Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Defuckto - Original Demo

Hľadám celé albumy

03 Dec 2019, 13:17

Ahojte, Defuckto považujem za pre mňa veľmi dôležitú kapelu ale rád by som s niekym kto bude vedieť pomôcť uzrejmil ich demo v ktorom podľa môjho názoru nieje poriadok a ťažko sa dá zistiť ako to demo originál vyšlo.
Aby som to uzrejmil.

Podľa discogs (ktorému najviac verím) je tracklist takýto

1. Intro
2. Trocha Šafránu
3. Intro
4. Mikrofonky
5. Vrahova Zpověď (Mrav)
6. Intro (Bass)
7. Podrazy
8. Intro
9.4 A 20 Hodin
10. Intro
11. Zloděj Duší
12. Klid Všem Hlavám 2
13. Outro

Škoda že sú tam nie uvedené časy skladieb

Keď si priamo rozklikneme album na discogs je tam obal vo veľmi zlej kvalite s (pre mňa) nečitateľným tracklistom - ak by to niekto vedel rozluštiť prosím do komentára. Ale je jasne vidieť že je tam trackov 10.

Na internete sa dá nájsť verzia resp. Bootleg ktorý nesie názov "Promarnena šance" neviem kto je jeho autorom
ale ten ma takisto 13 trackov, lenže sú tam zmixované tracky z ich prvého albumu "Pár Vět 2002" + 15 minútové outro kde sa nevie či je skutočne od defuckto (da sa to nasjt na ulozto)

citovanie wikipedie "Demo 99 (1999, neoficiální, někdy šířeno pod nesprávným názvem Promarněná Šance)"

Na internete sa dajú nájsť ďalšie releasy ktoré to ešte viac zamotávajú .

Preto moja otázka znie: Našiel by sa niekto na tomto fóre kto to CD vlastní a jednoznačne by vedel potvrdiť aký je tam skutočne tracklist poprípade sa oň podeliť? Je to pre historiu CZ/SK rapu podľa mňa dôležitá vec na upresnenie, Ďakujem !

Edit: A Ďalší chaos, práve som tu na fóre našiel release DefuckTo - Říkej mi, kde je naviac nejaká 22 minútový mix iný ako ten 15 minútový v iných releasoch :cry: :-?
Obrázok užívateľa
branco108
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.11.2019

Späť na Albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Chaekos, Google [Bot], Seznam [Bot], vrn1v