Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



DeSade - Dark Minded

Texty českých interpretov

30 Sep 2014, 12:12

De Sade to hellí protože publikum je svělý HC texty to tmelí
mainstream je nám u prdelí CéDa se vytříbeně sellí a je to vo
tom celý že lidi jako jsme my s discantama nepofellý v HC rapu
dobře velim texty nevošmelim tvrdym hlasem jak z oceli to zocelim až chcípnu tak teprv nastane den kdy skončim s tim celym do tý doby s hořkostí a ksichtem kyselym flušu kemr,slin a kyselyn na lidi co maj disco splín,disco je jak obsah plín
sračky jak chcanky nailheadu a barbie mrdat s tim máme ZNK
disco kvartýr jezdíme po discotékách kelit hezouny co poslouchaji obzouny máme bombardovací letouny dřív než
řekneš ZNK tak tě ty zasranej discante mrdka pocáká
píšu živej rap (rap) pro mrtvej svět (svět) píšu to teď (teď)
dokaď nejsem dead (dead) mam v sobě tolik energie že nemusim se ani sjet vystříknu v sedm když umřu v pět

jak moc stálo by to za hovno kdyby de sade nebyl?
řekni mi,řekni mi!

jak moc stálo by to za hovno kdyby řezník nebyl?
řekni mi,řekni mi

jak moc stálo by to za hovno kdyby sodoma nebyla? řekni mi,kurva řekni mi!poslouchal bys revoltu nebo jinýho debila?
tak,řekni mi no tak kurva řekni mi!


tohleto je vrchol hnusu tohleto je de sade déro v obležení andělíčků honim si péro cejtíš vůni mýho trusu tohleto je
de sade hardcore jsem uplně normální magor,muj život je podium tam pohniju,tam kalim tam,žiju tam se občas i pobliju
a musim bejt ďábel že posílam rap do píči poslouchat ty buzeranty uši,nervy ničí mam dost toho že panelák je z panelu
hulení a moc rapu o streetu mrdám to do beatu drž hubu!
za Á je to sračkáá za Bé je to slabé umři zmrde!

chlastám,kouřim,mrdám kundy žeru se někam zavřem a necham se hulit tak že to nepoberu dost lidí si mě bere do huby protože myslej že něco beru a já vám na to celý tak trochu seru a dál si nechávám svoje schyzofréní péro sát
SWD je stejnej čurák jako DE SADE
ano mám dvě přezdívky jsem přes dívky závislej na kundách nesnášim buzíky dělám déro dřív než v zrcadle uvidim dědka
dokuď srdce bije dokuď nemam papuče žiju teďka ať se stane co se stane nebojim se umřít pudu zmrde do pekla dělat wickded shit.

jak moc stálo by to za hovno kdyby haades nebyl řekni mi,řekni mi!

jak moc stálo by to za hovno kdyby Evil Dope nebyl řekni mi,řekni mi!

jak moc stálo by to za hovno kdyby terror crew nebyli řekni mi,kurva řekni mi! poslouchal bys rap a nebo jiný debily řekni mi,no tak kurva řekni mi!

jak moc stálo by to za hovno kdyby el maroon nebyl řekni mi,řekni mi!

jak moc stálo by to za hovno kdyby masowý wrazi nebyli řekni mi jaký bys poslouchal debily!

řekni mi,kurva řekni mi! tak řekni mi no tak kurva řekni mi!
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

Späť na (CZ) české



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot], smejt