyvňujú úbohou reklamou, ver sám sebe život máš pred sebou. Nebuď sebec a neber len pre seba, to robia len ľudia čo si nevidia pred seba. Len seba samých obdivujú kvôli peniaaazom lebo nedovidia ani na mravca čo kráča ako oni po chodníku a nevedia obísť ani jednu škáru kvôli vysokým sandálom. ´´
Ľudia žite ako to cítite, nie ako Vám to niekto prikazuje.

Bola som, zažila som , Daniela.

Refrén: Tak na predzáver tejto spoločnosti: buďme úprimní, serme na vládu a zdvihnime ruky. Koľko je vlády a parlamentov, nebuďme naivní a držme sa svojich snov. Čo kedy, kde a prečo, nežite len preto čo nemôžte ukázať len tým silným a buďte v živote len úprimní. Koľko vecí v živote je len laxných, nebuďte takí excelentní.

,, Kto môže ten dá, kto nie len sa zapredá, pôvodnému systému s kúskom chleba, zasmej sa a ver len v seba. Prečo zomrie človek od koho nič nečakáš len chceš poďakovať a toho sa nedočkáš, prečo robíš na debilov a oni nie sú vďační, prečo spravíš chybu a každý je slepý. O tom je život o ničom inom, rozprávaj to deťom, partnerovi aj o inom. Aj tak to nepochopia, lebo majú slepé oči. Keď raz systém naskočí snáď otvoria tie zaslepené oči. Hovor len pravdu, o nič iné tu nekráča, zabudni nato, že lepšie je byť za hlupáka.
Ha ahoj...............

Refrén: Tak na predzáver tejto spoločnosti: buďme úprimní, serme na vládu a zdvihnime ruky. Koľko je vlády a parlamentov, nebuďme naivní a držme sa svojich snov. Čo kedy , kde a prečo, nežite len preto čo nemôžte ukázať len tým silným a buďte v živote len úprimní. Koľko vecí v živote je len laxných, nebuďte takí excelentní.
Koľko je vecí takých, ktoré nevedia prežiť, skús otvoriť oko a povedať preži. Sme tu iba raz a nevieme si pomôcť, prečo zabúdať a nedať si ruku kámo. Poďme si zobrať príklad zo zosnulých, čo Ti prídu na sny a stále sú tu s nami. Lebo oni vedia, že nechceli odísť a že tento svet je toto čo oni chceli ešte užiť.

Čo kedy a prečo ? nežite len preto. Buďte úprimní.
Obrázok užívateľa
danielaaa
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
2
Poďakovania:
0
Registrovaný:
12.09.2013

13 Sep 2013, 07:56

Nemá to hlavu ani pätu čo sa týka úpravy. Rýmy som tam videl zopár ale popravde sa mi to nechcelo čítať kvôli tej úprave keď budeš písať nabudúce to rozdeľ do strof aby sa to lepšie čítalo. ;)
Obrázok užívateľa
MODEST
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
286
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.11.2012

13 Sep 2013, 12:24

suhlasim s Modesom
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
262
Registrovaný:
03.04.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce


Späť na Vlastné texty 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], bobona, bubbo, deluxestar, Don_Robo, Duri23, eelaes, Exabot [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, ja.monty, palino3356, petik0010, Razor9, Seznam [Bot], Shemagh, TristanRize, xpajo, Yahoo [Bot]